Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

HR pomimo, że nie jest żadnym naprawdę miażdżącym hitem, to i tak wciąż pozostaje pozycją, którą trzeba sprawdzić... kiedyś tam, kiedy nie będzie się miało na głowie lepszych pozycji. Hot Pursuit to IMO król arcade racerów na tej generacji i jeżeli lubisz ten gatunek, to zwyczajnie musisz w to zagrać. Natomiast z doświadczenia wiem, że trzeba choć trochę lubić westernowe klimaty, żeby dobrze się bawić przy RDR - w innym przypadku idzie usnąć z nudów. Mafia 2 - solidna gansterska opowieść, też wypadałoby ogarnąć.

NFS i RDR chyba jednak najciekawsze ze stawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HR pomimo, że nie jest żadnym naprawdę miażdżącym hitem, to i tak wciąż pozostaje pozycją, którą trzeba sprawdzić... kiedyś tam, kiedy nie będzie się miało na głowie lepszych pozycji. Hot Pursuit to IMO król arcade racerów na tej generacji i jeżeli lubisz ten gatunek, to zwyczajnie musisz w to zagrać. Natomiast z doświadczenia wiem, że trzeba choć trochę lubić westernowe klimaty, żeby dobrze się bawić przy RDR - w innym przypadku idzie usnąć z nudów. Mafia 2 - solidna gansterska opowieść, też wypadałoby ogarnąć.

NFS i RDR chyba jednak najciekawsze ze stawki.

a jak z dlugoscia nfs'a ??? i czy nie nudzi sie szybko? bo jesli o arcade to trudno powiedziec czy lubie np. taki burnout revenge byl super a np. midnight club juz mki sie nie podobal

Edytowane przez PaweL007#PS3#80gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak z dlugoscia nfs'a ??? i czy nie nudzi sie szybko? bo jesli o arcade to trudno powiedziec czy lubie np. taki burnout revenge byl super a np. midnight club juz mki sie nie podobal

Single wystarczy na sporo czasu, eventów do zaliczenia na złoto jest około setki (+ DLC), do tego o ile starczy zapału i ambicji można bawić się w pobijanie rekordów znajomych (autolog to świetny patent), w multi też da się długo szaleć (chętnych do grania przez sieć nie brakuje) - sam spędziłem przy tej grze blisko 60 godzin i nie żałuję ani minuty. Przyznam, że w Midnight Club nigdy nie grałem, ale za to nieźle obcykałem wszelakie Burnouty i jako fan tej serii spokojnie mogę polecić Ci NFS'a (uczucie pędu na podobnym poziomie, jeno znacznie mniejsza rozwałka na trasie) - zresztą to właśnie ojcowie Burnouta są odpowiedzialni za Hot Pursuit'a, co już samo w sobie stanowi gwarancję dobrej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Midnight Club jest grą wartą zagrania tylko pod warunkiem, że bardzo się nudzisz, a nie masz w co innego grać.

Mam i nie polecam. Gra ostro irytuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na Battlefielda 3 i do tego czasu chce pograć w jakąś strzelankę w multi. Co wybrać i dlaczego: Battlefield Bad Company 2, Call of Duty Black Ops czy Killzone 3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Ops mam - gram i polecam, w Batlefield'a nie gralem, widzialem i nawet mi sie podobał. Co do Killzone - gralem w Killzone2 i milo to wspominam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RE5 czy RE5 Gold Edition? Czy warto dopłacać, czym się to różni i czy ogólnie polecacie tą grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia tego czy wolisz slashery czy raczej strzelanki. RE5 mimo, że nie prezentuje aż tak wyśrubowanego poziomu jak "czwórka" to i tak jest bardzo solidnym kawałem giery - oszałamiająca nawet dziś grafika, spora żywotność, ogromne pokłady miodu w multi (chociaż grając samemu też jest super) - aż głupio byłoby nie polecić. SW też nie wypada źle, ale są na rynku zdecydowanie lepsze tytuły z tego gatunku. No chyba że jesteś mega fanem Gwiezdnych Wojen, to możesz się pokusić - w innym przypadku - bierz RE5.

