Skocz do zawartości
hajpek

Need for Speed: UNDERCOVER

Rekomendowane odpowiedzi

co sądzicie o tej gierce? ja mam i muszę przyznać że nie jest taka zła :P z początku się troszku zraziłem ale jak się przebrnie przez początkowe fury gra robi się ciekawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a właśnie spotkałem się z dużą ilością komentarzy że MC: LA jest może lepszy graficznie ale nudzi się strasznie szybko ;) co do grafiki w nfs to nie jest taka zła i radze chociaż spróbować i przebrnąć przez pierwsze fury bo później gra jest naprawdę dobra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Midnight Club wychodzi rzadziej a są lepsze a EA co roku wydaje NFShita i co roku jakiś fan wydaje nie potrzebnie kase na ten sam odgrzewany kotlet. Wyścigówki to nie przygodówki że można dużo serii robić. Niech EA weżnie sie w garść i zrobi porządnego NFS'a (np. dodać motory). Można spróbować ale MC jest lepsze wg. mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja am nowego nfs'a miałem w zestawie z konsolą tak więc nie płaciłem za niego ;) a gra nie jest aż tak tragiczna jak już pisałem wcześniej ;) i na pewno najlepsza jeśli chodzi o tematykę nfs na psp :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem troszke. Gra jest nudna i nie ma nic ciekawego do zaoferowania. Auta prowadzi sie jak jakies kartony, a grafika jest slaba nawet jak na mozliwosci psp. Strata kasy i czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gralem troszke. Gra jest nudna i nie ma nic ciekawego do zaoferowania. Auta prowadzi sie jak jakies kartony, a grafika jest slaba nawet jak na mozliwosci psp. Strata kasy i czasu.

hehe ja tam za darmo ją mam to kasy wydawać nie musiałem :P jeśli chodzi o ścigałki na psp to według mnie Ridge Racer 2 jest nie pobity ;) a needfor z początku też mi się nie podobał ale jest dobry jak się gra rozkręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ta gre i po tygodniu ja sprzedałem , grałem kilka godzin ,miała byc zrobiona na wzór Most wanted ,ale cos nie wyszło. Jak dla mnie klapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to prawda że gra podobna jest do Burnout Paradise? nie chodzi mi o grafikę itd, ale o grywalność i sposób rozgrywki!?...

ogólnie to o co kaman w tej grze, w wersji PSP czy tam PS3?!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic a nic nie przypomina burnouta ;) gra jest dobra ale ja za darmo ją miałem tak więc nie narzekam aż tak jak inni :P z początku to troszku kupa bo ślamazarna jest ale jak już się dorwie lepsze fury to jest lepiej. Szczerze to nie wydał bym 100zł na nią... a jeśli maiłbym kupować samochodówkę na psp to na pewno nie był by to nfs ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, caly czas podkreslasz ze masz ja za darmo xD

widzimy :) xP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stary, caly czas podkreslasz ze masz ja za darmo xD

widzimy :) xP

bo o to chodzi że jak nie płacę to do gry nie podchodzę aż tak krytycznie jak już za nią zapłacę ;) a swoją droga, widzicie?? to ilu jest was tam??  ??? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i na pewno najlepsza jeśli chodzi o tematykę nfs na psp :P

...mało widziałeś. Odpal "Own the city" i wtedy pisz, która najlepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...mało widziałeś. Odpal "Own the city" i wtedy pisz, która najlepsza.

a ty mało grałeś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...mało widziałeś. Odpal "Own the city" i wtedy pisz, która najlepsza.

A mnie own the city sie szybko znudzilo :) i wrocilem do MC3 (jeszcze nie bylo LA :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to to samo co na PC to nie dzięki nawet nie kupie ale wysłucham innych co opiszą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem w obydwie gry i obydwie się znudziły nfs najszybciej ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFS to teraz porażka... Widziałem na PC i normalnie gniot jakich mało... Nie wiem jak tam na PSP, ale mogliby chociaż na tą konsolkę się postarać :P

Edytowane przez Dazidek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co sądzicie o tej gierce? ja mam i muszę przyznać że nie jest taka zła :P z początku się troszku zraziłem ale jak się przebrnie przez początkowe fury gra robi się ciekawa :)

Jak dla mnie ta gra z biegiem serii NFS robi sie coraz wiekszym gniotem jak by na sile chcieli utrzymac ta gre na rynku wszystko sie kiedys konczy... Po za tym ja widzialem ta gre na zywo to nie zrobila na mnie zadnego wrazenia...

porazka...

niech wymysla cos innego ile mozna grac szybkich i wsieklych...

Edytowane przez Armand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko mam pytanie czy Need for Speed'a trzeba instalować na ps3 ? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×