Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

W inFamous'a 2 tylko w demo, a Portala 2 mam pełną wersję(ogrywam ją właśnie wink.gif)

inFamous 2 sprawdziłeś jedynie demo, a Portala 2 nawet nie skończyłeś. I na tej podstawie polecasz komuś grę, w dodatku pisząc w stylu, że jedna jest "x" razy ileś lepsza od tej drugiej? Nie żebym się czepiał, trochę dziwne to po prostu. Edytowane przez Say

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[/url]

inFamous 2 sprawdziłeś jedynie demo, a Portala 2 nawet nie skończyłeś. I na tej podstawie polecasz komuś grę, w dodatku pisząc w stylu, że jedna jest "x" razy ileś lepsza od tej drugiej? Nie żebym się czepiał, trochę dziwne to po prostu.

Widzisz, ja nie potrzebuje przejść gry, żeby wiedzieć że jest dobra. Przy Portalu 2 spędziłem już sporo czasu, więc mogę go ocenić- a w moim odczuciu to świetna gra. Jednakże ograłem demo nieSławnego 2, kilka razy i podobało mi się to bardziej niż Portal. Minimalnie, ale jednak. Dodatkowo wyraźnie napisałem, że grałem w demo.

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do wydania ok. 100/120 zł. Jako nowicjusz w temacie PS3 zdaję się na waszą rade. Do tej pory ogrywałem Red Dead Redemption , Uncharted 2 , inFAMOUS 1 , God of War 1,2,3. Mam ochotę może na jakiegoś FPSa ale po pobraniu dem Killzone 2 i Resistance muszę stwierdzić że jest trochę za dziko jak dla mnie. O ile z RDR , U2 i Infamous celowanie ogarniam w miarę zadowalająco to w wymienionych FPSach jest wręcz slabo u mnie nie zależnie od tego jak ustawię czułość. Czy to normalne u nowych posiadaczy PS3 czy po prostu te gry tak maja ? Może w zamian warto sie pokusić o jakiegoś TPP ? Uncharted 1 np. ? jak ta gra wypada na tle dwojki ? Nie chodzi o grafikę ale o poziom zagadek logicznych , zwrotów akcji i fabuły ?

Ogólnie gry które siedzą mi w głowie to Uncharted 1 , Castlevania LoS lub właśnie jakiś FPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzone 2 ma zrypane sterowanie, więc nawet wyjadacze mają problemy a co dopiero nowicjusze. Ogólnie tej gry nie polecam ze względu na sterowanie, po prostu nie jest warta tego aby się męczyć z niedorobionym produktem.

Więc z jeżeli chodzi o FPS to polecić można Bad Company 2 lub któryś z Call of Duty. Jak zmieścisz się w budżecie to może być Black Ops a jak nie to Modern Warfare najlepiej 1 ewentualnie 2.

Uncharted 1 to jedna z lepszych gier , mimo że już leciwa, ale to pozycja zdecydowanie obowiązkowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TPP - Uncharted: Drake's Fortune, Mass Effect 2, Vaquish

FPP - Orange Box (H-L 2 + pierwszy Portal).

U1 mimo upływu lat wciąż trzyma wysoki poziom, bardzo przyjemny gameplay, ciekawa fabułka, a klimatem nawet przewyższa dwójkę. Mass Effect 2, to taka hybryda strzelaniny z RPG, jednak to pierwsze jest znacznie bardziej uwypuklone o odpicowane, ogólnie cholernie dobry kawał strzelanki w klimatach s-f. Vanquish...hmm, najlepiej chyba będzie jak obejrzysz jakieś filmiki, bo same słowa na niewiele się tutaj zdadzą ;] Orange Box z kolei zachwyca genialnym trybem przygodowym i jeżeli do tej pory nie miałeś do czynienia z Half-Life 2, to jest to zdecydowanie gra warta sprawdzenia (jeden z nielicznych FPS'ów tej generacji przy których nie ziewałem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do wydania ok. 100/120 zł. Jako nowicjusz w temacie PS3 zdaję się na waszą rade. Do tej pory ogrywałem Red Dead Redemption , Uncharted 2 , inFAMOUS 1 , God of War 1,2,3. Mam ochotę może na jakiegoś FPSa ale po pobraniu dem Killzone 2 i Resistance muszę stwierdzić że jest trochę za dziko jak dla mnie. O ile z RDR , U2 i Infamous celowanie ogarniam w miarę zadowalająco to w wymienionych FPSach jest wręcz slabo u mnie nie zależnie od tego jak ustawię czułość. Czy to normalne u nowych posiadaczy PS3 czy po prostu te gry tak maja ? Może w zamian warto sie pokusić o jakiegoś TPP ? Uncharted 1 np. ? jak ta gra wypada na tle dwojki ? Nie chodzi o grafikę ale o poziom zagadek logicznych , zwrotów akcji i fabuły ?

Ogólnie gry które siedzą mi w głowie to Uncharted 1 , Castlevania LoS lub właśnie jakiś FPS.

Z FPSów to Bad Company 2: dużo pojazdów, obszerne i zróżnicowane mapy, jest realistyczny w porównaniu do Killzona

Uncharted 1: sam osobiście przechodziłem po 2 części i według mnie 1 jest trudniejsza, ma mniej łamigłówek i zagadek niż dwójka, potworki są ale nie jest ich dużo.

