Skocz do zawartości
KiLoS

MotorStorm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam osobchetnych do grania przez neta, chetni niech podaja swoje nicki :thumbsup: dodajcie mnie do friends

moje ID to KiLoS102

Edytowane przez KiLoS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje ID:petekolakowski

Z chęcią wieczorkami pogram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez pogram z Wami :pike28 ....zaznaczam ze jestem poczatkujacy wiec za bardzo nie szalejcie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chetnie zagram ale mi wyskakuje jakis blad ze niemoge polaczyc sie z serverem  czy cos takiego.Wiecie oco moze chodzic prosze o szybkom odpowiedz niedlugo podam dokladny komunikat.Z gory dziekuje  :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jestem wieczorem a czasami w nocy no i też rano a także popołudniu :ninja: MOTORSTORM (1-2)-THE BEST ARCADE!!!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

grzegorz28.png

Edytowane przez Grzegorz28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,jeśli są chętni to zapraszam na sobotę o godzinie 17stej na małe ściganie.Zainteresowani pisać na PSN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie,

też chętnie bym zagrał ale okazało się, że mam problem z połączeniem z serverem Motorstorm :( O dziwo jakiś miesiac temu mi działał online. Tak w ogóle mam NAT Type 2. Pomyślałem więc, że czarnula sfiksowałami i wywaliłem save i update 3.1, odpaliłem motorstorma i tu moje zdziwienie - ONLINE nadal nie działa: " Unable to connect with motorstorm server" :( Nie dość, że ta "operacja" nic nie pomogła, to jeszcze straciłem update (nie działa online, więc nie moge go ponownie pobrać) i teraz gra nie obsługuje wibracji :(

Czy ktoś z Was miał/ma podobny problem i wie jak go rozwiązać ?? Będe wdzieczny za pomoc

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje id: zbyszek81_PL_ols

KILLZONE 2, MOTORSTORM 1 i 2, Burnout Paradise box

zwracam uwage ze jest znak "_" a nie spacja :) Motorstorm najchetniej gram z samochodowek

prosze o wysylanie zaproszen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie dołączę do wyścigów, ID: szymonius

proszę chętnych o dodanie do znajomych.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie gram w motorstorma i nie moge rozpoczac zadnej rozgrywki online, po prostu wchodze na jakis serwer mam ta liste graczy i nie moge nic zrobic! Po chwili zaczynaja wyscig i tyle a ja nie moge dac, ze jestem ready itp. Prosze powiedzcie o co chodzi.

Edytowane przez EvilGucio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh odpowie ktoś? Czy raczej mogę się osrać... i wsadzić sobie MotorStorma w tyłek. Co jak co ale sądziłem, że u was zawsze uzyskam pomoc na każdy temat.. Jeszcze raz uprzejmie proszę o pomoc w sprawie trybu Online.

Wszystko już działą, faktycznie, źle dołączałem :D Co ze mnie za ciemnota :P Dzięki i wybaczcie za uniesienie ;]

Edytowane przez EvilGucio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie gram w motorstorma i nie moge rozpoczac zadnej rozgrywki online, po prostu wchodze na jakis serwer mam ta liste graczy i nie moge nic zrobic! Po chwili zaczynaja wyscig i tyle a ja nie moge dac, ze jestem ready itp. Prosze powiedzcie o co chodzi.

Na pewno dołączasz się podczas trwania wyścigu. Musisz poczekać aż skończą śmigać lub iść do innego lobby. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czasami grywam dodawajcie mnie do friends

_________________________________________

Plamkas.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja tez sie podepne ;] wysylajcie invy, rowniez chetnie moge zagrac w MS ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też z chęcią bym popykał, ale jeszcze muszę czekać max 5 dni na router, więc jak coś to piszcie na GG to się umówimy gg:11472523 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wyłączyli czasem serwerów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie, nie wyłączyli. 

Osoby chętne, które chcą zagrać niech dodają mnie do friends.

PSN ID: MonieK_PL 

Edytowane przez moniek130

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy na połączenie z grą w motorstorm się troche czeka? Czy to normalne?

Co znaczy 'trochę'. Może Ci się update ściąga? :biggrin: Wszystko powinno śmigać raz dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy chodzi mi o to , że jak się ładuje to lecą sekundy i czekałem tak z 2min raz. Wiecie o co chodzi?

A po tym oczekiwaniu wybieram pojazd i śmigam ale mówie czekałem na to z 2min. Mówie o ONLINE oczywiście.

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz na dany serwer i musisz czekać do max. 2min aż HOST ustawi wszystkie opcje serwera. Potem masz 30sec na wybranie wozu, czekasz aż wszyscy wybiorą i jazda!!! :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×