Skocz do zawartości
Latino89

Problem z podlaczeniem PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam!

Mam problem z podlaczeniem PS3 80GB do telewizora HD. Podlanczam za pomoca kabla HDMI i nie dziala? Wczoraj udalo mi sie uruchomic na chwile a dzis znowu. Jest niebiesku obraz i pisze: "Brak sygnalu". Cos nie tak z konsola czy kablem? POMOCY !!!!

Edytowane przez Latino89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz konsole tak żeby się świeciła czerwona dioda.

Potem włącz przyciskiem przytrzymaj aż piknie 2 razy powinno pojawić się menu konfiguracji rozdzielczości.

Konsola wykryje jakie ustawienia są obsługiwane przez tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok sprubuje. Dziwne jest dla mnie to ze wczoraj po wielu prubach udalo sie wlaczyc sam nie wiem co w sumie zrobilem ze sie udalo. No a dzis rano juz lipa:/ Tez w pewnym momencie jak cos grzebalem przy kablu jakby znowu zalapalo i po chwili znowu dupa, wiec jakby cos z kablem co nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Witam!

Mam problem z podlaczeniem PS3 80GB do telewizora HD. Podlanczam za pomoca kabla HDMI i nie dziala? Wczoraj udalo mi sie uruchomic na chwile a dzis znowu. Jest niebiesku obraz i pisze: "Brak sygnalu". Cos nie tak z konsola czy kablem? POMOCY !!!!

A ustawiles w opcjch konsoli wyjscie na hdmi ?

jezeli nie to dlatego tak moze sie dziac bo konsola pamieta standartowy kabel.

Edytowane przez Armand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy masz dobrze włożone wtyczki, wyciągnij jeszcze raz z konsoli i z TV i na nowo podłącz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola jest swierzo kupiona wiec chyba nie pamieta zadnego telewizora:p w Kazdym razie nie wiem jak mozna ustawic w konsoli na HDMI skoro nawet jej wlaczyc nie moge. Probuje z tymi kablami na rozne sposoby i ciezko, kabel tez nowy :/ sam nie wiem... moze cos zalezec od polozenia konsoli? poziomo, lub pionowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Konsola jest swierzo kupiona wiec chyba nie pamieta zadnego telewizora:p w Kazdym razie nie wiem jak mozna ustawic w konsoli na HDMI skoro nawet jej wlaczyc nie moge. Probuje z tymi kablami na rozne sposoby i ciezko, kabel tez nowy :/ sam nie wiem... moze cos zalezec od polozenia konsoli? poziomo, lub pionowo?

stary pierw podlacz ja normalnie standardowym kablem (nie hdmi) zorietuj sie na jakim kanale dzial, konsola jak juz uruchomisz obraz musisz przejsc do glownych opcji konsoli i przestaw kable ze zwyklego na hdmi jak juz to zrobisz to bedziesz mial 30 sekund na podlaczenie kabla hdmi i zatwiedzenie, obraz znajdziesz w tv na hdmi 1

A to czy stoi vertikalnie czy horyzontalnie nie ma nic do tego...

Edytowane przez Armand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok sprobuje zrobic tak jak mowisz. Jak podlaczam zwyklym kablem to obraz jest beznadziejny, jest czarnobialy i wogole dzwieku nie ma lipa... Najbardziej mnie irytuje to ze wczoraj wszystko ladnie dzialalo wiec chyba ustawienia byly ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd masz konsole ze masz obraz czarno biały

w Ps3 musisz usatwić jak nie ustawiałeś to nie laptop hp pavilion dv5 że sam przełącza na HDMI XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, zrobilem tak jak mowiles, podlaczylem PS3 tym zwyklym kablem (obraz czarno-bialy i brak dzwieku - nie wiem czy tak powinno byc :/;/) zmienilem w ustawieniach na HDMI i teraz jest jakis czarny obraz z roznymi jakimis zakloceniami... czyli jakby juz cos zalapalo tylko nie tak:/ Czy to przypadkiem nie jest wina tego kabla HDMI? moze z nim cos nie tak. PS3 kupielm w Auchan na sklepie... teraz chyba zaluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącz przez HDMI wyłączoną konsole, następnie trzymaj przycisk od włączania (ten na konsoli) parę sekund aż konsole piknie dwa razy i napisz co się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, wylanczam konsole, potem wplanczam ja przytrzymujac przycisk az piknie dwa razy i pokazuje sie czarny obraz a na dole ekranu sa jakies zaklocenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To może sprawdź inny kabel HDMI, a jak nie pomoże to chyba reklamacja Cie czeka.

PS. Jak przywiozłeś konsole to od razu podłączałeś? Może była zimna i przez to szlag ją trafił.

