Skocz do zawartości
hajpek

emulacja na palmtopach

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie jakie gry z konsol ruszą na jakich palmtopach?

Ja mam della axima x50v z parametrami:

Dell Model:Axim X50v

Procesor:Intel XScale PXA270 624MHz

Pamięć:64 MB SDRAM 128 MB Flash ROM

Posiada wbudowany akcelerator 3D

System operacyjny:Microsoft WM2003,WM05,WM06

Waga:175

Ekran:TFT 3.7" VGA 640x480 65K

Wymiary:Inne Funkcje:Wi-Fi, Bluetooth, USB, IrDA, SD/MMC/SDHC card slot (SDIO), CF, 119 x 73 x 16.9 mm, MP3, dyktafon cyfrowy, Intel2700G multimedia accelerator with 16MB

Wiem że nie jest to jakiś pocisk bo wieki temu go kupiłem ale sprawdza się wyśmienicie jako GPS w aucie ;) z gier jakie mi chodzą z konsol to jest to FF7 oto link jak to wygląda http://pl.youtube.com/watch?v=5OTulLVj3Ww

może wiecie co by jeszcze ruszyło? No i piszcie jakie gry na jakich palmtopach chodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam HTC Touch Dual

Procesor: Qualcomm MSM 7200, 400 MHz

Pamięć: 128 MB SDRAM 256 MB Flash ROM

System operacyjny: WM 6.0 Professional

Ekran: 240 x 320, 2,6 cala, dotykowy

Karty pamięci: microSD - do 4GB

Ogólnie urządzenie fajne, stabilne i poręczne. Więcej mi daje poza domem niż nie jedna NOKIA... Czy i co można na tym postawić, aby ruszyło jakiś emu z grą z PSX?

Jestem zielony z tego!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam HTC Touch Dual

Ogólnie urządzenie fajne, stabilne i poręczne. Więcej mi daje poza domem niż nie jedna NOKIA... Czy i co można na tym postawić, aby ruszyło jakiś emu z grą z PSX?

Jestem zielony z tego!...

http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=38911.0

używa się programu fpse do emulowania gier z psx ;) obadaj i napisz jak ci będzie chodzić. Gdzieś mam jeszcze emu gameboy'a  8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie kiszka! Włączyłem, wgrałem bios i inne duperele, pokazuje mi FPS 40 - 70 na ekranie oraz rozdzielczość i na tym koniec.

Nie wchodzi w grę, nie pokazuje nic więcej tylko trwa i trwa i trwa czarny ekran z wyzej wymienionymi danymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z gier jakie mi chodzą z konsol to jest to FF7 oto link jak to wygląda http://pl.youtube.com/watch?v=5OTulLVj3Ww

może wiecie co by jeszcze ruszyło? No i piszcie jakie gry na jakich palmtopach chodzą.

Tym linkiem trochę sobie sam odpowiedziałeś na pytanie :) Popatrz w ramkę "filmy podobne" tam kilka tytułów się jeszcze przewija :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tym linkiem trochę sobie sam odpowiedziałeś na pytanie :) Popatrz w ramkę "filmy podobne" tam kilka tytułów się jeszcze przewija :)

no w sumie tak ;) ale chodziło mi o jakieś inne tytuły :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×