Skocz do zawartości
Adrianeqq

Czy Sony pomoże ?

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie wszystko w PS3 jest tak obudowane że do napędu się nie dostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no właśnie wszystko w PS3 jest tak obudowane że do napędu się nie dostanie.

to moze wy mi powiedzcie jak w takim razie brodza sie soczewki od napedu ? procz oczywiscie dymu papierosowego to od roznych pylkow i kurzy tez. to samo dotyczy wszelakich rolek wciagajacych plyty i szyn, dzieki ktorym laser sie porusza ii czyta plyty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam kurz powstaje z drobinek zanieczyszczonych w powietrzu najczęściej przy dodatniej temperaturze a z racji tego, że powietrze swobodnie przepływa przez konsole, tak się ona brudzi od środka i nic na to nie poradzimy... nie rozumiem tylko kierunku tej rozmowy? każdy czyści swoją konsole jak chce, ja powietrzem i szmatką a Ty odkurzaczem ;] więc spoko, ja wiem, że mogę się mylić w tym temacie i, że rzeczywiście odkurzacz jest lepszy ale z racji mojej wrodzonej upartości, nie przekonasz mnie ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co pamiętam kurz powstaje z drobinek zanieczyszczonych w powietrzu najczęściej przy dodatniej temperaturze a z racji tego, że powietrze swobodnie przepływa przez konsole, tak się ona brudzi od środka i nic na to nie poradzimy... nie rozumiem tylko kierunku tej rozmowy? każdy czyści swoją konsole jak chce, ja powietrzem i szmatką a Ty odkurzaczem ;] więc spoko, ja wiem, że mogę się mylić w tym temacie i, że rzeczywiście odkurzacz jest lepszy ale z racji mojej wrodzonej upartości, nie przekonasz mnie ;P

ok w takim razie peace :)

ale i tak odkurzac rulez :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wczoraj przeczytałem to ! KLIK Porażka Sony .

Zobacz z ktorego to jest roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wczoraj przeczytałem to ! KLIK Porażka Sony .

A to ponoc polacy robią problemy z reklamacją. Moim zdaniem powinni zwolnic panią Woo, za złe odnoszenie się do klienta. Rozmowy są zawsze nagrywane i centrala ma obowiązek udostępnic nagranie, jeśli dzwoniący sobie tego życzy. Tak samo jest ze zdjęciami: jeśli właściciel konsoli chce je zobaczyc, to muszą mu pokazac te zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to ponoc polacy robią problemy z reklamacją.

wszędzie wszystkie firmy tak robią, bo dla nich to tylko strata pieniędzy. Najlepiej poszkodowany powinien kupić drugą konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu, po co te rozwody i kłótnie ? Zarzuciłem pomysłem a wy się kłócicie co lepsze...

Lepiej niech kolega się nie miesza ze sprężonym powietrzem, bo więcej szkód narobi...

Jak już mówiłem albo Fan Test albo odkurzacz. Ja odkurzam konsole tymi sposobami i wszystko normalnie chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszędzie wszystkie firmy tak robią, bo dla nich to tylko strata pieniędzy. Najlepiej poszkodowany powinien kupić drugą konsolę.

Byle tylko wyciągnąc z człowieka jak najwięcej kasy <_< Jak ja bym tyle zarabiał co Sony, to bym chyba nawet co drugą konsole na gwarancji wymieniał :tongue:

Edytowane przez michciu237

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byle tylko wyciągnąc z człowieka jak najwięcej kasy <_< Jak ja bym tyle zarabiał co Sony, to bym chyba nawet co drugą konsole na gwarancji wymieniał :tongue:

doiłbyś, żeby zarobić jak najwięcej :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
doiłbyś, żeby zarobić jak najwięcej :pardon:

Po namyśle stwierdzam, że nie wiem: czy byłbym w stanie oprzec się jeszcze większej ilosci kasy :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędzej go wpędzi... po co ci jakieś Coolery ? Robią więcej szkód nić pożytku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpędzi ? Ale ten wyciąga nagrzane powietrze , nie wdmuchuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest taki inteligentny wiatrak ze wyciaga wybiorczo tylko nagrzane powietrze, a chlodne zostawia.

Zostawie juz te biedne wiatraki. System chlodzenia w chlebaku jest wystarczajaco wydajny i nie trzeba nic dokupowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mi nie chodzi o przegrzewanie czy coś w tym stylu. Mi chodzi o kurz . czy taki cooler chociaż w 50 % wysysał by kurz który przedostaje się do środka konsoli ? Qgar co Ty ze mnie robisz , nie jestem przewrażliwiony w sprawie grzania się konsoli

Edytowane przez Adrianeqq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale mi nie chodzi o przegrzewanie czy coś w tym stylu. Mi chodzi o kurz . czy taki cooler chociaż w 50 % wysysał by kurz który przedostaje się do środka konsoli ? Qgar co Ty ze mnie robisz , nie jestem przewrażliwiony w sprawie grzania się konsoli

adrianeqq ja ci mowie jako doswiadczony posiadacz konsoli. Co jakies dwa tygodnie wystarczy przejechac po wywietrznikach odkurzaczem i to wszystko. To skutkuje i nie zrobi nic konsoli. A te collery to pic na wode, bylebys wydal wiecej kasy, a pozatym one sa od chlodzenia a nie od wyciagania kurzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A konsolke nie lepiej przykrywac szmatka ? zeby kurz sie nie dostal ? oczywiscie konsola wylaczona guziekiem z tylu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do odkurzaczy są takie specjalne końcówki do sprzętu one zmniejszją ci siłe ciagnięcia i maja takie specjalne włoski zeby nic nie rozwalić ani nie porysować .Wystarczy przejechać po otworach i zrobione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×