Skocz do zawartości
Rafi

Szerokopasmowy bezprzewodowy internet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szukam skutecznego sposobu na szerokopasmowy bezprzewodowy internet. Niestety w mojej okolicy nie ma światłowodu TPSA a od 2 lat męczę się w iPlusie, który doprowadza mnie do szału. Chciałem też połączyć PS3 z internetem a przez modem to niemożliwe. Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże. Podrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi być konie3nie WiFi?

Edytowane przez MAATSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się specjalnie na tym, zależy mi by mieć podłączoną zarówno konsole jak i komputer. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Niestety w mojej okolicy nie ma światłowodu TPSA

Hehehe - to sie usmialem, to znaczy nic nie mam do kolegi, ale ten tekst jest zabawny, bo wiesz - im blizej do ery "miedzianej" niz do nowoczesnego swiatlowodu, dla przecietnego usera. Ale kurcze, jesli instaluja telefony to walcz z punktem obslugi klienta, ew. zamow usluge - mozliwe ze sie za jakis czas zlituja i zaloza w Twojej miejscowosci neostrade.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma tam ich telefonów to szanse są małe, u mnie np linia kończy się na sąsiadzie no i powiedzieli 10tys za ileś tam słupów i metrów kabli, albo czekać nie wiadomo ile aż będzie się im opłacać.

Edytowane przez MoruS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak nie ma tam ich telefonów to szanse są małe, u mnie np linia kończy się na sąsiadzie no i powiedzieli 10tys za ileś tam słupów i metrów kabli, albo czekać nie wiadomo ile aż będzie się im opłacać.

a nie masz w domu żadnych kabli telefonicznych? np z Dialogu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a nie masz w domu żadnych kabli telefonicznych? np z Dialogu?

Nie, trzeba było wziąć taką radiówkę z Telbeskidu.

Nie dość że droga to wolna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie, trzeba było wziąć taką radiówkę z Telbeskidu.

Nie dość że droga to wolna.

no i jeszcze do tego nasypie śniegu na jakieś drzewo i możesz w ogóle nie mieć. To ja sam nie wiem co mam ci poradzić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
im blizej do ery "miedzianej" niz do nowoczesnego swiatlowodu, dla przecietnego usera.

Światłowód kończy się kilometr od mojego domu, mieszkam w takim punkcie gdzie wszystkie miejscowości dookoła mają dostęp do sieci a ja nie. Jest też linia telefoniczna która kończy się 200 metrów od mojego domu i jest nieczynna. Lipa, że każdy ma komórke i nie chce nikt domowych telefonów zakładać a dla 5 potencjalnych klientów nie będą ciągnąć linii czy światłowodu przez kilometr. Dopiero jak się będzie im opłacać czyli prawdopodobnie nigdy :confused:

Edytowane przez Rafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×