Skocz do zawartości
Allu

DragonBall Evolution

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko z poteznych wojownikow zrobili kung fu cioty (uwielbiam filmy kung fu ale to tutaj to kpina) Widze, ze glowny motyw czyli sayanie poszli w pizdziec... smocze kule zrobili mnisi... w srod mnichow nie ma kurulina... Vegeta nie ma (ale widze, ze to sie dzieje podczas, gdy piccolo jest jeszcze zly) Jedynm atakiem energii KI bedzie kamehameha nie zobaczymy mnustwa malych swiecocych kulek...

Ogolnie zal, zal, zal i zmarnowany potencjal sagi na film...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem będzie to bardzo fajny i widowiskowy film i tylko dla efektów.Jedynie Bulmę zrypali ona miała niebieskie włosy a nie czarne:].Tu chodzi o sam fakt że ktoś chociaż poruszył tą tematykę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko, że z legendy wyszło coś dla czego określenie "gówno" jest za mało obraźliwe. Wielkim fanem DB nie byłem, ale wspominam z sentymentem jak jeszcze parę lat temu się siedziało przed TV i oglądało na TVN7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie lipa. Bajka Hulka nawet fajna, film beznadziejny. Chyba jedynym dobrym filemem na podstawie bajki jest spiderman. Zresztą już widać tutaj jakąś obciętą historie... Songo będzie się bił niczym king fu panda. Jak mi wpadnie kiedyś w ręce ten film to go obejrzę, ale nie mam zamiaru iść na takie coś do kina. Byłem i nadal jestem fanem Dragon Ball'a, ale taki film do mnie nie przemawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej to jakiś żart? A gdzie długie blond włosy, SSJ itd.? Japończycy powinni się za to wziąć i zrobić film tak jak Death Note, a nie amerykańce zje%^# sage i tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matko i córko. Cóż to jest. To ja już wolę ten film stary stworzony chyba przez chińczyków czy koreańczyków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że większość ludzi ma podobne odczucia do moich...

Właściwie nie zobaczyłem w tym trailerze nic co by mogło być "O.K."  >:(

Chow Yun-Fat jako Genialny Żółw (Master Roshi)? Jakiś amerykański laluś z włoskami na gumę fryzjerską jako Goku?

Czy twórcy tego "dzieła" nie mają oczu i wyobraźni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem ten zwiastun i muszę stwierdzić że to jakiś badziew! Anime to anime i tylko ono ma klimat a film to jakieś nie porozumienie, chyba że to ma być parodia  ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba że to ma być parodia  ;D

Chyba nie taki mieli zamiar...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może mieli inny zamiar ale ze zwiastuna wyszło jak wyszło ;) dla mnie to jest trochę chore przenoszenie anime do świata filmu bo nie da się odwzorować klimatu japońskiej sztuki w filmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem będzie to bardzo fajny i widowiskowy film i tylko dla efektów.Jedynie Bulmę zrypali ona miała niebieskie włosy a nie czarne:].Tu chodzi o sam fakt że ktoś chociaż poruszył tą tematykę.

Powiedz mi, że żartujesz. Przecież filmy o Power Rangers są już na wyższym poziomie. Film z Dragon Ballem ma wspólny tylko tytuł. Dla mnie to jest kolejny tytuł z serii "Przykłady jak nie powinno się kręcić filmów!".

Poza tym. Czy ktokolwiek z Was wierzył, że jeżeli powstanie film DB robiony przez hamburgerów może okazać się dobry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za przeproszeniem prawie się zesrałem jak to zobaczyłem :D gdyby ktoś mi nie powiedział, że to trailer db to bym się nie kapnął :P eeee tam ide sobie zapodać jakąś część kinóweczki na pocieszenie..

btw. ciekawe jak się ma do tego Toriyama

Edytowane przez patyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol :P Jakby tam nie bylo tych dziwnych malych swiecacych kul to w zyciu bym nie wpadl na to, ze to DB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostanio przez przypadek trafilem na ten traielr na yt i mnie zatkalo :o co to za scierwo to ja nie wiem :sick:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ostanio przez przypadek trafilem na ten traielr na yt i mnie zatkalo :o co to za scierwo to ja nie wiem :sick:

Dokładnie. Już nie mają co robic tylko hity przerabiac w kity, żeby ludzi zaciągnąc do kina i kase trzepac z dobrej nazwy (każdy pomyśli: "dragon ball? pewnie będzie dobre")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kazdy madry zlooka na trailer i wszystkim fanom sie odechce isc na to do kina ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fanem DB a zwlaszcza DBZ byłem i to nawet wielkim. Nadal wspominam historie songa z lezka w oku:P Ale niestety przerabiania anime/mang na filmy nie jest dobre... Co juz było widac w przypadku mistrzowskiej serii "Death Note"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fanem DB a zwlaszcza DBZ byłem i to nawet wielkim. Nadal wspominam historie songa z lezka w oku:P Ale niestety przerabiania anime/mang na filmy nie jest dobre... Co juz było widac w przypadku mistrzowskiej serii "Death Note"

bajka byla do dupy a ten film jest z dupy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fanem nie jestem, widziałem w tv bajki DB. obejrzałem trailerka i pewnie obejrzę film. w wersji hd z dźwiękiem na dużym tv może być ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to straszna tandeta ...............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denver nie oglądaj tego. Ten film nie ma nic wspólnego z Dragon Ball.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie to obejrzę jako zwykły film. Dla mnie to obojętne czy to DB czy SF :D. Wy jako ortodoksyjni fani, opuścicie tą pozycję to ja wam napiszę moją opinię później :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×