Skocz do zawartości
rafalsky_90

Trophy dla maniaków?

Rekomendowane odpowiedzi

kill a jak sobie radziłeś z tym przed zakupem ps3 grając na innych platformach? Czy to ps2 czy to kompa? Ludzie rok temu nikt nie wiedział co to trophies i jakoś się grało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziwne to jest ale teraz tak jakoś łyso mi się gra w gry bez Trofeów. Nie jestem tam jakimś obsesyjnym łowcą ale jak już zdobędę pucharek w grze to mimo wszystko tak wewnętrznie bardzo to cieszy :P Bez trofeów gra tak jak by traciła swój smak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kill a jak sobie radziłeś z tym przed zakupem ps3 grając na innych platformach? Czy to ps2 czy to kompa? Ludzie rok temu nikt nie wiedział co to trophies i jakoś się grało

Tak samo jak kiedyś żyłem bez komórki, internetu, samochodu i innych zdobyczy cywilizacji :P Teraz już bym sobie bez tego nie poradził, a przynajmniej byłoby ciężko. Życie się zmienia. Trudno żebym czerpał teraz radochę z czegoś co jest już przestarzałe - jak gry bez Trophy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee niezbyt trafne porównanie trophy do samochodu ;) tak czy inaczej trophy należy traktować jak dodatek do gry a tutaj widzę, że pojawił się problem traktowania gry jak dodatku do trophy :P co kto lubi

btw. bez komórki też bym przeżył :D

wracam do bigg daddiego i little sister :wub: może jakieś trophy wpadnie :laugh:

Edytowane przez patyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam, że ostatnio pożyczyłem sobie Heavenly Sword. No i wszystko extra, graficzka mnie wcisnęła w fotel, gameplay też w porządku, no ale co, przeszedłem 2 etapy i mi się odechciało grać. Nie wciągnęło mnie na tyle, żeby męczyć się nie mając z tego tych śmiesznych pucharków. Zwyczajnie brak motywacji.

mam dokładnie tak samo, tylko troszkę w mniejszym stopniu - przejdę grę i koniec. Nie ma żadnego robienia 100%, czy coś w tym stylu. Jedyną grą bez trofeów typowo singlową, którą przeszedłem kilka razy to właśnie TFU - ale to głównie przez klimat Star Wars, bez zarzynania się dla holocronów i kostiumów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem sam!! Kupiłem KZ2 i w jeden dzień do Radeca doszedłem i mowie "Pier$%^ nie chce mi sie" i poszedłem na mulit

Edytowane przez BrianPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zrobię małego offtopa.

Mam problem z podejrzeniem mojego konta na stronce sonego

Tu jest obrazek co mi się pojawia            screenlogowania.th.jpg

Następnym razem wstawię dobrze obrazek - sorki.

I nie mogę wejść w moje trofea itp :(

WIe ktoś o co chodzi?

Ja mam przynajmniej 2 gry z trofeami: LBP i MotorStorm PR. Traktuję trofea jako miły dodatek i specjalnie się na nich nie skupiam. Może jak dłużej pogram to się zmieni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja zrobię małego offtopa.

Chodzi o powiązanie konta z PSN z tym na stronce. Sam nie mogłem tego zrobić, ilekroć wpisywałem dane, wyskakiwał błąd. Może to po prostu pomiń? Nie pamiętam jak, ale gdzieś tam jest takowa opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie - jak widać się udało :D

Mam jeszcze inne pytanie: czy ten panel z trofeami sam będzie się aktualizował czy trzeba co jakiś czas samemu to zrobić?

Widzę że sam się aktualizuje :D

Edytowane przez Kamil78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle, że to jest tak jak z Challanges w Cod 4. Jedna osoba specjalnie będzie je robiła a druga robi na zasadzie :Jak wpadnie to wpadnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiem tak: PS3 mam od niedawna i bez wątpienia trophies to bardzo fajna rzecz. Tylko, że dla mnie NIE LICZY SIĘ CZAS. O co mi chodzi? Już mówię. Kocham Killzone'a od momentu jego poczęcia. Weźmy na przykład trphy zabić nożem 75 Higów. Rasowy X360 hunter wrzuca recruit i leci kosząc wszystkich po kolei. Ja po prostu będe grał i tyle, i co z tego, że trophy wpadnie mi za półtora roku po piątym przejściu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja po prostu będe grał i tyle, i co z tego, że trophy wpadnie mi za półtora roku po piątym przejściu gry.

Mi wpadło przy drugim :) A też leciałem do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tym mówię, po prostu nic na siłe. Ja wciąż nie mam: zabić 3 higów bez puszczania spustu. Zawsze myślałem, że krótkie serie to jest to :thumbsup: , a tu trzeba się przemóc. Do głowy by mi nawet nie przyszło, żeby teraz jakiś czekpoint w kółko restartować, żeby to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×