Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem. Wlasnie koncze L.A. Noire i chcialbym kupic jakas inna gre. Przeszedlem Uncharted, Batmana, GOWa, LBP, Dead Space, RDR, GTA IV i gram w Fife. Co byscie polecili oprocz strzelanek i wyscigow bo jakos mnie nie kreca?

Pozdro,

Pawel

Zdecydowanie Heavy Rain.

@kubaork

A Dead Nation masz? Tam są zombie i to sporo. A jak nie to dla mnie najlepszy tytuł co-op na konsole - Army of Two. Świetnie się bawiłem z bratem przy konsoli. Zdecydowanie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Heavy Rain.

@kubaork

A Dead Nation masz? Tam są zombie i to sporo. A jak nie to dla mnie najlepszy tytuł co-op na konsole - Army of Two. Świetnie się bawiłem z bratem przy konsoli. Zdecydowanie polecam.

Heavy rain tez przeszedlem. A jezeli chodzi o Dead Nation to mam ale w to sobie gram od czasu do czasu. A L.A. Noire musze wymienic do piatku bo straci wartosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infamous. Jeśli przeszedłeś jedynkę to bierz dwójkę bo warto. Ewentualnie kup sobie z PSS Beyond Good & Evil HD, bardzo miła, wciągająca przygodówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Wlasnie koncze L.A. Noire i chcialbym kupic jakas inna gre. Przeszedlem Uncharted, Batmana, GOWa, LBP, Dead Space, RDR, GTA IV i gram w Fife. Co byscie polecili oprocz strzelanek i wyscigow bo jakos mnie nie kreca?

Zdecydowanie Heavy Rain. Bardzo mało jest takich gier z tak wyjątkową fabułą i no z taką oprawą, klimatem, soundtrackiem czy samym gameplay'em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burnout Paradise czy NFS: Hot Pursuit ?

Z uwagi, że mam już GT5 czyli głównie sterylne wyścigi, teraz chcę wyścigówkę arcade, która mnie wciągnie. 2 propozycje (wyżej) chyba najlepszych przedstawicieli wyscigów arcade jednak, który jest lepszy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałeś plusa? Teraz za darmo Burnout jest do ściągnięcia także możesz przetestować. Ale ja bym się skłaniał ku NFS. Burnout jest dla mnie zbyt chaotyczny i ma pare niedociągnięć które w NFS poprawiono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc Panie i Panowie.

Wlasnie kupilem sobie zdrapke za 100zl i mam pytanko do was.

Zaskocze was ale "Co wybrac? " :P

Chcialbym kupic "pare" gierek w ktore moge pograc z kobita albo ze znajomymi. Mile widziane trofea chociaz nie musza byc.

Gierki jakie mnie interesuja to:

- Logiczne (jakies tetrisy fajne, ukladanki, no i inne duperele)

- 3 match w stylu wlasnie bedacego w pss Bejeweled 2.

- "Arkanoidy" , jesli maja opcje grania we dwojke to byloby super.

- Jakies platformowki, co-op bardzo mile widziany. Zreszta jak w wiekszosci tego typu gierek.

- Jakies erpegi? Jerpegi? Seria FF odpada bo sam sobie ja polecam :P Dungeon Hunter mam.

Pytanka dodatkowe.. Jest MGS4 na PSS? :)

Pozdrawiam i jak kogos interesuja plusiki to oczywiscie rozdaje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie :confused: Konsola kupiona po ataku, nie ma szans na WB dry.gif A więc brać NFS : HP lepszy ? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, według mnie lepszy. Taki ulepszony Burnout z glinami itd. :D

@Mhonar

Outland, Angry Birds, Beyond Good & Evil HD, Wormsy Armageddon. Tyle na ten temat. :)

Edytowane przez Homer S
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Homer S:

Angry Birds napewno wezme, mialem pisac w sumie ze juz wybrana ale jakos mi umknela. Ciesze sie ze ktos podziela moje zdanie w tym temacie ;]

Beyond G&E - Wytlumaczcie mi co jest w tym fajnego? W ogole o co w tej gierce chodzi? Bo sciagnalem sobie jakis czas temu demo i przyznam sie ze nie przeszedlem calego, wiec moze mnie nie porywa.

Ile za Wormsy? :)

Nad Outlandem pomysle bo faktycznie gierka warta wydania kasy.. Gralem w demo. Magia :)

Co powiecie na temat:

Bomberman Ultra ?

Battle Tanks ?

Jeszcze nie wiem w jakich sa cenach wiec nie wiem czy wezme ale ale.. :)

Dzieki za odpowiedzi, czekam na reszte :) Plusy lapcie.

Aa.. Maciek1422:

Chyba Joe Dangera dopisze do listy. Wydaje mi sie, czy nawiazuje do starych "crossow" na pegasusa? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhonar oto cennik biggrin.gif :

angry birds 12zł

outland 36zł

worms 2 : armageddon 55zł

teehee.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra narazie wzialem Angry Bird's - wlasnie odpalam :D

I tank battle.

Porozgladam sie jeszcze za jakimis pozycjami. Korci mnie strasznie stary dobry FF VII i VIII :( 100zl to zdecydowanie za malo.. :P

Outland to ile h gry?

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burnout Paradise czy NFS: Hot Pursuit ?

Z uwagi, że mam już GT5 czyli głównie sterylne wyścigi, teraz chcę wyścigówkę arcade, która mnie wciągnie. 2 propozycje (wyżej) chyba najlepszych przedstawicieli wyscigów arcade jednak, który jest lepszy ?

