Skocz do zawartości
bartek_0505

Podłączanie wieży do PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem, mianowicie chciałbym podłączyć wieżę do TV. Znalazłem coś takiego:

http://www.allegro.pl/item513069425_kabel_...kowy_f_vat.html

i pytanie brzmi, czy wystarczy tym kablem podłączyć TV (euro) do wieży (R i L audio, chinch) i po włączeniu wieży na AUX będzie grało?

Jeden z głośników od wieży chciałbym postawić w innym miejscu, lecz jego kabel jest za krótki, czy taki kabelek wystarczy, by go przedłużyć?

http://www.allegro.pl/item507326341_przewo...x1_5mm_465.html

Z góry serdecznie dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam.

Edytowane przez bartek_0505

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się dołączę do pytania ale trochę inaczej czy dało by rade podłączyć wieże do PS3?

Edytowane przez Badi64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A probowaliscie chociaz to podlaczyc? Ludzie przestancie sie pytac o wszystko. Niedlugo beda pytania z prosba o to czy mozna isc skrecic klocka albo czy papier zlozyc 2 czy 3 razt. Nie wiesz czy mozna korzystac z glosnikow w tv jak tv jest wylaczony? Podlacz i sprawdz. To nie boli. Albo przeczytaj instrukcje od jednego i drugiego. Od tego to jest. Od tego jest to. Od tego jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A probowaliscie chociaz to podlaczyc? Ludzie przestancie sie pytac o wszystko. Niedlugo beda pytania z prosba o to czy mozna isc skrecic klocka albo czy papier zlozyc 2 czy 3 razt. Nie wiesz czy mozna korzystac z glosnikow w tv jak tv jest wylaczony? Podlacz i sprawdz. To nie boli. Albo przeczytaj instrukcje od jednego i drugiego. Od tego to jest. Od tego jest to. Od tego jest.

Spokojnie nie bulwersuj się weź jakaś mięte wypij czy coś bo chyba ciśnienie trochę za wysokie. Spytałem się z ciekawości po co mam się męczyć i wszystko przestawiać skoro mogę napisać bo ktoś stworzył taki temat. Może pytanie co do TV rzeczywiście głupie ale jakoś tak mi się napisało co nie znaczy że od razu trzeba się wku....ć . Poza tym jak się nie da to wystarczy napisać że się nie da albo zostawić bez odpisywania to ktoś inny na pewno normalnie odpisze. A tak poza tym to człowieku święta są zluzuj trochę poślady pójdź pograj trochę na konsoli wyżyj się albo porób coś innego spędź trochę czasu z rodziną tylko nie za dużo bo to też nie za dobrze. To forum cie chyba strasznie irytuje :)?? A ile razy ty składasz papier??

Edytowane przez Badi64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Wieże w ps3 ;D podłączyłem kablem big ben - audio aux i smiga:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qgar, odnoszę wrażenie, że masz mnie za nikogo, bo jestem nowy na forum?

Myślałem, że po to jest forum, mam jakiś problem to się pytam i ludzie, którzy się na tym znają odpowiadają mi.

Problem jest może banalny, ale czy nie warto się zapytać fachowców, a dopiero później dokonać kupna odpowiedniego kabla?

Wracając do tematu: źle napisałem, bardziej chodziło mi o to samo co koledze Badi64, czyli podłączenie wieży do PS3.

Nigdzie nie mogę znaleźć takiego kabla Big Ben - Audio Aux, czy mógłby ktoś poradzić, gdzie kupić taki kabel?

Proszę o wyrozumiałość, jestem laikiem w tej dziedzinie.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ile razy ty składasz papier??

Papieru nie da się złozyc wiecej niz 7 razy, obojetnie jakiego i jakiej wielkosci ; > To tak w ramach sprostowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×