Skocz do zawartości
PlayBoy

Optymalne ustawienia konsoli

Rekomendowane odpowiedzi

Jak optymalnie ustawic konsole zeby uzyskac jak najlepsza jakosc obrazu chodzi mi o te szczegółowe ustawienia typu : kontrast, ostrość, balans bieli itp, colour tone, itp itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak optymalnie ustawic konsole zeby uzyskac jak najlepsza jakosc obrazu chodzi mi o te szczegółowe ustawienia typu : kontrast, ostrość, balans bieli itp, colour tone, itp itd.

To zależy od danego telewizora - konsola (jeżeli działa przez łącze HDMI) zawsze będzie wysyłała idealny obraz. Ustaw tak, by tobie się najbardziej podobało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ktoryms poscie czytalem ze jak sie ustawi balans bieli na fulla i jeszcze cos to jakosc jest lepsza o jakies 5%

Edytowane przez PlayBoy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W ktoryms poscie czytalem ze jezeli sie ustawi balans bieli na fulla i jeszcze cos to jakosc sie polepsza o jakies 5%

A wedle jakich kryteriów te 5% jest mierzalne? Najlepsze kryterium: "tak mi się podoba", tak też ustaw sobie telewizor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W ktoryms poscie czytalem ze jak sie ustawi balans bieli na fulla i jeszcze cos to jakosc jest lepsza o jakies 5%

myślisz, że Twoje oczko zauważyłoby tą różnicę? nie sądze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, a co ci się nie podoba, że chciałbyś zmienić ustawienia obrazu ?

To wszystko zależy tylko i wyłącznie od twojego TV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
myślisz, że Twoje oczko zauważyłoby tą różnicę? nie sądze :P

No właśnie? Poza tym funkcje personalizacji zarówno w konsoli jak i tv są zrobione po to aby zmieniać opcje wedle Swoich potrzeb :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak optymalnie ustawic konsole zeby uzyskac jak najlepsza jakosc obrazu chodzi mi o te szczegółowe ustawienia typu : kontrast, ostrość, balans bieli itp, colour tone, itp itd.

Jak ustawisz konsolę w pionie to będziesz miał obraz poprawiony o 1,93378% dodatkowo podwieszenie jej pod sufitem poprawia ten wynik o 0,009228%

Pamiętaj tylko, żeby nie ustawiac konsoli przed TV bo zasłonisz sobie ekran..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×