Skocz do zawartości
PlayBoy

Save do gier

Rekomendowane odpowiedzi

Z jakiej stronki mozna pobrac save do gier ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę cię! Przejdź sam, rozumiem, że masz chwile słabości: ja tak miałem z GTA 4 i przeszedłem sam (dzieki Bogu, że ten save nie działał).Od tego czasu sam przechodzę, niezależnie od tego ile muszę się natrudzic.

Napewno ci się za którymś razem uda, czy za 10, czy za 15 i wtedy będziesz miał satysfakcję, a tak będziesz lamerem i odmianą cheater'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu takie ściągania. Lepiej samemu przejść ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zważywszy na ceny gier, lepiej poświęcić im trochę czasu. Chyba, że GT5P i ten nieszczęsny milion na bolid Ferrari - wtedy nic nie powiem :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo wiele gier, tym bardziej te z trofeami mają zabezpieczenie - wykryją kiedy masz nieswój save, a czasem są tak nadgorliwe, że i ten twój uznają za ściągnięty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy piszę wyżej , nie oszukuj , przechodź sam , wtedy będziesz miał pełną satyswakcję , że przeszedłeś grę bez żadnej pomocy . Przy każdej grze trzeba się namęczyć !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jak koledzy piszę wyżej , nie oszukuj , przechodź sam , wtedy będziesz miał pełną satyswakcję , że przeszedłeś grę bez żadnej pomocy . Przy każdej grze trzeba się namęczyć !

na najniższym poziomie trudności często jest to ograniczone do minimum. Trudności się zaczynają, jak chce się wymasterować grę na 100%, ale wtedy kopiowanie save'a żeby mieć dla własnej satysfakcji zaliczone 100% jest lekko bez sensu, bo jaka to satysfakcja - że umiesz pobierać pliki z internetu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tam pisze : "przechodź sam , wtedy będziesz miał satyswakcję"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię gdy gry są dosyć trudne, trochę się namęczę, ale za to potem jaka satysfakcja jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię gdy gry są dosyć trudne, trochę się namęczę, ale za to potem jaka satysfakcja jest :D

zależy jak trudne. Jeśli wymagające, ale możliwe do przejścia to spoko. Ale jak jest coś irytująco trudne, że nie widzi się szansy tego przejścia, chyba że ogromnym fartem to czegoś takiego nie popieram...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zależy jak trudne. Jeśli wymagające, ale możliwe do przejścia to spoko. Ale jak jest coś irytująco trudne, że nie widzi się szansy tego przejścia, chyba że ogromnym fartem to czegoś takiego nie popieram...

Dlatego napisałem dosyć trudne.

W niektórych grach zdarzają się rzeczy naprawdę irytujące.

W szczególności gdy chce się zaliczyć wszystko na sto procent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np. znajdź 200 gołębi w całym Liberty City w GTA4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
np. znajdź 200 gołębi w całym Liberty City w GTA4

Dokładnie :biggrin: Dlatego akurat do tego zadania używam poradnika (jeszcze 150 zostało :confused: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście szkoda mi wywalić 150 zł na grę i ściągnąć save z netu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie :biggrin: Dlatego akurat do tego zadania używam poradnika (jeszcze 150 zostało :confused: )

ostatni raz kiedy zbierałem tego typu rzeczy w GTA to była trójka - nie miałem wtedy internetu i siedziałem z kumplem nad gazetą, gdzie te hidden package były zaznaczone i zbieraliśmy. Ja miałem 97, on chyba 93. Miałem wtedy 98% gry skończonej, później już nigdy tego nie powtórzyłem - szkoda mi czasu i zdrowia na takie zarzynanie się ;) Chociaż teraz kuszą trofea... :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ostatni raz kiedy zbierałem tego typu rzeczy w GTA to była trójka - nie miałem wtedy internetu i siedziałem z kumplem nad gazetą, gdzie te hidden package były zaznaczone i zbieraliśmy. Ja miałem 97, on chyba 93. Miałem wtedy 98% gry skończonej, później już nigdy tego nie powtórzyłem - szkoda mi czasu i zdrowia na takie zarzynanie się ;) Chociaż teraz kuszą trofea... :tongue:

Ja to robię tylko po to, żeby miec 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z jakiej stronki mozna pobrac save do gier ??

Wpiz tytuł gry w google i dopisz ps3 save lub cos podobnego, powinno Ci ją znaleźć. Tylko uważaj bo może na europejskiej nie działać amerykański save i odwrotnie.

Co deo reszty, kilkanaście wpisów i żadnej odpowiedzi na jego pytania. Niech sobie chłopak zrobi co chce, co to za różnica? Trofeów mu nie zaliczy przez to więc gdzie problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A kogo oszukuje?

Samego siebie i innych. Potem pewnie będzie się chwalił kolegom że sam przechodził <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Samego siebie i innych. Potem pewnie będzie się chwalił kolegom że sam przechodził <_<

Zachowujecie sie jakbyscie mieli po 10 lat. "Nie sciagaj sejwów bo bedziesz sie potem chwalił kolegom, że sam przeszedłeś." Bez jaj.

Rozumiem, że można powiedzieć, że to zabija zabawę i jest bez sensu, ale jak chce to zrobić to niech to robi. Jego gra i jego sprawa. Sejwy sami użytkownicy wystawiają do sieci, więc wyrażają na to zgodę a to że nie chce mu sie przechodzić i iśc na łatwizne to jest jego wybór a nie wasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sejwy sami użytkownicy wystawiają do sieci, więc wyrażają na to zgodę a to że nie chce mu sie przechodzić i iśc na łatwizne to jest jego wybór a nie wasz.

Ale po co to? Ty byś kupił gre za 150 zł i sciągał save'a nie próbując spróbowac swoich sił? Strata kasy po prostu. Każdy chyba woli pomeczyc się z grą trochę dłużej, ale potem miec satysfakcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale po co to? Ty byś kupił gre za 150 zł i sciągał save'a nie próbując spróbowac swoich sił? Strata kasy po prostu. Każdy chyba woli pomeczyc się z grą trochę dłużej, ale potem miec satysfakcję.

widocznie nie każdy, skoro taki temat powstał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widocznie nie każdy, skoro taki temat powstał...

Dokładnie! Kolega zakładając temat nie pytał czy ściąganie sejwów do gier jest w zgodzie z waszą moralnością lub czy wy tak byście robili tylko chciał się dowiedzieć gdzie takie może dostać, temat ma 20 wpisów i jeszcze nikt z nas mu nie odpowiedział na to pytanie a każdy prawi mu morały.

Jego sprawa to jest, nikomu krzywda sie nie dzieje, chodzby chcial kupic grę za 250 zł i ją zjeść bez otwarcia to dalej będzie jego rzecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×