Skocz do zawartości
Redundantor

GWIAZDKA 2008 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Bioshock+200 zł za kase kupie fallouta albo poczekam i kupie killzona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem PS3 80GB, Motorstorma, Resistance 2 :biggrin:

Edytowane przez Szympek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałem PS3 80GB, Motorstorma, Resistance 2 :biggrin:

Mój kumpel też dostał Resa. Bardzo fajna gra. A co do mnie: Burnout Paradise i Dualshock 3

Edytowane przez michciu237

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem LBP, jednak około 2 dni przed gwiazdką (oczywiście jako prezent) :) Tak to kasy trochę wpadło - na Killzone 2 wystarczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Usunięte z powodu sieczki w głowie.

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wreszcie dostałem kosnole PS3 nie spodziewałem się + 2 gry resistance fall of man i jeszcze jakaś i mało kasy zbieram na GTA IV albo NFS:U bo bardziej wole samochodówki albo GTA niż strzelankę Ale i tak wypas spodziewałem się Xboxa a tu jeszcze lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja wreszcie dostałem kosnole PS3 nie spodziewałem się

A czego się spodziewałeś, Xbox'a ? :rofl:

EDIT: Teraz doczytałem do końca twojego posta, lol :fool: Mam więc nadzieję, że nie żałujesz, bo dostałeś k**** lepszą rzecz i chwała rodzicom, czy komu tam, że zaopatrzyli cię w ten ponadczasowy sprzęt :ok:

BTW. Nie kupuj NFS, bo EA zarobi na nim za dużo i zrobią kolejnego. Kup Midnight Club Los Angeles, tak się będziesz bawił >>> :banana:

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 80GB + Resistance FOM, Uncharted Drake's Fortune

MAM PSA! JESTEM FAJNY!!! ;DDDDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, ze rodzice/żony/dziadkowie/inni mają łeb i wybierają to co lepsze :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że wy życia poza konsolą nie macie. Mi jak na razie nigdy nie brakowało kasy na żadną grę, więc na takie okazje jak Boże Narodzenie dostaje inne rzeczy, np. pod choinke narty z Blizzard'a <<, a na urodziny raczej jakiś TV od SONY.

Bez obrazy, ale chyba ktoś ma jakiś kompleks :). Niektóre osoby mogły poczuć się co najmniej obrażone Twoim postem.

A tak na serio - temat dotyczy prezentów związanych z PS3, więc o czym mają wszyscy pisać, o nartach? A może rozpoczniemy post, kto ile ma na koncie i w jakiej walucie?

Poza tym w święta zazwyczaj można zająć się konsolą, bo co można robić cały dzień z rodziną (ile można gadać przy stole?).

Edytowane przez Redundantor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT5:Prologue; The Godgather: Don`s Edition... a poza tym to to są OBFITE święta:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez obrazy, ale chyba ktoś ma jakiś kompleks :). Niektóre osoby mogły poczuć się co najmniej obrażone Twoim postem.

Ohhh, no wiesz. Ta zazdrość :whistling: Po prostu osoby, z którymi mieszkam nie są zwolennikami gier/konsol/komputerów/etc., więc musiałem coś wymyślić. No jasne, że wolałbym dostać 8 gier na PS3 niż narty, ale jakby nie patrzeć ktoś próbuje mnie odciągnąć od świata wirtualnego. Sam jestem zadowolony, bo nie mam wystarczająco silnej woli, aby stawić się przeciw mojemu nałogomanii na wszystko co związane z PS3. Choć mój post z dupy wyciągnięty, więc sry za moje niegodne zachowanie, jeszcze w okresie świąt Bożego Narodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 80GB + Uncharted: Drake's fortune i Motorstorm ;]

Do tego kasa, kosmetyki i pełno słodyczy xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naruto Ultimate Ninja Storm :)

Do tego jeszcze:

Tekken5:DR On-line

Burnout: Paradaise..

I może za reszte kasy załatwie sobie Mirrors Egde.. I coś jeszcze.. (tylko co? :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy i dobrze. Bo trochę kasy na gwiazdkę przybyło i zakupiłem PS3 80gb(nówka, żeby nie było) i GT:5 Prologue

I narazie szczęśliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guitar Hero World Tour - pełen zestaw... i tak dodatkowo DVD Metalliki... Nie jest źle hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Guitar Hero World Tour - pełen zestaw... i tak dodatkowo DVD Metalliki... Nie jest źle hehe

aż zazdrość bierze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem Guitar Hero: World Tour (Band Kit PS3) + Rock Band 2 :D ^^

Edytowane przez BrianPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dlatego nie chcę nowego PC tylko PS3 bo konsola jest ponadczasowa xD A mnie po kryjomu pytali w domu co jest lepsze xbox 360 czy ps3 ja mówiłem że PS3 i dostałem :P i się ciesze bo za darmo gram on-line i playstation home wymiata i reklama jaka leci na placu PSP xD widać że nie tylko ja dostałem Paka z 2 grami i PS3 80 gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem laptopa Sony Vaio serii FW i jestem cholernie happy :)

A do tego SW-Force Unleashed i też jestem happy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem kasę za którą kupię Gran Turismo 5 Prologue :] Jeszcze trochę zostanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps3 80gb bundle pack z resistancem 2 do tego grid i gta IV, także jest co robić....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×