Skocz do zawartości
xeda

Brak sygnalu

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem, nieraz wyskakuje mi napis na TV brak sygnalu nie podczas samej gry jak gram na ps3 tylko np jak wychodze z gry czy wchodze do innego menu, nie wiem w czym tkwi problem, konsople mam podpieta kablem HDMI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podałbyś przynajmniej typ telewizora? Jaki kabel? Jakie masz (maksymalne) ustawienia obrazu (dałeś autodetekcję, czy też z łapki ustawiałeś 720p/1080i/1080p)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tv lg 47cali full hd, mam ustawione w konsoli 1080p.( sam ustawialem 1080p a kabel mam firmy Supra ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź, czy twój telewizor obsługuje źródła 1080i, jeżeli nie, wyłącz je z menu obrazu konsoli. Analogicznie zrób dla 720p i niższych. Zostaw tylko te, które twój telewizor na pewno obsługuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, w takim razie, zostaw tylko rozdzielczości progresywne (i tak będą lepiej niż "i" wyglądać). Pewna bezwładność (objawiająca się brakiem sygnału) przy przełączaniu rozdzielczości jest nieunikniona. Obraz przy zmianie rozdzielczości powinien po chwili powrócić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien a nie powracal, musialem zmieniac wyjscie tv np na tv i spowrotem wrocic do hdmi gdzie ps3 mam podlaczona i bylo ook ale to wnerwiajace troszeczke :). dziki za pomoc arabku pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem chociaż ostatnio występuję baaardzo rzadko. Posiadam plazmę LG 42PC1R HDReady (więc lg-ki może tak mają, rozdz. max. to 1080i) podłączoną kablem HDMI BigBen. Na początku myślałem, że konsola mi się zawiesza ale sprawdziłem przełączają w menu tv z wejścia HDMI1 (do którego jest podłączona konsola) na wejście HDMI2 i ponownie na HDMI1 i obraz powrócił. Sprawdzałem na obydwu wejściach i jest tak samo. W menu konsoli również próbowałem na różnych ustawieniach i postanowiłem wyłączyć autodetekcję rozdzielczości (dałem sobie spokój z 1080i) i ustawiłem na stałe na 720p i od tego czasu jakby ustało ale się zdarza (np. przy wychodzeniu z gry albo przy uruchamianiu, po wybraniu opcji uruchomienia gry i oczekiwaniu na wczytanie poziomu itp.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam ten problem i nie umie sobie z nim poradzic,wybieram w konsoli display settings-video settings i gdy wybieram opcje HDMI i naciskam X i powinno wyskoczyc ze moge wybrac opcje automatic lub custom ale po 30 sekundach znowu wyskauje mi te okno gdzie wybieram jak polonczyc konsole z tv.szlag mnie zara trafi z tym ps3,tyle kasy wydane i takie problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×