Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Fifa 10, czy PES 2010?

FIFA 11

za 50/60 zł masz już nówkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA 11

za 50/60 zł masz już nówkę :)

Mówisz o wersji na PS3? Na allegro z przesyłką kosztuje ona około 90zł, a w sklepach, gdzie wysyłka jest darmowa, to jest jeszcze drożej - a powinny już tanieć, bo niedługo wychodzi przecież 12-tka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie niedługo tylko w październiku. Nie licz, że w okresie wakacyjnym cena tej gry spadnie jakoś znacząco. Tak w ogóle to nie pytaj nigdy PES czy FIFA bo ile osób tyle opinii i każdy zawsze będzie bronił tytułu, który preferuje. Musisz sam zagrać w to i w to żeby ocenić co bardziej Ci się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa 10, czy PES 2010?

Dołóż te pare groszy i zakup FIFA11. Wierz mi że warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat miedzy tymi grami : Lost Planet 2 ( za 50 zł),Army of Two The 40th Day (za 80 zł) i Medal Of Honor PL ( za 80zł).Wolałbym gre na 2 osoby,ale Medal Of Honor ma bardzo niską cene.Narazie zastanawiam się nad Lost Planet 2 i AoT The 40th Day.Prosze doradźcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Lost Planet słyszałem dużo złego tj. że gra strasznie szybko się nudzi i nie jest zbytnio ciekawa. MoH, hmm... Singiel niby denny (niby, ponieważ nawet nie miałem okazji w tą grę grać, ale oglądając gameplay'e też wyciągnąłem takie wnioski), a multi jest na pewno słabsze od COD'a czy BF.

A, AoT jeśli masz z kim grać i lubisz coop'a powinien Tobie się spodobać, myślę że to byłby najlepszy wybór.

Choć osobiście wybrałbym jakiegoś COD'a - szczególnie MW2, można pograć na 2 i bardzo ciekawie w multi lub Bad Company 2. Obie gry nie są już drogie, a nowe raczej na pewno dostaniesz w kwocie 80 zł. thumbsup.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Medal of Honor to przyzwoita gierka. Dość świeża (pół roku) i już niedroga. Jedyny minus to długość kampanii około 5h.

Dodatkowo na płytce jest MoH Frontline, za czasów PS2 to był kawał przyzwoitej gierki. Co ważne ma też pucharki

Multi może nie porywa jak w BC2 ale kawał przyzwoitego strzelania. Frekwencja na serwerach nadal jest dość duża.

W dwie pozostałe nie grałem, ale to gry raczej niszowe.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale jednak kupie tylko Red Dead Redemption i dozbieram troche kasy do Call Of Duty Black Ops

Edytowane przez Ebi22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale jednak kupie tylko Red Dead Redemption i dozbieram troche kasy do Call Of Duty Black Ops

Imho, chyba tak najlepiej na tym wyjdziesz. Lepiej kupić jedną porządną i dozbierać do drugiej dobrej, niż kupić jedną gierkę i zmarnować 50 zł na drugą i nudzić się przy niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

mam pytanie gdzie i za ile można kupić najtaniej dragon age 2. Słyszałem że sama gra jest bardzo średnia itp, jednak chciałbym ją sprawdzić osobiście. Według Was jaką realną kwotę ogólnie warto na nią wydać? Na allegro chodzą od 130 do 190 zł, trochę dużo za takiego słabiaka.

A i jeszcze czy wersja z Anglii np. zavi ma język PL?

Edytowane przez GregoryMc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zsumowane noty profesjonalnych recenzentów są dla mnie bardziej wartościowe niż zbiorowa ocena "zwykłych" graczy . Niezadowolenie tej drugiej grupy natomiast jest dla mnie zrozumiałe - ot, fani Dragon Age'a "jedynki" ponownie spodziewali się rozbudowanej przeprawy, a dostali Personę w amerykańskiej wersji. IMO gra jest zdecydowanie inna niż część pierwsza, ale to wcale nie znaczy, że jest gorsza. Najwyraźniej jednak co poniektórzy wyszli z innego założenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie doradzenie (znów pytam tutaj o rade, bo się zdecydować nie mogę).

