Skocz do zawartości
Witek

Problem z Media Servers

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Początkowo napisze ze nie jestem najlepszy w sprawach sieciowych.

Opisze sytułację oraz mój problem:

Mam PS3 połączoną z komputerem za pomocą karty sieciowe i skrosowanego kabla. Internet mam przez modem usb z Orange. Po ciężkiej walce udało mi się utworzyć połącznie z PC-tem. Na konsoli jest internet, da się grać online, PS-Store działa. Dalej postanowiłem udostępniać pliki dla sieci (mam Viste). Konsola wykrywa sieć, widzi umieszczone w niej foldery oraz pliki z PC-ta ale niestety nie da się z nich korzystać. Zdjęć nie otwiera, muzyki nie odtwarza. Nie da się ich także skopiować (po chwili namysłu30928 wywala błąd o nr. 80030928)

Jesli ktoś potrafi mi pomóc to będę bardzo wdzięczny :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.

Początkowo napisze ze nie jestem najlepszy w sprawach sieciowych.

Opisze sytułację oraz mój problem:

Mam PS3 połączoną z komputerem za pomocą karty sieciowe i skrosowanego kabla. Internet mam przez modem usb z Orange. Po ciężkiej walce udało mi się utworzyć połącznie z PC-tem. Na konsoli jest internet, da się grać online, PS-Store działa. Dalej postanowiłem udostępniać pliki dla sieci (mam Viste). Konsola wykrywa sieć, widzi umieszczone w niej foldery oraz pliki z PC-ta ale niestety nie da się z nich korzystać. Zdjęć nie otwiera, muzyki nie odtwarza. Nie da się ich także skopiować (po chwili namysłu30928 wywala błąd o nr. 80030928)

Jesli ktoś potrafi mi pomóc to będę bardzo wdzięczny :unsure:

Spróbuj przez Windows Media Player. Włącz tam udostępnianie plików. U mnie działa. Oczywiście chdzi o najnowszą wersję WMP

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a probowales programem TVersity na youtube jest krok po kroku opisane jak to zrobic u mnie dziala bezproblemow tylko nie wiem jak to sie ma d o visty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Viście TVersity bardzo ładnie działa, przynajmniej u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat. Mam identyczny problem. Jeszcze kilka tygodni temu wszystko działało przez WMP 12 WiFi i kabel krosowany. Dzisiaj chcę coś przesłać z kompa i w/w błąd. PS3 media server nie znajduje w ogóle konsolki...

Edytowane przez kamilooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wgrywałeś ostatnio np antywirusa? bo często AV po instalacji domyślnie blokują przesyłanie danych między urządzeniami w sieci więc także streeming i przez to pc może nie widzieć ps3 i wzajemnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×