Skocz do zawartości
Gość

Problem z pobraniem gry z internetu ???

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

witam wszystkich mam taką małą porsbe jezeli ktos wie jak pobrac np. grand turismo Concept 1.2 h.d. na konsole  to prosiłbym o wyjasnienie bo urzyłem szukajki i nic.a problem polega u mnie  na tym ze jestem normalnie podłaączony do internetu wszytstko co sie dało po zakładałem zgodnie z instrukcjami czyli te konta (playstation store) itp. i gdzy wchodze przykładowo na kompa i zaznaczam ta niby gre to nie wyskakuje mi zadne okno do sciagania próbowałem tez przez konsole ale tez nic mi nie wyskakuje.a jestem pewnien ze wszystko dobrze powpisywałem nawet to uktywniłem jezeli wiadomo o co chodzi .a moje pytanie brzmi jak własnie sciagnac ta gre czy cokolwiek na konsolke. :-D~

Zgóry dzieki za odpowiedzi!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kojak_ct

Jak wchodzisz na konsoli w Playstation Store i klikniesz na grze iksem, później na download to się nie ściąga? Powinno się w tle ściągać. Jak się ściągnie to wychodzisz do XMB (menu konsoli) i w zakładce Games instalujesz to co tam ściągnąłeś i później z tej samej ikonki uruchomić grę. Nie tak masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eNDeR

Pierwsza ważna sprawa: czy zarejestrowałeś sie jako użytkownik z Polski? Jeśli tak to niestety nie ma polskiej wersji playstation store. Proponuje zarejestrować się jako mieszkaniec UK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak cos nie tak wytlumaczyłes, bo bardzo dziwnie wyglada Twoj system sciaganie gier, podaj ich zrodlo? czy to PSS czy jakas strona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

odpowiadajac na te pytania to po piwerwsze jestem zarejestrowany jako użytkownik z polski tylko ze na stronie angielskiej wiec  chyba to nie to.a po drugie to próbowałem na konsoli sciagac przez internet browser ze strony ps3 oraz próbowałem normalnie przez komputer żeby na dysk w grac. ale i tutaj sie nic nie udało wiec  jak narazie podpatrze z tego  to napisał Kojak_ct sorki za błedy narka i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to namieszałeś.

Nie da się zarejestrować w PSS UK mając kraj zamieszkania ustawiony na "Polska" bo wogóle cię nie połączy z PSS UK.

I nie przez "Internet browser" tylko przez "PLAYSTATION@Store".

Inaczej to sobie możesz... palcem w bucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakas podpierdolka:) bo tego sie nie da nawet zrobic, rejestrujac sie w uk i podac kraj polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie o tym myslałem pisząć "coś namieszałes".

Podajesz kraj "Polska" rejestruje cię w Polsce, podajesz UK, rejestruje cię w UK a na PSS nie ma możliwości podania kraju bo jest z defaultu taki jaki PSS wybrałeś do rejestracji. A aby wybrać PSS UK do rejestracji trzeba założyć konto PSN ID z krajem pochodzenia "UK".

Tak więc proponuję autorowi pierwszego posta opisać bez skrótów myślowych co robi źle  :P bo my tu nie wróżki <evil>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

dobra ja juz sobie poradziłem a kupowac nie bede po raz drugi narka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×