Edytowane przez subek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No odrazu ja podlaczylem a co:P Najbardziej mnie zastanawia to ze wczoraj odpalila... No nic sprubuje wymienic ten kabel, chociaz wydaje mi sie to dziwne bo kupilem niby jakis dobry za 70zl... Mozecie polecic jakis kabel? Szkoda pierwsze dni z konsola i juz na poczatku takie nieprzyjemnosci... troche sie zrazilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
No odrazu ja podlaczylem a co:P Najbardziej mnie zastanawia to ze wczoraj odpalila... No nic sprubuje wymienic ten kabel, chociaz wydaje mi sie to dziwne bo kupilem niby jakis dobry za 70zl... Mozecie polecic jakis kabel? Szkoda pierwsze dni z konsola i juz na poczatku takie nieprzyjemnosci... troche sie zrazilem

W takim razie jezeli to tak wyglada skup sie na ustawieniach tv ale pierw wymien hdmi, niewydaje mi sie ze problem tkwi w konsoli...

Choc zalezne jest to skad ja masz?

przykro mi ze nie zdolalem pomoc, dziwna sprawa z tym obrazem generalnie nie powinno byc problemow...

Edytowane przez Armand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok sprubuje wymienic ten kabel, a mozesz jakis polecic? Kupilem konsole w Auchan na sklepie, jak kabel nie pomoze to pojde to zglosic moze mi wymienia odrazu na nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie chlopaki, podlaczylem PS3 pod inny telewizor (zwykly nie zaden HD) tym zwyklym kablem i dziala wszystko ladnie (jest dzwiek i jest kolor). No ale troche szkoda grac na TV gorszej jakosci co nie? Czyli juz wiem ze problem napewno nie tkwi w konsoli. Czyli w czym? Kabel? Czy ustawienia TV? Zaznaczam ze wczoraj wszystko chulalo wiec ustawienia TV chyba tez odpadaja. Wiec kabel? Jak myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie chlopaki, podlaczylem PS3 pod inny telewizor (zwykly nie zaden HD) tym zwyklym kablem i dziala wszystko ladnie (jest dzwiek i jest kolor). No ale troche szkoda grac na TV gorszej jakosci co nie? Czyli juz wiem ze problem napewno nie tkwi w konsoli. Czyli w czym? Kabel? Czy ustawienia TV? Zaznaczam ze wczoraj wszystko chulalo wiec ustawienia TV chyba tez odpadaja. Wiec kabel? Jak myslicie?

Spróbuj zresetować ustawienia TV

czytałem na tym Forum że komuś pomogło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja takie miałem coś jak podłączyłem do starego tv a gra była w NTSC czy jak to

Ale ciebie nie dotyczy

generalnie dziwna sprawa masz może co innego podłączonego do jakiegoś wyjśćia w tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ok sprubuje wymienic ten kabel, a mozesz jakis polecic? Kupilem konsole w Auchan na sklepie, jak kabel nie pomoze to pojde to zglosic moze mi wymienia odrazu na nowa.

Czyli jak mowilem nic z konsola, predzej tv robi ci te problemy, wydaje mi sie ze to nawet nie jest wina kabla,

ja osobiscie uzywam sony klik tak ze to jest wina tv sprawdz poprotu ustawienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a co ewentualnie w tych ustawieniach mialbym pozmieniac? Bo nic mi nie przychodzi do glowy. Wydaje mi sie tez z tego powodu ze to kabel gdyz przy dopychaniu kabla jakby zalapalo na chwile obraz i po chwili znowu padlo. Mam jeszcze takie pytanie odnosnie zmieniania tych ustawien w konsoli na HDMI. Jak podlaczalem konsole tym zwyklym kablem i wchodze w ustawienia to jest ustawione na ten wlasnie kabel i zmieniam na HDMI i mam wtedy 30 sekund zeby zmienic kable tak? Czyli odlaczyc ten zwykly i podlaczyc HDMI? No i wlasnie tak robilem i to HDMI nie zalapalo i jak znowu wlaczalem konsole (spowrotem kablem zwyklym) i wchodzilem w ustawienia to bylo ustawione na ten zwykly kabel (nie HDMI), czyli tamte ustawienia poporstu sie nie zatwierdzili czy konsola je automatycznie zmienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, to byla wina kabla:) Dzieki wszystkim za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok, to byla wina kabla:) Dzieki wszystkim za pomoc!

A co wymieniłeś kabel i chodzi normalnie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jop. Poszedlem do sklepu i koles wpierw musial go sprawdzic. Akurat stal xBox i podlaczyl go tym kablem. Serce podeszlo mi do gardla bo bylem prawie pewien ze bedzie dzialac ale jednak nie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×