Skocz do zawartości
StrzalikPS3

Problem!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zakladam nowy temat poniewaz chcialbym sie dowiedziec czy inni uzytkownici PS3 maja ten sam problem co ja, mianowicie chodzi o to ze niektore gry : GTA 4 , Legendary po prostu sie zacinaja , nie ze obraz sie zatrzymuje i koniec , po prostu gra ze tak powiem klatkuje nie wiem jak to nazwac ? moze przycina. Np w w GTA jak jade szybko autem i przywale w inne auta to po prostu koszmar przycina sie rowno :( nie wiem czego to moze byc wina.Czy jest to mozliwe ze jest to wina telewizora badz PS3 ? bardzo prosze o pomoc lub opinnie innych ludzi ktorzy maja ten sam problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie gry trzymają pełne 60FPS i czasem klatkują, weź sprawdź czy PS3 ma dobrą wentylację, czy nic z tyłu nie zasłania otworów, bo wina telewizora nie może być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie stoi w ciasnym miejscu i na GTA się nie tnie powietrze dmucha cieple i nic się nie dzieje czytałem już na jakimś forum ze to może być wada wiec czasem lepiej iść to sprawdzić do serwisu pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się tylko klatkowanie zdarzyło raz. Gdy grałem w PoP kończące intro oparte na silniku gry mi się lekko zcinało(co ciekawe zcinało mi się bardziej tło niż postacie główne :teehee: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wszystkie gry trzymają pełne 60FPS i czasem klatkują,

GTA IV z pewnością nie trzyma nawet 30stu...

Nic się z tym nie da zrobić. Jedni widzą takie klatkowanie, a drudzy nie i twierdzą, że ono nie występuje. Musisz 3ekać na nowy update do danej gry albo się nie przejmować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo wyczulony na takie ,,klatkowania", a jak narazie w GTA IV go nie stwierdziłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem bardzo wyczulony na takie ,,klatkowania", a jak narazie w GTA IV go nie stwierdziłem :)

To znaczy ze nie jestes :) GTA4 to jedna z mniej plynnych gier na PS3 i niestety dziala u wszystkich tak samo. Przeciez nie zrobili wersji PS3 z Riva TNT a innej z jakims Geforsem 80000 GT. PS3 nie jest takie mocne jak niektorzy sadza, a rockstar nie popisal sie z GTA4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qgar jestem jestem xD Powiedz mi kiedy to ,,klatkowanie" u ciebie występuje to sprawdze :)

Np w w GTA jak jade szybko autem i przywale w inne auta to po prostu koszmar przycina sie rowno

Nic takiego u mnie nie występuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GTA4 gralem kilka godzin bo mnie ta gra znudzila. Moze jest to dobre dla jakichs szczeniakow co wanna be gangsta, ale mnie to nie kreci. Na pewno jakosc animacji odciska tu swoje pietno bo mimo wszystko lubie gry dzialajace w przynajmniej 30 fps'ach, gdzie GTA4 ledwo trzyma 20. Tak wiec na twoje pytanie musze odpowiedziec, ze nie wiem, bo GTA4 to gra mnie nie godna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qgar skąd ja to znam... GTA IV się bardzo szybko nudzi... Żałuje, że wydałem 200zł w Saturnie na nią, myślałem, że mnie wciągnie i będzie taka super ekstra cool. Musze ją opchnąć w jakiejś dobrej cenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzkie oko widzi płynnie w około 23-27 fps`ach. Więc jeżeli tak jak mówi qgar, gta nie trzyma poziomu 20 fps, powinniście to zauważyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×