Jeszcze co do Residenta - Gold Edition poza obsługą Move'a oferuje też możliwość rozegrania bonusowych chapterów, niedostępnych w podstawowej wersji, z tym że są one bardzo krótkie i nie wydaje mi się, żeby specjalnie dla nich warto było dopłacać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
RE5 czy RE5 Gold Edition? Czy warto dopłacać, czym się to różni i czy ogólnie polecacie tą grę?

Gold Edition ma obsługę move i zawiera wszystkie dodatki które pojawiły się w PSN. Więc jak najbardziej polecam wziasc GE nie kosztuje zbyt wiele w porównaniu do zwykłej wersji a da ci masę świetnej zabawy przy dodatkach

Edytowane przez UroborosPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Resident... Mam wbite tam na liczniku około 60 godzin, a przy Star Wars mam niecałe 20 (przy czym najpierw miałem star warsy). Gdyby nie platyna to by się skończyło na 7 godzinach... ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie napaliliście na tą grę, że z wielką chęcią po nią jechałem. Niestety, gdy już byłem na miejscu, gościu powiedział, że dosłownie 20 minut temu kupił to inny klient. Zamiast RE5, dopłaciłem 20 zł i wziąłem NFS:HP - w sumie też fajna gierka. thumbsup.gif

A Residenta, to albo poczekam kiedy znów będzie na wymianie, albo po prostu kupię na alledrogo - kosztuje pewnie w granicach 50 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rdr czy rdr undead nightmare ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RDR UN to dodatek o zombiakach. Zależy czy kręcą cię takie klimaty. Najlepiej zacząć od podstawki, a później ewentualnie pomyśleć o dodatku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki :) jutro kupuje rdr ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że właśnie dostarczany jest do mnie czwarty pad, poszukuję jakichś dobrych, bądź też mniej dobrych gier dla 4 graczy NA JEDNEJ KONSOLI. Nie koniecznie co-op, mogą być też gry polegające na rywalizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam 4. :thumbsup:

LBP. Przyjemność zabawy wraz z kolejnym kontrolerem rośnie w tempie wykładniczym.

Motorstorm Mam PR ale najnowsza cześć też obsługuje 4 pady

Call of Duty. Wszystkie od COD4 mają opcje na 4 ale najfajniej wypada Black Ops. Tam trybów na 4 pady jest kilka.

Jeszcze mógłbyś określić czy bardziej interesuje cię gra z kumplami przy piwku czy z młodszymi kuzynkami :rolleyes:

Edit: No i oczywiście wszelkiej maści gry sportowe. Ale to jak mówi klasyk "oczywista oczywistość".

Polecam stronkę:

http://www.co-optimu...e&direction=ASC

i z PSN

http://www.co-optimus.com/system.php?id=12&sort=offline&direction=ASC

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mortal Kombat czy InFAMOUS 2?

Dodam, że bardzo lubię "bijatyki", no, może oprócz Tekkena, w którym wygrywa ten, kto pierwszy zada cios :/ I InFAMOUS (jedynka) bardzo mi się podobała. Jeśli obie gry są warte zakupu to piszcie, bo będę je kupował pod koniec wakacji za granicą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam 4. :thumbsup:

LBP. Przyjemność zabawy wraz z kolejnym kontrolerem rośnie w tempie wykładniczym.

Motorstorm Mam PR ale najnowsza cześć też obsługuje 4 pady

Call of Duty. Wszystkie od COD4 mają opcje na 4 ale najfajniej wypada Black Ops. Tam trybów na 4 pady jest kilka.

Jeszcze mógłbyś określić czy bardziej interesuje cię gra z kumplami przy piwku czy z młodszymi kuzynkami :rolleyes:

Edit: No i oczywiście wszelkiej maści gry sportowe. Ale to jak mówi klasyk "oczywista oczywistość".

Polecam stronkę:

http://www.co-optimu...e&direction=ASC

i z PSN

http://www.co-optimus.com/system.php?id=12&sort=offline&direction=ASC

LBP jest trochę zbyt dziecinne jak dla mnie. Interesują mnie gry, w które mógłbym pograć z kumplami - nie koniecznie przy piwie - najlepiej jakby były to gry w stylu dead nation, w sensie 4 graczy na jednym ekranie a nie 4 ekrany na jednym telewizorze, mam 42' ale żeby konfortowo grać w taki sposób to przydałby się projektor a nie telewizor.

edit: dzięki za linki, przydadzą się

Edytowane przez enterrulez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam..

