Skocz do zawartości
GreeNgoS.Maryo

Problem z zalozeniem PSS :////

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialem dzis zalozyc konto ale nie moge, niewiem czemu, moze cos w serverze robia, moze kazdy tak ma, sam nie wiem juz... Nie pokazuje mi sie regulamin ktory musze zjechac na dol zeby go oficjalnie przeczytac zeby wcisnac ACCEPT...Te pole gdzie to powinno byc jest puste a napis ACCEPT jest na szaro i nie moge wcisnac zeby poszlo dalej z zalozeniem acc.

Przesylam foto na ktorym widac przyczyne jesli ktos wie o co chodzi bardzo prosze o szybka odpowiedz :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramce powinien byc regulamin i jakies postanowienia ktore musisz zaakceptowac. Nie probowalem zakladac konta w tym czasie. Poczekaj troche, moze cos sie zacznie pokazywac, moze jakis server sony wysiadl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze cos z serverem.. Oby..(tylko gdybym te postanowienia widzial to bym wiedzial a tak nic nie widac bo w tym oknie trzeba zejsc na dol wtedy mozna accept zxrobic a ja nic nie widze w tym duzym oknie.. zobaczymy. dzieki ale jak by ktos mogl sprawdzic i napisac czy ma tak samo bylo by spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam identycznie. pobowalem zarejestrowac nowa konsole i nici. cos sie dzieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w dalszym ciagu nie dziala chyba wszyscy mamy to samo  :( a przed chwilka kupilem pierwsza w moim zyciu konsole i takie problemy tu napotykam  :P chlopaki musze podac wam dlon bo gralem dzisiaj pierwszy raz na padzie i jest piekielnie  :D trudo oczywiscie  ;D czekamy zobaczymy co zrobia z tym fantem, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×