1 Borderlands GOTY

2 Sacred 2 + Motorstorm: Pacifict Rift

3 Uncharted 2 + Motorstorm: Pacifict Rift

Okazyjnie, 2 razy w tygodniu gram razem z bratem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borderlands - śliczna, długa i świetna gierka, ale szczerze to gdybym sam stanął przed możliwością zgarnięcia duetu Uncharted 2 i Motorstorm: PR, to nawet bym się nie zastanawiał. U2 ma absolutnie genialny single, ale nawet w multi daje radę, Pacific Rift z kolei to gierka jak w pysk strzelił do wieloosobowej rozróby. Wybór wydaje się oczywisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Zostało mi troche pieniedzy z wypłaty i nie wiem jaką grę kupić ...... Dodam że na PS3 posiadam i kupuje praktycznie same Exclusivy ,(GoW 1,2 i 3 ,Uncharted 1 i 2, Killzone 2 , Demon's Souls , InFamous , MGS 4 , Heavy rain ) ) ponieważ wczesniej mialem x.360 przez 3 lata i nagrałem się wieksozsc tam gier multiplatformowych i Teraz nie mam pojecia jaka gre wziasc? Może Resistance obydwie części albo Haze czy Heavanly Sword ? Możecie doradzic jakies dobre exclusivy , interesowały by mnie też dobre Multi prez PSN czy dobre gry RPG ale koniecznie z polonizacja . Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Zostało mi troche pieniedzy z wypłaty i nie wiem jaką grę kupić ...... Dodam że na PS3 posiadam i kupuje praktycznie same Exclusivy ,(GoW 1,2 i 3 ,Uncharted 1 i 2, Killzone 2 , Demon's Souls , InFamous , MGS 4 , Heavy rain ) ) ponieważ wczesniej mialem x.360 przez 3 lata i nagrałem się wieksozsc tam gier multiplatformowych i Teraz nie mam pojecia jaka gre wziasc? Może Resistance obydwie części albo Haze czy Heavanly Sword ? Możecie doradzic jakies dobre exclusivy , interesowały by mnie też dobre Multi prez PSN czy dobre gry RPG ale koniecznie z polonizacja . Pozdrawiam !

Dragon Age 2, Crysis 2 lub Portal 2. Najbardziej polecam ostatnią pozycję. Sam gram, i trudno mi odejść od konsoli-świetna gra. Jak na dzisiejsze standardy nie jest krótka, a rozwiązywanie kolejnych zagadek daje masę frajdy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age 2, Crysis 2 lub Portal 2. Najbardziej polecam ostatnią pozycję. Sam gram, i trudno mi odejść od konsoli-świetna gra. Jak na dzisiejsze standardy nie jest krótka, a rozwiązywanie kolejnych zagadek daje masę frajdy ;)

Crysis 2 i Portal 2 grałem na PC , Dragon Age II się głeboko zastanawiam - grałem w demo i było nawet nawet ale czy fabuła mnie wciągnie i czy nie jest za bardzo naciagana i z czasem nudna .... hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inFamous 2 czy Portal 2 ?

Po ograniu demka inFamous 2 zdecydowanie brałbym nieSławnego 2. Portal 2 jest super, jednak inFamous 2 jest super + ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A grales tylko w demo czy w pelna wersje ?

Zapomnialem dodac jeszcze:

tamte gry co wczesniej oraz

batman i moh

bioshock 2 i moh

Ktora gre lub gry polecacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A grales tylko w demo czy w pelna wersje ?

Zapomnialem dodac jeszcze:

tamte gry co wczesniej oraz

batman i moh

bioshock 2 i moh

Ktora gre lub gry polecacie.

W inFamous'a 2 tylko w demo, a Portala 2 mam pełną wersję(ogrywam ją właśnie ;)) Dodam tylko, że jeśli nie grałeś w poprzednią część, to zdecydowanie Portal 2, lub zakup pierwszej części(można bardzo tanio wyrwać, lub pobrać za darmo z oferty Welcome Back)

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×