Skocz do zawartości
Redundantor

GWIAZDKA 2008 :)

Rekomendowane odpowiedzi

A na mnie w domu czeka Eye of Judgement z paroma boosterami, LBP i Kompania Braci na BD. Sam sobie kupilem :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedświąteczny prezent w postaci Uncharteda, w którego grałem aż 2 dni i Midnight Club : Los Angeles. I poświąteczny prezent w postaci zasilenia konta PSS za 100zł, na który dostane w przyszłym tygodniu. Czyli w święta nie dostałem nic :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po zapowiedzi że otrzymam LBP, postanowiłem jeszcze drugiego oryginalnego pada kupic bo logitech nie działałby.

A tak odchodząc od tematu kupno sixaxisa lub DC3 dzień przed świętami graniczy z cudem i to w Krakowie, dorwałem go dopiero w ostatnim możliwym empiku (bo mm saturn itp świeciło pustkami) a było ich z 6 i "trochę" przepłacając bo dałem 209 zł :/ ale czego się nie robi aby święta były udane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na święta sobie sprawiłem Valkyria Chronicles i Haze coby z kolegą w tanią i odmóżdżającą gre zagrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi przybyło zestaw PlayStation 3 160 GB - 4 GRY w zestawie , pad SIXSASI - czy jakoś tak , FIFA 09 , Virtua Fighter , router D-link DI-524 :) Najlepsza gwiazdka w życiu :) a to już 14'sta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawiłem sobie Resistance'a 2. A zamierzam jeszcze zakupić drugiego pada (nie wiem, czy starczy mi na DS3 / Sixaxis) i Little Big Planet. :)

Także gwiazdka standardowa.

Najlepsza gwiazdka w życiu :) a to już 14'sta

Hmm, chyba "Dopiero".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm, chyba "Dopiero".

jak ma się czternastą gwiazdkę mówi się, że już, dopiero po kilku latach weryfikuje się tą opinię :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie dostałem nic tzn dostałem kase ale dla mnie to żaden prezent... jeszcze 500+ zl i bede mial ps3 :X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem GTA IV i FIFA09, pieniądze, bluzę i słodycze.

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie samemu na gwiazdkę sprawiłem ps3 80gb+LBP, Guitar Hero (full band) i pare gier na pc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie zamówiłem Pacific Rift i otrzymałem, to już moja 24 gwiazdka niestety :/ Ale największy prezent to sobie sam sprawiłem mianowicie zaręczyłem się po sześciu latach bycia razem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Subek to gratulacje :)) To chyba najlepszy preznet jaki ktos dostal z tego forum :))

Ja mialem wypasione swieta :))) Od 5 lat wkoncu spedzilem je z rodzina to bylo cos niesamowitego. O prezentach tez nie zapomnieli chyba bardziej mnie przekupili zeby zostal z nimi na troche dluzej :))

Dostalem TV samsunga 50" Full HD do konsoli :))

Logitech Driving Force GT + GT5, COLIN DIRT i FERRARI RACING.

Maszynke do golenia hehe i perfumy :))

Hmm zastanowie sie dobrze zanim znow rusze w swiat :P heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Lodecki :) Ładnie pozamiataleś z tymi prezentami hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony Bravia 32"

Prince Of Persia

Fallout 3

Dead Space

zapach Hugo boss in motion

timberlandy buty xd

troche funtow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale największy prezent to sobie sam sprawiłem mianowicie zaręczyłem się po sześciu latach bycia razem :)

Prezent to Ci zrobiła dziewczyna przyjmując zaręczyny ;) A poważnie to serdeczne gratulacje. Żeń się chłopie, co masz mieć lepiej niż ja :)

A mi w święta przybyły dwie gry. Niestety moja żona chciała poćwiczyć moją cierpliwość i na dwa dni przed wyjazdem dostałem resistance 2, a pod choinkę Mirror's Edge. Kłopot w tym, że jechałem na dwa tygodnie do teściów i świadomość, że nie mogę skorzystać z prezentów była iście męcząca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę, Gratulacje :)

A tak mniej poważnie... Jako kolega z dłuższym stażem (nie chodzi o ps3 :) radzę

Jeżeli po jakimś czasie:

  1. pojawi się dylemat, czy zająć się "panią", czy dokończyć grę na ps3..etc. etc.
  2. będziesz słyszał ciągle: "posprzątaj", "odkurz", "napraw pralkę", "zrób coś z wieszakiem w przedpokoju"... a tu na nic nie ma czasu, bo właśnie zauważasz jakąś usterkę w ps3
  3. zauważysz, że "Ona" właśnie coś do Ciebie przemawia? Przecież nie mogłeś słyszeć, bo chyba coś jest nie tak z HDD, jakoś dziwnie zaczął buczeć.
  4. i pojawi się pytanie filozoficzne co pierwsze wyrzuciłbyś z domu? Ukochaną "drugą połówkę", czy Twoje ukochane PS3

... czego Ci oczywiście nie życzę

.... odstaw na jakiś czas PS3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem PS3 80GB + GTA4 i Motor storm Pacific Rift :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jesteś durny.

1)Nie wiem po co odświeżałeś

2)Jak Ci się nie podoba to nie pisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwalicie sie co dostaliscie na gwiazdke "mehehe"......niektorym ubozszym uzytkownikom ten temat nie przypadnie do gustu...bo np ktos nie dostal nic...zreszta co mnie to obchodzi...podsumowujac temat jak dla mnie jest zalosny i mam prawo to tutaj napisac szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chwalicie sie co dostaliscie na gwiazdke "mehehe"......niektorym ubozszym uzytkownikom ten temat nie przypadnie do gustu...bo np ktos nie dostal nic...zreszta co mnie to obchodzi...podsumowujac temat jak dla mnie jest zalosny i mam prawo to tutaj napisac szymuR93

Skoro ten temat nie przypadł do gustu to po co tu piszesz? A prawa do napisania tego tutaj nie masz bo robisz offtopic. Pytanie jest proste i wymaga prostych odpowiedzi. KONIEC.

@TEMAT

Ja dostałem PS3 80 GB + Pacific Rift, Xbox 360 Elite + Gears of War 2, szczoteczkę do zębów ORAL B Vitality, słodycze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałem PS3 80 GB + Pacific Rift, Xbox 360 Elite + Gears of War 2, szczoteczkę do zębów ORAL B Vitality, słodycze.

:shok: no to ładnie - 2 konsole, albo masz zamożną rodzinkę albo Mikołaj naprawdę istnieje :P

Edytowane przez Sebol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin Edycja Rozszerzona(najlepsze RPG jak dla mnie :D :D) trochę mamony, dołożyłem kasy i kupiłem sobie psp.

Pozdro:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:shok: no to ładnie - 2 konsole, albo masz zamożną rodzinkę albo Mikołaj naprawdę istnieje :P

No PS3 to sobie sam sprawiłem na gwiazdkę:) Ale wymieniłem jako "dostałem":P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×