Skocz do zawartości
pawlos26

PSN - Crash Commando

Rekomendowane odpowiedzi

crash-commando.jpg

a4cff888.png

FIRST MISSION - Play an Objectives mission online for the first time.

PROBIE COMMANDO - Reach commando level 5.

MISSION HANDLER - Host games with a combined session playtime of 1 hour.

DEMOLITION EXPERT - Destroy 20 control panels.

HACKER - Upload 20 blocks of data.

WEAPONS 101 - Get 20 kills with each of the six primary weapons.

GLOBE TROTTER - Play a complete game on every map online.

0e367855.png

ELITE COMMANDO - Reach commando level 15.

BOOT CAMP BEAST - Complete all Grunt and Jarhead Boot Camp missions with a Commando Medal score.

CRASH AND CONQUER - Win 20 online games.

SURVIVAL OF THE FITTEST - Have all three survival bonuses activated at the same time in an online game 10 times.

aa6079c0.png

CRASH COMMANDO - Reach commando level 25.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że ta gra na początku mi się nie podobała, jednak z czasem dość mnie wciągnęła a wręcz bardzo przypadła mi do gustu :)

Trofea są nawet proste - tylko ten 25 level zbliża się malutkimi krokami. Po osiągnięciu levelu 20tego wydaje mi się, że wręcz stoi w miejscu.

Mam też problem z trofeum : GLOBE TROTTER - Play a complete game on every map online.

Jak zdobyć to trofeum? Zagrałam w każdą dostępną grę online. Czy jest tu jakiś haczyk?

Proszę o podpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawiasz na Random Map sequences. Są dwie do wyboru. Musisz zagrać jedną a jak skończysz to drugą. Nawet nie trzeba wygrywać, czy czekać aż się ktoś dołączy. Ustaw na najmniejsza liczbę rund, i punktów, boty i chwila moment będziesz miał pucharek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Brakowało mi tylko 1 planszy do "GLOBE TROTTER" - zagrałam w Random Map sequences i po pierwszej planszy wpadło trofeum :) (kill dzieki za pomoc) Super. Mój postęp to level 24 - jeszcze tylko troszeczkę :)

Zostanie mi tylko "HACKER" - i to będzie dla mnie dość trudne - mam problem żeby dostać się do Map Objectives

Zakładając własną gre z Map Objectives - czekam i czekam i nikt nie chce ze mną zagrać :(

Edytowane przez AGArtha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam trochę zaległości w tej grze, jeśli ktoś ma ochotę na ustawkę to zapraszam, mój psnid djdario24 , gram głownie w sobotę i w niedzielę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuje kogos aby zrobic multikill madness i shootem up chetni pisac na psn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×