Jeżeli starczy ci kasy bierz to i to :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzone 2 ma zrypane sterowanie, więc nawet wyjadacze mają problemy a co dopiero nowicjusze. Ogólnie tej gry nie polecam ze względu na sterowanie, po prostu nie jest warta tego aby się męczyć z niedorobionym produktem.

To sobie zmień sterowanie na alternatywne i przestań gadać głupoty. Jakoś przeszedłem całego singla w Killzone 2, w tym na elicie i nie miałem żadnych problemów. Ogólnie polecam KZ2 tym którzy lubią ciężki klimat, metalowe, zardzewiałe pomieszczenia, zachmurzone niebo, itp

@Firo

U1 koniecznie trzeba przejść, lepsze od dwójki. A jeśli podobały Ci się GoWy to bierz Castlevanię(tu to dopiero jest skopane sterowanie, nie wykorzystanie prawej gałki, blok i unik pod jednym przyciskiem, brak kontroli nad przeciwnikami)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na alternatywny. Standard to dopiero masakra. O sterowaniu w K2 napisano setki postów jednemu pasuje innemu nie. IMHO dla początkujących graczy się nie nadaje.

Jeżeli przesiadamy się z BC2 do Cod lub Moh a nawet K3 czujemy się jak w domu. Najwyżej 2 przyciski się różnią. Nie musimy uczyć się gry , po prostu w nią gramy. W K2 chcieli zakombinować i przekombinowali, potem słusznie wycofali się z tego pomysłu bo w K3 jest już sterowanie "jedyne słuszne"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, upraszczanie wszystkiego to jedyne słuszne wyjście. Facet z 20 kg ekwipunku lekki jak motylek i skoczny jak Blanik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na Aliens vs Predator ? Opłaca się od razu napiszę że w grze nie oczekuje super grafiki tylko po prostu fajnej gierki z nie najgorszą fabułą i długim singlem.

Chyba że polecacie coś innego?

Ewentualnie jakaś fajna gierka na 2 pady coś do postrzelania z bratem.

Edytowane przez Tom21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie gry polecacie do grania po sieci? W coś w co się dobrze gra i w miarę dużo osób jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o FPS to Bad Company 2 lub Black Ops. Na frekwencje przynajmniej do jesieni nie można będzie narzekać.

Chyba, że interesują cię szczególnie jakieś inne gatunki. TPS/ samochodowe/ sportowe czy coś z PSN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienić Brinka na LBP 2, Virtua Tennis 4 czy Crysisa 2 ?

Od siebie powiem że LBP nie bardzo mi się podobało ale demo LBP2 mnie urzekło. Czy singiel w 2 jest lepszy niż w 1 pierwsze misje które mnie zanudziły ?

Edytowane przez marol0v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie powiem że LBP nie bardzo mi się podobało ale demo LBP2 mnie urzekło. Czy singiel w 2 jest lepszy niż w 1 pierwsze misje które mnie zanudziły ?

LBP 2 jest nastawione typowo na multi, singiel to tylko pokazanie możliwości tej gry. Bierz Crysis'a. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

InFamous 2 czy Duke Nukem Forever ?

Wiem,że to dwie inne gry,ale chciałbym poznać opinię kogoś kto grał w obydwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Po nacieszeniu się Uncharted 2 chcę zakupić nową grę :)

Na oku mam dwie gry, oby dwie nie są jakoś bardzo nowe, ale jedna z nich jest dużo tańsza od drugiej ale tu nie chodzi o cene( interesuje mnie tylko MediaMarkt i EURO ^^ )

To tak:

InFamous 60zł - Tak, po obejrzeniu recenzji nie spodobała mi się w ogóle ale kiedy ściągnołem demu drugiej części, po prostu nie wiedziałem jak szybko minęło mi te kilkanaście minut ^^. Przecież nie kupie "YnFymys 2 " skoro nie zagrałem w pierwszą część :)

RDR - 180zł - Ta gra moim zdaniem droga bo na allegro jest po 100zł nówka , ale b. zależy mi na kupieniu jej już jutro. Po obejrzeniu kilku recenzji gra bardzo przypomniała mi GTA którego do tej pory całego nie przeszedłem ( Może jestem wybredny ale przy 40% gra mnie znudziła, lecz ogólnie gra się bardzo przyjemnie musze przyznać :) )

a więc, co wyvbrać|? ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd ty bierzesz te ceny? RDR za 180? Przecież to rozbój w biały dzień. Infamous większość ludzi łyknęła za free więc jak się nie załapałeś WB to używkę można by kupić za kilkanaście zł.

Co wybrać? przede wszystkim inny sklep.:thumbsup:

A tak na marginesie obie gry są świetne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

potrzebuję coś w stylu dead nation, kampania w co-opie

nie LBP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

potrzebuję coś w stylu dead nation, kampania w co-opie

nie LBP

Trine?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zastanawiam sie jaka gierke kupic wiem ze sa rozne ale ogolnie jesli chodzi o grywalnosc grafika nie gra wiekszej roli...

NFS Hot pursuit

Gran Turismo 5

Heavy Rain

Mafia 2

czy moze Red Dead Redemption mo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam hot pursuit i giera jest warta swojej teraz niskiej ceny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×