Skocz do zawartości
Gość AlCabanas

Kilka pytań dotyczących PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AlCabanas

Witam,

zamierzam kupno PS3 (wersja 60gb) w niedługim czasie. Ale mam kilka pytań, gdyż nie jestem wszystkiego pewien, a przecież najlepiej pytać użytkowników  <uklon>

No więc :

1. Czy kupując PS3, dostanę w komplecie kabel HDMI ?

2. Czy kupując PS3, dostanę jeden czy dwa Sixaxixy ?

3. Te kontrolery, to ładują się w jaki sposób?  :/ Mają jakąś stację dokującą czy kabel?

4. Czy gry na PS One o PS2 działają na PS3?

5. Czy WLAN to jest wbudowany już w konsolę?

6. Ile portów USB ma PS3?

7. Czy można wymienić dysk na jeszcze wiekszy?

8. Czy za pomocą PS3 można przeglądać internet?

9. Czy można podłączyć normalną klawiaturę lub myszkę komputerową?

10. Kiedy wyjdzie Gran Turismo HD!!!

Wiem, że niektóre pytania mogą być banalne, ale cóż, żyją tacy ludzie jak ja i nie wiedzą  ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad1. Nie, takiego kabla nie ma w zestawie

Ad2. Jezeli poczekasz do czasu, az pojawi się nowa, rozszezona o 1 sixaxis i 2 gry oferta (będzie w bardzo ładnym, kolorowym pudełku), to dostaniesz 2 pady + 2 gry. Obecnie panująca na rynku wersja posiada tylko 1 pad w zestawie. (pack pojawi się po 1.08, 2k7 fkorz)

Ad3. Można kupić stację dokującą, jednakże domyślnie podłącza się je kabelkiem (w zestawie) do konsoli (gdzie spokojnie się ładują)

Ad4. Nie wszystkie. Poszukaj na forum, powinieneś znaleźć linka do listy kompatybilnych tytułów.

Ad5. W wersji Premium (z dyskiem 60GB, czyli takiej, jaka jest sprzedawana w europie) Wlan jest dostepny.

Ad6. 4.

Ad7. Można, na każdy inny 2,5" dysk S-ATA

Ad8. Można, ma wbudowaną przeglądarkę, która obsługuje javę i flash.

Ad9. Można po USB, osobiscie polecam sprzęt Logitecha, innych nie sprawdzałem.

Ad10. Yyyyyy.. już od dawna jest dostępny? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ad3. Można kupić stację dokującą, jednakże domyślnie podłącza się je kabelkiem (w zestawie) do konsoli (gdzie spokojnie się ładują)

Uzupełnię jeszcze, że można ładować pad podłączając go do komputera przez port USB, a co za tym idzie można podłączyć pad pośrednio do gniazdka z prądem (pierwszy lepszy zasilacz z wyjściem USB, dają takie do odtwarzaczy MP3, albo można kupić na allegro za 10-20zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AlCabanas

Hmmmm, wasze odpowiedzi w pełni mnie ustatysfakcjonowały  :D dzięki Wam  <uklon>  Więc poczekam na tą "większą paczkę PS3"  <tak>  ::) tylko gnębi mnie jeszcze te Gran Turismo HD, nie ma tej gry na allegro, a stron z grami na PS3 nie znam  :/ :-[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AlCabanas, lol. GranTurismo HD jest za darmo do pobrania ze sklepu PSN Network, dostepnego tylko z poziomu konsoli lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AlCabanas

Przeczysz sam sobie, co to za sklep z darmowymi rzeczami?  :/  Przeciez ktos na GT HD kupe czasu pracował a teraz rozdają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, wątpisz moim słowom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeczysz sam sobie, co to za sklep z darmowymi rzeczami?  :/  Przeciez ktos na GT HD kupe czasu pracował a teraz rozdają?

Sprawdź sam, GT HD 2.0 jest za darmo  <tak> :-D~. To była przez długo jedyna gra  jaką grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×