Skocz do zawartości
GoTo

Logitech Cordless Vantage Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem pod świerk Logitech Cordless Vantage Headset. Jest on głownie przeznaczony dla PS3, ale chce go też wykorzystać przy moim blaszaku. Więc zakupiłem Bluetooth Dongle, żeby połączyć urządzenie z PC'etem. Dobra. Wyszukuje mi sprzęt, ale za Chiny nie wiem co dalej :D Co muszę uczynić, żeby wydobyć z niego dźwięk czy też komunikować się z innymi przez Skypa.

Dołączona instrukcja nic mi nie da, bo jest opisane podłączenie do PS3, a wiem, że z PC'etem też się da. Headset ogólnie działa, testowany jak i PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten headset ma jakis przycisk? Jezeli tak to przytrzymaj go wlaczajac dlugo (10 sekund a moze i wiecei) i obserwuj czy jakas diodka nie mruga w inny sposob. Musisz po prostu wprowadzic urzadzenie w tryb parowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wcisnę przycisk w słuchawce na 10 sek, to urządzenie się resetuje. No i robiłem tak. Inaczej by nie wyszukało sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 99% przypadkow laczenie headseta BT wyglada identycznie.

1. Wprowadzic sluchawke w tryb parowania.

2. Na urzadzeniu do ktorego podlaczamy sluchawke wyszukac nasz model i rozpoczac laczenie

3. Gdy zostaniemy poproszeni o kod wpisac "0000"

i zazwyczaj dziala.

Niestety nie majac urzadzenia w reku nie potrafie powiedziec jak sie uruchamia tryb parowania. Jezeli powyzszy schemat nie dziala to tez nei mam za bardzo pomyslu co zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja wiem jak uruchomić ten tryb ^^. Wszystko się łączy, komputer widzi sprzęt, podaje hasło 0000, tak jak jest w instrukcji i co dalej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale ja wiem jak uruchomić ten tryb ^^. Wszystko się łączy, komputer widzi sprzęt, podaje hasło 0000, tak jak jest w instrukcji i co dalej?

I działa? Próbowałeś w ogóle go używać? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej to powinienes juz sie cieszyc z dzialajacego sprzetu. Odpal skypa czy cos i zobacz czy dziala. Na wszelki wypadek mozesz zajrzec do Panelu Sterowania -> Dzwieki i urzadzenia audio

tam w zakladce Audio masz do wyboru urzadzenia przez ktore powinien byc emitowany dzwiek. Jezeli masz tylko jedna karte dzwiekowa, to bedzie do wyboru tylko jedna pozycja. Ale np u mnie jak podlacze sluchawke BT pojawia sie dodatkowa opcja, od tej sluchawki wlasnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W panelu sterowania do wyboru mam tylko: Realtek. Nie pokazuje się inna opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×