A zastanawiałeś się nad TDU:2? Masz GT5 to wiesz co to śmiganie po torze. Dla odmiany weź sobie coś z otwartym światem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do wybrania dwie gry,i o to te, na które nie mogę się zdecydować : Resistance Fall Of Man,Killzone 2 lub 3,God Of War III, Battlefield Bad Company 2.Mogę wybrać tylko dwie gry.Jakie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie napewno weź god of war 3. Dawno nie grałem w tak zajebistą gre, naprawde nie będziesz żałować. Grafika najwyższy poziom, muzka naprawde epicka, do tego single jest dość długi ( mi zajął około 12 h na tytanie) i jeszcze masz później różne wyzwania i arene walk.

A 2 weź Bad company 2. Single taki sobie ale multi naprawde jest miodne. Nadal gra w tą gre mnóstwo osób więc na pustki na serverach nie będziesz narzekać.

EDIT:

zauwazyłem że mozesz killzone 3 wziaść. Jesli tak to zamiast BC2 bierz KZ3. O ile w BC2 single jest taki sobie, to w killzonie naprawde trzyma poziom. Jest troche krótki ( mi zajął na najtrudniejszym poziomie trudności jakieś 8 h może) ale za to jest bardzo intensywny. Na dodatek multi jest naprawde kozackie, i jeszcze wychodzą różne map packi. Na dodatek masz 3 różne tryby gier ( strefa wojny, operacje, partyzantka). Operacje to taki mini kampanie/misje gdzie druzyny dostają różne zadania i popychają "fabułe" do przodu.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

helmos6:

Z gier ktore wymieniles 3 to fpsy a jedna to ostra rabanka wiec wybor jest bardzo prosty.

GoW III nie trzeba przedstawiac i bierzesz bez gadania ;]

Ze strzelanek ja proponowalbym dwie, zreszta podobnie jak moj przedmowca tylko ze tak..

Killzone 3 vs BF:BC2

Obie gry maja dobre multi, Killzone ma zdaje sie jednak lepszy singiel. Roznica polega na tym ze Killzone jest lekko "futurystyczny" a BF realistyczny.

W tym pierwszym masz troche latajacych statkow, broni ktorych nie uswiadczysz w zyciu realnym. W przeciwienstwie do wspomnianego na drugim miejscu BF.

Wybor wiec nalezy do Ciebie. Ja w Killzone gralem jedynie w demo. Przez to co przeszedlem gra milo wgniata i czesto zabijajac kolejnych ludkow, z gardzieli wyrywal sie donosny rechot zadowolenia teehee.gif

Osobiscie wybralbym jednak BF:BC2 i tak tez uczynilem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do wybrania dwie gry,i o to te, na które nie mogę się zdecydować : Resistance Fall Of Man,Killzone 2 lub 3,God Of War III, Battlefield Bad Company 2.Mogę wybrać tylko dwie gry.Jakie ?

Bad company 2 i God of war III

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do wybrania dwie gry,i o to te, na które nie mogę się zdecydować : Resistance Fall Of Man,Killzone 2 lub 3,God Of War III, Battlefield Bad Company 2.Mogę wybrać tylko dwie gry.Jakie ?

Killzone 3 i GoW 3 dlaczego?

Więc tak Killzone, mogę się tyle wypowiedzieć, że grałem w demko i strasznie mnie wciągło, mam Killzone 2 ale ja jej nie polecam, mi się osobiście nie podoba. Gow 3 dlatego, że grałem w każdą częśc tej serii i kazdą przeszedłem, więc Gow to pozycja obowiązkowa dla każdego ;D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tej listy na pewno GoW III - miażdżąca wizualnie, dosyć długa i wciągająca gra. Natomiast kompletnie odradzam Killzone 2 - nie wiem czy moja miłość do FPS'ów aż tak się wypaliła, czy może ta gra rzeczywiście jest tak słaba, ale słowo daję - nigdy się tak nie wynudziłem przy żadnej strzelance.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt jescze nic nie wspominał o Resistance:Fall of Man. Trzymać się od tej gry "z daleka" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to najgorszy fps na tej konsoli. Jak Boga kocham, kolega wyżej wspomniał że wynudził się przy KZ2 co jest trochę dziwne bo gra czasami daje kopa ale R:FoM - powiem tak, pierwsza gra przy której dosłownie usnąłem na którymś filmiku. Jedynie co mi się podobało w tej grze to fajnie skonstruowane bronie obcych, reszta to padaka. Jak bardzo lubisz takie klimaty to albo dwójka albo czekaj na nawet nieźle się zapowiadającą trójką.

Bierz GoW'a 3 (jeśli nie grałeś w poprzednie to radzę zainwestować w kolekcję 1,2 HD) i BC2. Multi wsiąknie cię na długo.

Over and out.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to najgorszy fps na tej konsoli. Jak Boga kocham, kolega wyżej wspomniał że wynudził się przy KZ2 co jest trochę dziwne bo gra czasami daje kopa ale R:FoM - powiem tak, pierwsza gra przy której dosłownie usnąłem na którymś filmiku. Jedynie co mi się podobało w tej grze to fajnie skonstruowane bronie obcych, reszta to padaka. Jak bardzo lubisz takie klimaty to albo dwójka albo czekaj na nawet nieźle się zapowiadającą trójką.

No way. Mam Fall of Man i muszę powiedzieć... W Coopie sprawdza się bardzo dobrze,ale przeszedłem ją z bratem tylko raz. Po razie gra odstawiona na półkę. Fabuła taka sobie,a skoro już ją znam to nie ma sensu znów przechodzić gry. Nawet nie ma Trofeów ;<

Bierz GOW'a. Też niedługo rozpocznę zabawę z tą serią ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×