Skocz do zawartości
deejeey2

Problemy z softem 2.53

Rekomendowane odpowiedzi

Po sciagnieciu nowego softu 2.53 wystepuje u mnie problem typu:

- po przekonwertowaniu filmu na divix z napisami za pomoca programu Sub2divix wklejam go na pendriva i wpinam do konsoli, konsola go odczytuje i odtwarza ale jesli zrobie to jeszcze raz wyskakuje mi albo this data is not suporrted badz this data is corrupted, o co chodzi? na wczesniejszym sofcie nie mialem takiego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie ja wprawdzie nie przerabiałem filmu, ale film który mi wcześniej chodził, teraz nie działa ( corupted)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnia dzieje sie tak jak wyzej i do tego kiedy chce otworzyc ten film w PC nie otwiera mi go zaden odtwarzacz :/ ktos cos poradzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowalem program tversity wszystko zalaczylo ogladam film na ps3 po kilku minutach go wylaczylem i gdy chcialem go wlaczyc ponownie w ps3 wychodzi mi komunikat ze jest suported unknow data i go nie odtwarza a kiedy wchodze w film na pc i chce go odtworzyc nie otwiera mi go zaden program co jest? ktos pomoze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo nieraz ma,. W PSP tak samo to występowało np. słucham muzyki i jak doleci ona do końca plik zawsze staje się nagle uszkodzony xD Gdy jednak wcześniej wyłącze - plik jest cały... Dziwne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo, konkretnie nie otwiera mi plików XviD zapisanych w formacie DivX, a wcześniej chodziło bez problemu. I co teraz będzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×