Jestem nowym posiadaczem konsoli (od 2 dni) - kupiłem ją po targach E3 2011 I sprzedałem Xboxa 360 bo MS nic nie zaoferował dla starych graczy w tym i przyszłym roku, poza tym uświadomiłem sobie że granie samemu już mnie nie cieszy i tylko wyciągnę jeszcze jakąś przyjemność z grania na muli a ps3 dawało mi taką możliwość. chciał bym się poradzić w sprawie gier .

-Kupiłem konsolę z Grą LBP 2 - grałem łącznie z 2 godzinki na singlu i z 1 h na multi i powiem wam tak: " mam mieszane uczucia". Jakoś nie mogę spotkać fajniej planszy która by mnie wciągnęła(większości na planszy z zabijaniem zombie) a granie singla w copie na necie mi nie podchodzi bo jak pierwszy raz gram w tą grę to duży obszar pomijam i nie ma czasu na pooglądanie bo trzeba nadążać z innym kolesiem).

-Pamiętam jak jeszcze w gimnazjum pykałem ostro w COD'a 4 na PC.. to był klimat ;P.... Na ps3 muszę przyznać że jest słabiej(dość). O singlu nie mówię bo już mi się znudził bo na iXe przechodziłem go na 100% wraz z wszystkimi osiągnięciami. Multi na konsolach jest ograniczone to naciśnięcia przyciska "Find match" i wybranie trybu. Nie podoba mi się to wogóle bo jak wbijam na jakiś server po fragować to przynajmniej na 1 godzinkę a nie na 20 minut co oferują mi standardowe servery. Na kompie był ten klimat właśnie jak o północy siedziało się w 20 osób na serverze i grało się do 3 rano (ahhh.. :D). Nie licząc że grafika na konsolowej wersji jest po prostu słaba mimo podłączenia HDMI. W serii Cod podoba mi się jeszcze to lewelowanie postaci dla lepszych broni.

Dlaczego nie nowszy COD? - Odpowiedz jest prosta: - w MW2 i Black oPPs z tego co widziałem na filmikach to multi jest masakrycznie wy-bajerowane: jakieś samochodziki z bombami, jakieś samolociki samo naprowadzane... to nie dla mnie. Ja wolę cieszyć się z gry używając własnego skila niż jakiś bajerów.

Jedyne gry jeśli chodzi o singiel które mi się w miarę spodobały na Xboxie to: Assasins Creed 2, RDR( ale kontynłowanie kampani po uwolnieniu rodziny to według mnie pomyłka >.< ) noi Mass effect 2. Jeszcze jakoś Fallout 3 ze swoim klimatem tez podchodzi.

-Widzę u góry że dużo wychwalacie RDR jeśli chodzi o multi. Ja grałem na mullti 10 minut na xboxie a wyglądało to tak: wszedłem do gry, noi siedzę na jakimś ośle. Na mapie widzę jakieś poruszające się kolorowe kropki ( zapewno to byli inni gracze ;P)no ale że byli bardzo daleko to nie chciało mi się do nich jechać . Widzę jakiś punkt na mapie blisko mnie, podjechałem na sowim prawie że rumaku pod niego i okazało się że to był jakiś ford. Noi przez 15 minut, po kilku śmierciach i po zabiciu około 20 AI jakoś odechciało mi się. Jeszcze jakiś kolo przyjechał i próbował mnie zabić to mu sprzedałem heda(po czym się wylogował >.<).

-Proszę was abyście na podstawie tego co napisałem wyżej podali jakiejś fajne tytuły głównie jeśli chodzi o multi ( może też byś sam singiel jeśli jest jakiś nadzwyczajny) które mogą mi się spodobać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam..

Jestem nowym posiadaczem konsoli (od 2 dni) - kupiłem ją po targach E3 2011 I sprzedałem Xboxa 360 bo MS nic nie zaoferował dla starych graczy w tym i przyszłym roku, poza tym uświadomiłem sobie że granie samemu już mnie nie cieszy i tylko wyciągnę jeszcze jakąś przyjemność z grania na muli a ps3 dawało mi taką możliwość. chciał bym się poradzić w sprawie gier .

