Skocz do zawartości
coxinos

Białe tło

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, od kilku dni mam nietypowy problem mianowice tło tematu jest białe;) przy odpalaniu tam gdzie jest logo także dodam że gdy zmienie na inny temat tło jest OK, ale ekran powitalny nadal jest biały co może być przyczyną próbowałem już różne ustawienia ale bezskutecznie

tak to wygląda

http://coxinos.wrzuta.pl/film/u88CvvFQiP/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu zima jest...

Tak jak w PSP kolor zależy od pory roku (miesiąca ?)

Tak w PS3 zależy od pory dnia i roku, zmienia się jasność natężenie koloru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA nie wiem kolego co bierzesz do nosa ale podoba mi się to podziel się :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HAHAHA nie wiem kolego co bierzesz do nosa ale podoba mi się to podziel się :rofl:

Tylko że on ma rację <_< Kolor tła możesz zmienic w opcjach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko że on ma rację <_< Kolor tła możesz zmienic w opcjach

OMG wiadomo że mmoże zmienić tylko że na "original" powinno być czarne jest białe a nawet jak zmienisz na różowy to qwa i tak w startup logo sony jest na białym tle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka pora roku lub dnia - nic z tym nie zrobisz - ja mam ustawiony grafitti theme i brązowy kolor okien i przy uruchomieniu jest biało i przechodzi w brązowy w ostatnie pół sekundy - jak Ci tak przeszkadza to zmień datę lub godzinę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
taka pora roku lub dnia - nic z tym nie zrobisz - ja mam ustawiony grafitti theme i brązowy kolor okien i przy uruchomieniu jest biało i przechodzi w brązowy w ostatnie pół sekundy - jak Ci tak przeszkadza to zmień datę lub godzinę

Faktycznie zwracam honor macie rację po prostu facet z Sony mnie przestraszył że firmware źle się zainstalował;)

a w takim razie co powiecie na to skaczący obraz Telewizor Samsung LE40A6561F najnowszy firmwareskacze chwilkę wejdziesz w opcje zmienisz obojętnie co albo włączysz i wyłączysz konsole jest ok, próbowałem wszystkie wejscia hdmi kable itd nic nie pomaga przyjkechał serwis samsunga mieli swój odtwarzacz blue ray podpiął i chodziło az miło zrobi diagnostyke tel, wszystko ok

tak to wygląda

http://coxinos.wrzuta.pl/film/pfJ4TNyAJy/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×