Skocz do zawartości
bartosz1981

WiFi

Rekomendowane odpowiedzi

witam!! mam pytanie do forumowej starszyzny! mianowicie:

1-jaka maksymalna prędkość uploadu może być ustawiana-i obsłużona przez ps3

2-jaka maksymalna prędkość downloadu może być dostarczona i obsłużona przez ps3

3-mam ustawione 2048 Kb/s downloadu i 256Kb/s uploadu! a podczas sprawdzanie prędkości łącza na http://www.speedtest.pl/ wyskakuje mi 1745 Kb/s download i 80 Kb/s uploadu!! a gdzie się podziewa te 176 Kb/s uploadu????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy. PS3 nie ma określonej ilości U/D <_<

Lepiej zainwestuj w lepszy router.

I zmniejsz tą czcionkę !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Yyy. PS3 nie ma określonej ilości U/D <_<

Lepiej zainwestuj w lepszy router.

I zmniejsz tą czcionkę !

ja mam access pointa D-link dap-1160 Laptop śmiga na tym samym połączeniu aż miło!! a z ps3 już nie jest tak różowo!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może źle coś ustawiłeś ? w jakim stadardzie pracuje wi-fi w ps3 ?

Podłącz kablem czy tak samo <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może źle coś ustawiłeś ? w jakim stadardzie pracuje wi-fi w ps3 ?

Podłącz kablem czy tak samo <_<

Kabel tu nic nie pomoże... Po prostu raz idzie słabiej, a raz lepiej :)

Edytowane przez Dazidek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kabel tu nic nie pomorze... Po prostu raz idzie słabiej, a raz lepiej :)

a czemu akurat na Pomorzu ? Sądzę, że kable wszędzie działają tak samo...

Kabel zapobiegnie wahaniom transferu, a testom typu speedtest nie wierz za bardzo, bo bardzo przekłamują. Najlepiej ściągnij jakiś plik z pewnego, szybkiego serwera to będziesz wiedział dokładnie jakie masz max wartości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trudno powiedzieć co jest nie tak!? moc sygnału WiFi na ps3 pokazuje mi między 90 a 100% więc połączenie jest ok!! a sygnał idzie z pokoju obok przez ścianę i otwarte drzwi! mam łącze DSL podzielone przez serwerek na 6 rodzin! na ps3 jest 2 mega i 256-uploadu na PC też tak mam! najlepsze jest to że jak stawiam laptopa koło ps3, to w laptopie zapitala tak jak łącze ustawione na serwerze pozwala! a na ps3 muli jak speedtestem robię to muli między 400 a 800 Kb/s a chwilami wyskakuje 1800Kb/s a upload bez zmian jest ustawione 256 a wyskakuje 120Kb/s Jak macie jeszcze jakieś pomysły, to piszcie!! kombinowałem już z kolegą co siecią się zajmuje i nie ma zmian!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trudno powiedzieć co jest nie tak!? moc sygnału WiFi na ps3 pokazuje mi między 90 a 100% więc połączenie jest ok!! a sygnał idzie z pokoju obok przez ścianę i otwarte drzwi! mam łącze DSL podzielone przez serwerek na 6 rodzin! na ps3 jest 2 mega i 256-uploadu na PC też tak mam! najlepsze jest to że jak stawiam laptopa koło ps3, to w laptopie zapitala tak jak łącze ustawione na serwerze pozwala! a na ps3 muli jak speedtestem robię to muli między 400 a 800 Kb/s a chwilami wyskakuje 1800Kb/s a upload bez zmian jest ustawione 256 a wyskakuje 120Kb/s Jak macie jeszcze jakieś pomysły, to piszcie!! kombinowałem już z kolegą co siecią się zajmuje i nie ma zmian!

Może pobierasz dema ? albo konsola coś pobiera he ? jak będzie trzeba konsola zwolni połączenię np na przeglądanie www nie trzeba dużo na gry tak więc na gry udostępni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×