-Kupiłem konsolę z Grą LBP 2 - grałem łącznie z 2 godzinki na singlu i z 1 h na multi i powiem wam tak: " mam mieszane uczucia". Jakoś nie mogę spotkać fajniej planszy która by mnie wciągnęła(większości na planszy z zabijaniem zombie) a granie singla w copie na necie mi nie podchodzi bo jak pierwszy raz gram w tą grę to duży obszar pomijam i nie ma czasu na pooglądanie bo trzeba nadążać z innym kolesiem).

-Pamiętam jak jeszcze w gimnazjum pykałem ostro w COD'a 4 na PC.. to był klimat ;P.... Na ps3 muszę przyznać że jest słabiej(dość). O singlu nie mówię bo już mi się znudził bo na iXe przechodziłem go na 100% wraz z wszystkimi osiągnięciami. Multi na konsolach jest ograniczone to naciśnięcia przyciska "Find match" i wybranie trybu. Nie podoba mi się to wogóle bo jak wbijam na jakiś server po fragować to przynajmniej na 1 godzinkę a nie na 20 minut co oferują mi standardowe servery. Na kompie był ten klimat właśnie jak o północy siedziało się w 20 osób na serverze i grało się do 3 rano (ahhh.. :D).1. Nie licząc że grafika na konsolowej wersji jest po prostu słaba mimo podłączenia HDMI. W serii Cod podoba mi się jeszcze to lewelowanie postaci dla lepszych broni.

Dlaczego nie nowszy COD? - Odpowiedz jest prosta: - w MW2 i Black oPPs z tego co widziałem na filmikach to multi jest masakrycznie wy-bajerowane: jakieś samochodziki z bombami, jakieś samolociki samo naprowadzane... to nie dla mnie. Ja wolę cieszyć się z gry używając własnego skila niż jakiś bajerów.

Jedyne gry jeśli chodzi o singiel które mi się w miarę spodobały na Xboxie to: Assasins Creed 2, RDR( ale kontynłowanie kampani po uwolnieniu rodziny to według mnie pomyłka >.< ) noi Mass effect 2. Jeszcze jakoś Fallout 3 ze swoim klimatem tez podchodzi.

-Widzę u góry że dużo wychwalacie RDR jeśli chodzi o multi. Ja grałem na mullti 10 minut na xboxie a wyglądało to tak: wszedłem do gry, noi siedzę na jakimś ośle. Na mapie widzę jakieś poruszające się kolorowe kropki ( zapewno to byli inni gracze ;P)no ale że byli bardzo daleko to nie chciało mi się do nich jechać . Widzę jakiś punkt na mapie blisko mnie, podjechałem na sowim prawie że rumaku pod niego i okazało się że to był jakiś ford. Noi przez 15 minut, po kilku śmierciach i po zabiciu około 20 AI jakoś odechciało mi się. Jeszcze jakiś kolo przyjechał i próbował mnie zabić to mu sprzedałem heda(po czym się wylogował >.<).

-2.Proszę was abyście na podstawie tego co napisałem wyżej podali jakiejś fajne tytuły głównie jeśli chodzi o multi ( może też byś sam singiel jeśli jest jakiś nadzwyczajny) które mogą mi się spodobać.

1. Trochę Cię chyba poniosło ;)

2. Polecę Ci: Fallout New Vegas, AC:Brotherhood, Portal 2,Mafia 2, Uncharted 1&2, Ratchet'y &Clank'i i Infamous 1&2

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield Bad Company 2 :) fajny singiel i najlepsze multi na ps3 :)

ja ostatnio pogrywam w multi TYLKO w Uncharted 2 co-op :) kozak. polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"1. Trochę Cię chyba poniosło ;)" - Nie no mówię serio.... mimo HDMI nadal widzę w LBP2 i COD 4(Moje jedyne gry jak narazie) piksele. Może mam coś źle ustawione w konsoli albo coś w tym stylu. Jak wbijam w cod 4 to odrazu mi się zmienia rozdzielczość z 1920 :X na 1280:X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×