Skocz do zawartości
dominik500

brak sieci

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem podłączyłem do ps3 kabel ethernet i wcionrz pokazuje mi sie ,,An error occurred during communication with the server.This is a DNS error.[80710102],,nie moge sie zalogować ani przeglondać internet.Prosze was o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A internet masz podłączony Tak : PS3 kabel komputer czy PS3 kabel Ruter ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam problem podłączyłem do ps3 kabel ethernet i wcionrz pokazuje mi sie ,,An error occurred during communication with the server.This is a DNS error.[80710102],,nie moge sie zalogować ani przeglondać internet.Prosze was o pomoc

"wcionrz" hehe no ale nie ważne masz w ogóle skonfigurowaną konsole do korzystania z sieci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czego idzie kabel z PS3? Jak do kompa to czy kabel jest krosowany, a jak do routera to kabel niekrosowany? Wypisz dokładnie budowę sieci bo bez tego nic nie poradzimy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do czego idzie kabel z PS3? Jak do kompa to czy kabel jest krosowany, a jak do routera to kabel niekrosowany? Wypisz dokładnie budowę sieci bo bez tego nic nie poradzimy :P

linia internetowa--dsl--router--ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest odpowiedni watek na takie problemy. Poza tym PROSZE SIE ZAPOZNAC z jego trescia zanim zaklada sie durne tematy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"wcionrz" hehe no ale nie ważne masz w ogóle skonfigurowaną konsole do korzystania z sieci?

skonfigurowałem ps3 easy-not use--test i wcioncz mi to sie pojawia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×