Skocz do zawartości
H4RRy

Problem z dodaniem avatarka.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

tak jak w temacie mam problem z dodaniem avataru w serwisie ps3(spam) ; próbowałem wstawiać avki 50x50 z roszerzeniem .png .jpg .gif i nic z tego za każdym razem ciągle ten znak zapytania w moim profilu :P

Mógłby ktoś powpowiedzieć jak dokładnie wstawić avek do tego serwisu ??

Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciezko napisac, jakas konkretna odpowiedz... ale ja przed chwila zrobilem test i dziala - JPG 80x80 px 72 dpi RGB. Jestes pewien ze pliki sa prawidlowe i wielkosc nie jakas kosmos, oraz plik ma rozszerzenie?

pozdrawiam

Edytowane przez Reflect

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien ,że pliki w 100% mają rozszerzenie. Co bym tam nie wstawiał to i tak widzę tylko ten znak zapytania czy to obrazek 100x100 czy 80x80. Niezależnie od formatu i rozszerzenia. Myślę ,że 10-15 KB to nie jest jakaś kosmiczna waga. Próbowałem też wrzucać pliki o wadze 2 KB i efekt z tego żaden.

Wrzucając zapytanie w google zdaje się ,że nie tylko ja mam tego typu problem. Ale żadnej sensownej odpowiedzi nie znalazłem bo ,albo nie została udzielona ,albo temat jest już niedostępny :( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem pewien ,że pliki w 100% mają rozszerzenie. Wrzucając zapytanie w google zdaje się ,że nie tylko ja mam tego typu problem. Ale żadnej sensownej odpowiedzi nie znalazłem bo ,albo nie została udzielona ,albo temat jest już niedostępny :( .

Jakiej przeglądarki używasz? Czy ma poinstalowane dodatki (tak? jakie?)? Jaki system operacyjny? Jaki jest twój adres ip?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądarka Firefox z dodatkiem AdblockPlus ( przy jego wyłączeniu nadal nie daje rady wrzucić avka ). Próbowałem na IE7 też to samo. IP mam zmienne ...na kilku różnych testowałem ..zero efektów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeglądarka Firefox z dodatkiem AdblockPlus ( przy jego wyłączeniu nadal nie daje rady wrzucić avka ). Próbowałem na IE7 też to samo. IP mam zmienne ...na kilku różnych testowałem ..zero efektów.

Napisz jaki masz/miałeś adres ip w momencie wrzucania awatarka, inaczej będzie to niemożliwe do zdiagnozowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Witam również :)

tak jak w temacie mam problem z dodaniem avataru w serwisie ps3(spam)

...

Mógłby ktoś powpowiedzieć jak dokładnie wstawić avek do tego serwisu ??

Poprawione. Problem były znaki w PSNID (@ i .)

Twój avatar wyświetla się już poprawnie.

Z góry dzięki za pomoc :)

Proszę bardzo.

Edytowane przez kerrang

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak też właśnie myślałem ,że problem tkwi w nazwie użytkownika PSNid. Próbowałem to zmienić ,żeby nie było tam adresu email tylko sama nazwa użytkownika ..ale coś nie mogłem się doszukać tej opcji. W każdym razie dziękuje za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×