Skocz do zawartości
marjo44

jak rozebrac ps 3

Rekomendowane odpowiedzi

Związku ze padł mi laser w ps 3 chcę drania wymienić znalazłem sklep który zajmuje się dystrybucją tego typu cześć ale jak oglądam konsolkę to nie za bardzo wiem jak dostać się do środka wiec proszę osoby które już majstrowały trochę o jakieś info, może jakiś schemat w pdf ktoś posiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Związku ze padł mi laser w ps 3 chcę drania wymienić znalazłem sklep który zajmuje się dystrybucją tego typu cześć ale jak oglądam konsolkę to nie za bardzo wiem jak dostać się do środka wiec proszę osoby które już majstrowały trochę o jakieś info, może jakiś schemat w pdf ktoś posiada.

Wiesz co ja na you tube gdzieś filmik widziałem wytłumaczone krok po kroku jak to jest zrobione... poszukaj ale jeśli się nie znasz na takich rzeczach to lepiej konsolkę gdzieś do serwisu oddaj. Ale jeśli się znasz to życzę powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo. Nad klapka od dysku twardego masz naklejke. Oczywiscie musisz wiedziec, ze jak ja odkleisz to tracisz gwarancje. :D Zaznaczam, ze nie da sie jej ponownie nakleic tak, zeby nie bylo widac, ze byla odklejana. Pod ta wlasnie naklejka jest srobka. Jak ja odkrecisz bedziesz mogl zdjac przedni panel PS3 (ta plytke na ktorej jest napis PLAYSTATION 3). Jesli teraz nie bedziesz mogl sobie dac rady to napisz. Ale bedziesz juz mial na wierzchu wszystkie srubki. Zanim rozkrecisz konsole upewnij sie, ze w napedzie nie ma plyty. :D

NAJWAZNIEJSZE!!!

Jak bedziesz juz wyjmowal naped z konsoli to uwazaj na wszystkie kabelki i tasmy!! Sa dosc delikatne ale tez calkiem solidnie przyczepione do napedu. Jak ktorakolwiek urwiesz to masz mission failed... :D

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze takie pytanie do ludzi co zrobili to sami omijając serwis , czy po wymianie lasera trzeba go kalibrować czy coś w tym rodzaju czy kupując np ten http://allegro.pl/item496568055_496568055.html po włożeniu oczywiste zakalałam ze bez urwania żadnej taśmy itp będzie wszystko hulać ?

EDIT 1 czy ktoś z forum może reklamował konsole z tytułu niezgodności towaru po okresie gwarancyjnym jaki dało sony? proszę jak coś o PW

Edytowane przez marjo44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
EDIT 1 czy ktoś z forum może reklamował konsole z tytułu niezgodności towaru po okresie gwarancyjnym jaki dało sony? proszę jak coś o PW
Przejrzyj dokladnie forum bo bylo pisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie dzialac. Nie wiem co chces kalibrowac. :D Btw jak Ci sie uda to mam nadzieje, ze sie pochwalisz na forum. :) Jesli Ci sie nie uda napisz mi PM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam znać na pewno tylko troszkę to potrwa bo towar jest chodliwy w 3 znalezionych przeze mnie sklepach są pustki :( wszyscy mówią żeby próbować w połowie lutego. Dzis wyszperałem w goglach kolesia z Łodzi który powiedział ze jak bym u nich kupił to robocizna 30 zl czyli pieniądz nie duży wiec możliwe ze nie będę się sam w to bawił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli znalazles jaks serwis PS3 w Lodzi to podaj namiary. Zawsze sie moze przydac ludziom. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko i dzieki. Zawsze czlowiek bogatszy o jakas wiedze. Moze sie kiedys przyda. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×