Skocz do zawartości
bany®

problem z filmami avi

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

zgralem film avi na pendriva, podłączam pod konsole i co dalej? gdy daje na movie to pokazuje mi sie urządzenie USB no ale jak na nie wchodze to pisze pisze że żaden tytul jest dostępny. ps3 kupilem w niemczech.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź masz siedem tematów niżej. Ile jeszcze osób będzie się o to pytało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkladasz pena najezdzasz na niego i kilkasz trojkat display all i potem kopiujesz na dysk . Cala tajemnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedź masz siedem tematów niżej. Ile jeszcze osób będzie się o to pytało?

nie spinaj sie tak. zrobilem wszystko co jest w tamtym temacie tylko innym programem, gdy odpalam film przez winamp remote to dziala z tym ze przez server troche sie tnie a gdy kopiuje film to trwa wieki. chcialem zaoszczedzic troche czasu i skopiwac go przez pendriva ale mi nie widzi filmu... nie wiem czemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wkladasz pena najezdzasz na niego i kilkasz trojkat display all i potem kopiujesz na dysk . Cala tajemnica.

ok, o to mi chodzilo, mam od niedawna playa i sie nie zabardzo czaje. dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim bedzie mozna zadac jakies glupie pytanie na forum powinno sie danego delikwenta wyrywkowo przepytac ze znajomosci instrukcji obslugi...:> Czytac ludzie, czytac, to nie boli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli stworzysz sobie na pendrive folder Video i tam będziesz wrzucał swoje aviki to ps3 będzie Ci wyświetlał je od razu po wciśnięciu X.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nowy problem. sciagnelem madagaskar 2 nagrywany z kina. film jest w formacie avi. gdy odpalam go przez pendriva to wyskakuje mi informacja że nieprawidlowy format, a gdy odpalam go przez pliki udostepnione w winamp remote to dziala, z tym że sie tnie troche przez server. o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie pirać ! Kupuj oryginały, to twój problem zniknie od razu !

A tak na serio, to na 100% nie jest w .avi, tylko rmvb albo coś innego bardziej egzotycznego.

Co do Media Serverów to polecam TVersity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na serio nie pirac kolego :) nie ladnie tak.

Czytajac prosto pliku nie dziala bo film jest zakodowany jakims cienkim kodekiem. Przez winampa dziala, bo tak dziala usluga media serwera - audio/video jest transkodowane za pomoca innego kodeka rozumianego przez ps3. Dlatego tez film sie tnie, bo komp niewyrabia z transkodowaniem w locie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×