Skocz do zawartości
Gość bibibibin

Bluetooth

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bibibibin

Jak wiadomo Bluetooth ma duży zasięg a ściany mu nie przeszkadzają. Dlatego mam śmieszne pytanie ale mogące mieć wpływ na korzystanie z konsoli.

A mianowicie czy jeśli sąsiad za ścianą będzie miał również PS3 to czy pady nie będą mylić konsol ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eNDeR

Hmm, z tego co zostało napisane w instrukcji obsługi ( :) , ja wiem, że mało kto czyta takowe) parowanie kotrolera z ps3 wymaga podłączenia go kabelkiem usb, więc to raczej wyklucza pomyłki o których piszesz. Chyba że jakimś niesamowitym zbiegiem okoliczności pojawi się u sąsiada pad z tym samym Hardware ID (o ile to w ogóle jest możliwe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielok

nie nie jest to mozliwe :D

kazda konsola z padem programuje sie i kazdy pad pod konsole ma inne ID :D

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowal ktos sparowac komorke z ps3? Ja probuje samsunga D600 ,telefon nie znajduje konsoli,konsola widzi telefon,ale po wpisaniu kodu error occurred.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez bede musial zobaczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak juz jest temat o BT to ja tez zadam pytanko.

Czy PS3 posiada to nowsze BT (chyba to bylo 2.0) ktore potrafi przesylac dzwiek w stereo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kojak_ct

PS3 posiada Bluetooth 2.0 EDR (Enhanced Data Rate). ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Konsola bardzo dobrze działała od 04.12.2009r.

W domu posiadam ruter i ps3 cały czas bez problemów bezprzewodowo komunikowało się z internetem.

Obecnie konsola nie może zlokalizować sieci, pad nie działa bezprzewodowo, natomiast bez problemu pracuje z podpiętym kablem. Ponadto nie można jej włączyć przy pomocy przycisku na padzie.

Nadmieniam, iż w mieszkaniu posiadam laptop, który komunikuje się bezprzewodowo z ruterem.

Mam pytanie czy można to samemu naprawić , czy jednak servis. Robiłem restart pada , restart ustwień fabrycznych i nic nie pomogło.

Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wygląda jakby Ci padł jednocześnie wi-fi i bluetooth. Dla mnie serwis. Nie masz już gwarancji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola jest jeszcze na gwarancji do grudnia 2010.

Stało się to po zwiechu , musiałem ją wyłączyć z prądu , po włączeniu właśnie tak się stało i nie wiem czy to jest awaria sprzętowa czy systemowa.

Konsola normalnie działa gry chodzą , ale pad musi być " na kablu :( "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. jak mam zrobić to recovery menu bo nie wiem zabardzo:(

już wiem jak zrobić tylko którą opcje tam wybrać?

i czy nie strace gwarancji.

Edytowane przez Chwajka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 kilka dni temu mialem to samo... pad dzialal tylko z kablem, mimo ze zawsze bylo ok... ja poprostu podlaczalem go kilka razy i kilka restetow pomoglo... ostatecznie chyba bylo tak ze podlaczylem kablem jak ps byl wlaczony, potem res i jak sie wlaczyl, poklikalem troche, odlaczylem go i dziala.... pobaw sie troche 

Edytowane przez kris9700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. U mnie działa wszystko oprócz pada nie moge odpalić konsoli zdalnie ale po podłączeniu i synchronowaniu pada z konsolą działą bez przewodowo dziwne to wszystko działo się jak wgralem soft 3.30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należy sprawdzić czy ma sie [wskazówka1]właczona opcje bluetooth (nawet jeśli jest wączona to powinno pomóc jej wyłączenie i ponowne włączenie ) gdyż za jego pomocą konsola łączy się z padem .(jeśli pad nie jest uszkodzony co by miało swoje uzasadnienie ) jeśli masz 2pada sprawdź czy działa poprawnie jeśli pad nie reaguje patrz wskazówka 1. powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie kolega behemot ma opcję włączania i wyłączania BT w PS3, bo jak od ponad 2 lat PS3 mam to na oczy takowej nie widziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że ta opcja nie ma nic do padów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Nie jestem w stanie skonfigurować BT. Rozpoczyna wyszukiwanie lecz nic mi nie znajduje, żadnego telefonu ani innych urządzeń posiadających BT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głupie pytanie ale cóż - BT w komórce włączyłeś :P? No i czy ustawiłeś widoczność dla innych urządzeń? A tak poza tym to nie trudź się, komórkę nawet jak sparujesz z PS3 to nic nie zrobisz - nic nie prześlesz itd. Jedyne komórki, które coś mogą z PS3 to parę modeli SE (remote play) i chyba nokia n900 może działać jako pad. BT w PS3 służy do podłączania headsetów, klawiatur, myszek itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×