Skocz do zawartości
xeda

Jakie strzelanki FPS preferujecie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Jaki typ strzelanin FPP lubicie,preferujecie uwazacie za lepsze :

1 typ realistyczne ,1 strzal i koles lezy ( cod3,cs)

2 typ milion strzalow :) koles lezy ( rfom,ut,quake)

Mnie osobiscie sie rfom podoba zajebiscie tylko ten typ2 troszke mi nie odpowiada szkoda ze nie dali takiego jak w cod np .

Pozdro, czekam na wasze typy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm

1 CS i WarrRock

2 Quake, Unreal Tortunament

PS. poprawcie mnie jesli sie pomylilem w ktorejsc z nazw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej preferuję gry typu 1., jednak tymi z drugiego też nie pogardzę  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja typ 2 ale przedewszystkim takie ze moge z ziomkiem pogstrzelac na splitscreenie do botow.. UT na DC i Killzonik w tym temacie rządzily.. ale dzis kazdy chce opchnac 2 kopie gry wiec coraz mniej jest takich opcji.. znacie jakies nadchodzoce?? jak RFOM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:] zależy od nastroju :)

Czasem mam ochotę na masakrę ala FEAR Combat a czasem na podchody w stylu BF2142

A z tych na PS3 czekam na:

Haze  :-D~

UT3  :-D~

Frontlines: Fuel of War  :-D~ :-D~

Killzone 2  :-D~ :-D~ :-D~

Battlefield: Bad Company :-D~ :-D~ :-D~

i może na

Operation Flashpoint 2 jak nie spierniczą konwersji...  :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na "BiA:HH"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze rzadzi FPS typu COD i CS ciekawe,to dlaczego tak malo popularny jest COD3 na PS 3 a Rfom jest najlepiej sprzedajaca sie pozycja na chlebaka, mowie tu tez o PL .W Rfom sa klany i rozgrywki klanowe a w COD3 lipa,szkoda. Czy to prawda ze COD3  na 360 jest lepszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Rfom sa klany i rozgrywki klanowe a w COD3 lipa,szkoda. Czy to prawda ze COD3  na 360 jest lepszy?

I sam odpowiedziałes sobie na pytanie...  :]

Jakościowo wygrywa RFOM.. a COD.. Blah.. szkoda słów..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88

a le osob w R6 gra? W warhawka bedzie duuuzo cos czuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mój wybór to realistyczne, gram aktualnie w COD 4 i COD WaW, a w najbliższych planach Killzone 2. Z realistyką to tak na prawdę żadna z nich nie ma nic wspólnego. Moc obalająca np. w CODach to po prostu śmiech na sali, zrozumiałbym kiedy dotyczyłoby to wyłącznie własnej broni, którą można by do walki przygotować, ale tak na prawde to wygląda w ten sposób, że perk przywiązany jest do postaci a nie broni, więc kicha totalna. O grywalności nie mówię, bo jest na wysokim poziomie, ale co do realistyki to jak wyżej wskazałem.

Poza tym nie ma prawdziwego FPSa który obsługiwałby system balistyki kuli z punktu widzenia jej opadania, wiem Sniper Elite co nieco w tym temacie proponował, ale on-line uwzględniał wyłącznie opadanie bez wiatru i rytmu serca. Przydałby się prawdziwie realistyczny FPS z balistyką, zmęczeniem organizmu po biegu, utracie zdolności dobrego celowania po otrzymaniu paru serii, to samo tyczy się poruszania postaci po otrzymaniu kulki w nogę itp. Możecie przybliżyć w tej sytuacji America's Army - jasne grałem i znam, ale to nie wszystko co bym sobie w super realistycznym FPSie życzył.

Ale jak na razie CODy masakrują mnie rozrywkowo i je preferuje, licząc również na Killzona 2.

Edytowane przez TToiletDucKK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazdy FPS byle dobry ;) do dzis usmiecha mi sie morda jak slysze ' damn! I'm looking good!' albo GODLIKE! hehe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

numer jeden jeszcze cod 4 ;) , przed seria coda darmowy szoter Wolfenstein: Enemy Territory ( gra która ma multipleyerową fabułe )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
numer jeden jeszcze cod 4 ;) , przed seria coda darmowy szoter Wolfenstein: Enemy Territory ( gra która ma multipleyerową fabułe )

nie wiem co ty bredzisz -.- multiplayerowa fabule? Oo WTF? a co do samej gry swietna, i ma u mnie w sercu specjalne miejsce :D no i pozdrawiam co poniektorych refow i innych graczy z serwa TEAM POLAND pomimo ze i tak zaden z nich teg nei rpzeczyta ;) ot i tyle oftopa ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co ty bredzisz -.- multiplayerowa fabule? Oo WTF? a co do samej gry swietna, i ma u mnie w sercu specjalne miejsce :D no i pozdrawiam co poniektorych refow i innych graczy z serwa TEAM POLAND pomimo ze i tak zaden z nich teg nei rpzeczyta ;) ot i tyle oftopa ;D

sam bredzisz jeszcze piszesz jak kura pazurem, fabułe jak w filmie :P np. mapa gold rush ( 1przejecie czołgu 2dojechanie do banku 3kradziez złota )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sam bredzisz jeszcze piszesz jak kura pazurem, fabułe jak w filmie :P np. mapa gold rush ( 1przejecie czołgu 2dojechanie do banku 3kradziez złota )

jak dla mnie to po prostu objective OO jesli to dla ciebie fabula to o zgrozo :o a czasem sa literowki bo w pracy cza sie streszczac i nei ma czasu na galanterie slowna tudziez literowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zawsze się znajdzie powód do "mocnej" wymiany zdań. Pamiętajcie o temacie dyskusji.

ej no bez przesady jeszcze trzeba odrozniac objective od fabuly -.- zaraz sie dowiem ze tryb CTF ma linei fabularna ktora nakazuje raid po flage do wrogiej bazy a gdy sie juz ja ma to do swojej OO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ej no bez przesady jeszcze trzeba odrozniac objective od fabuly -.- zaraz sie dowiem ze tryb CTF ma linei fabularna ktora nakazuje raid po flage do wrogiej bazy a gdy sie juz ja ma to do swojej OO

Eeej daj spokój, po to jest forum, nie każdy umie wyrazić w piśmie co tak na prawdę chciał powiedzieć. Jest taki użytkownik, który skutecznie mi to wypomina, ale urazy nie żywię. Wracamy do wątku Panowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Eeej daj spokój, po to jest forum, nie każdy umie wyrazić w piśmie co tak na prawdę chciał powiedzieć. Jest taki użytkownik, który skutecznie mi to wypomina, ale urazy nie żywię. Wracamy do wątku Panowie.

leeee... ja tam zlych intencji nie mam ino staram sie z bledu wyprowadzic ;) co zeby na nastepnym forum uniknal chlop takich pomylek :P a co do 'tematu' to hmmm... coz mozna wiecej napisac, imho sa takie strzelanki ktorych nie zakfalifikowal bym ani do tej kategori ani do tej (NOLF2 jak ktos zna). podzial nei jest tak prosty jak m4 vs r.launcher. i na upartego w takim UT mozesz grac w sposob 1 strzal jeden kill ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

COD: WaW obecnie online :)

EDIT: 1 i 2 opcja ważne żeby była dobra zabawa :)

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×