Skocz do zawartości
dominik146

Jak przyspieszyc ściąganie w PS3?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam Neostrade 1MB i PS3 połączone z netem przez router WiFi Linksys WAG200G-EU. Gdy ściągam dema itp z Playstation Store to 1mb ściąga mi w ok 8-10 sekund.

Mam pytanie: czy da się coś zrobic, aby ściągało szybciej, czy może to maksimum co można uzyskac z takiego internetu?? Może ma ktoś też taki router i czy może trzeba coś w ustawieniach routera pozmieniac, lub w ustawieniach kompa żeby ściągało szybciej?? Może jakoś mam ograniczoną maksymalną prędkośc ściągania przeż urządzenia podłączone przez WiFi??

Przepraszam jeśli to głupie pytania, ale komputery ani modemy nie są moją mocną stroną.

Będę wdzięczny za cenne wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1mb w 8-10 sekund to dobry wynik wiec nie narzekaj. Z moich obliczen predkosc 1mb to bedzie jakies 7,5 mb na minute. Wiec ta wartosc ktora podales moze byc po prostu max tego co z twojego polaczenia wycisniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz konsolę podłączoną do routera przez WI-FI to spróbuj przez kabel załączyć. Może to coś da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak masz konsolę podłączoną do routera przez WI-FI to spróbuj przez kabel załączyć. Może to coś da

Przez kabel nie za bardzo bo konsole mam 10 metrów od routera.

Czyli chyba pozostaje poczekac na koniec umowy z Neo i przejśc na większą szybkośc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jest taka możliwość :D Ja tam mam 512 i śmiga dobrze. online też się da grać i nie narzekam .

Edytowane przez Adrianeqq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też jest taka możliwość :D Ja tam mam 512 i śmiga dobrze. online też się da grać i nie narzekam .

Ja jeszcze online nie próbowałem bo konsolę mam dopiero od 4 dni, a jedyną grę jaką mam oprócz tych pościąganych dem to GTA4- swoją drogą to grafika nie porywa w tej grze delikatnie mówiąc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam GTA4 i jestem zachwycony Grafika jaka jest taka jest , zależy jaki TV . kup se Gran Turismo 5 Prologue tam dopiero masz grafikę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam GTA4 i jestem zachwycony Grafika jaka jest taka jest , zależy jaki TV . kup se Gran Turismo 5 Prologue tam dopiero masz grafikę

Ja też byłem zadowolony do póki nie ściągnąłem sobie dema Burnout Paradise. A co do TV to mam plazmę Panasonic TH-42PV80p- chyba nie aż taki zły, więc to chyba nie wina TV.

A co do ustawień w PS3 to może zapytam przy okazji co to znaczy w ustawienich PS-Upscaler i PS-Smoothing?? Obydwa mam na off. Może jeśli to włączę to trochę się coś poprawi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to są ustawienia grafiki dla gier z PSX - bo jednak obraz z tej konsoli na TV HD wygląda... dosyć nieciekawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ten Telewizor jest 720p ?

Ten telewizor ma rozdzielczośc 1024 x 720 z tego co pamiętam. Prezpraszam 1024* 768.

Edytowane przez dominik146

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Mam Neostrade 1MB i PS3 połączone z netem przez router WiFi Linksys WAG200G-EU. Gdy ściągam dema itp z Playstation Store to 1mb ściąga mi w ok 8-10 sekund.

Mam pytanie: czy da się coś zrobic, aby ściągało szybciej, czy może to maksimum co można uzyskac z takiego internetu?? Może ma ktoś też taki router i czy może trzeba coś w ustawieniach routera pozmieniac, lub w ustawieniach kompa żeby ściągało szybciej?? Może jakoś mam ograniczoną maksymalną prędkośc ściągania przeż urządzenia podłączone przez WiFi??

Przepraszam jeśli to głupie pytania, ale komputery ani modemy nie są moją mocną stroną.

Będę wdzięczny za cenne wskazówki.

Nie masz co narzekac.Ja mam internet 20 mb i ściąga mi dema z prędkością około 1mb/2sek czasem 1mb/1 ale to wszystko zależy od obciążenia sieci.A prawde jest taka ,że te 20 mb to nigdy nie było bo w umowie jest napisane do 20 mb .Takie cwane skurczybyki.Więc jesli sciąga ci z prędkością 1mb/8sek to dobry wynik przy twoim łączu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ja mam problem z gra w sieci w fife 12 ciągnę neta przez wi-fi i prędkość 6 na 0.5mb można jakoś skonfigurować ruter pod ps3? albo konsole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącz kablem, zawsze to bardziej stabilna opcja podłączenia konsoli do internetu. U mnie wiele problemów z lagami zniknęło po przejściu na kabel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ja mam problem z gra w sieci w fife 12 ciągnę neta przez wi-fi i prędkość 6 na 0.5mb można jakoś skonfigurować ruter pod ps3? albo konsole

Odpowiedź jest bardzo prosta, też miałem ten problem i udało mi się go rozwiązać. W ustawieniach routera w zakładce wireless ustaw przesył na G-only i wtedy konsola będzie łączyć z routerem zawsze maksymalną prędkością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcja kabel odpada do mam kawałek nie pobieram nić z innych urządzeń tez słyszałem o konfiguracji rutera ale boje się ze nie ogarnę nie mam żadnych pomocy jak ktoś by miał artykuł o konfiguracji rutera pod ps3 to chętnie się zapoznam :) w meczach towarzyskich jest lepiej nie skacze tak :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×