Skocz do zawartości
Maciek26

Kod bledu 8013030F - Prosze o pomoc!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, moich problemow ciag dalszy sad.gif Chodzi tym razem o polaczenie sieciowe.. W kreaoterze sieci przy PS3 postepowalem zgodfnie z polecieniami, wyszukalem moja siec (100% lacznosci) i uradowany 1 raz podpiolem sie do neta... Problemy byly juz od samego poczatku.. Po polaczeniu do sieci w roznych odstepach czasowych zaczelo mnie rozlaczac.. Raz po minucie, raz po poloiwie godziny.. Zrobilem connecting test i przy Obtain IP Adress wyskoczylo mi Failed... Dodam tylko, ze gdy nieraz internet na konsoli "zaskoczy" to wszystko smiga bez problemu (do czasu az sie nie rozlaczy)...Wszystkie testy przebiegaja prawidlowo itp.. Jest to naprawde irytujace.. Kod bledu jak w temacie, 8013030F (The acces point was not detected)... Bardzo prosze o pomoc, poniewaz na polskich stronach nic konkretnego o tym bledzie nie znalazlem a jezyki obce u mnie stoja na slabym poziomie sad.gif

PS. W routerze "chyba" wszystko ustawione jak nalezy, czyli: neostradowe DNS, sklonowany adres MAC z pc, odblokowane porty.. Moj router to Linksys WAG54G2. Internet oczywiscie bezprzewodowo poprzez wi-fi Przy tescie polaczenia: upnp(czy jakos tak) - not not available nat - type 2.. Aha. Jesli konsola zlapie sygnal to jego sila wynosi 90-100%. Moze router jakos "odrzuca" polaczenie?

HELP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×