Skocz do zawartości
forester21

PS3 i Dziwny problem z dzwiekem. POMOCY:-(

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam I pozdrawiam wszystkich!

Mam taki mały (duży?) problem. Dzisiaj jak gralem sobie w assassin's creed na mojej czarnulce to zuważylem że dźwięk nie idzie w parze z akcja jaką wykonuje Altair a czasem też muzyka w grze się cieła. konsole mam podlączoną do zestawu kina domowego sony dav- dz260 za pomoca kabla optycznego. Jak grałem kilka dni temu to nie występował ten problem a dzisiaj nagle sie pojawił:-(. Niech mi ktoś powie czy powinienem zaczac sie martwić tym że bede musial zanieść konsolę na gwarancję czy po prostu ta gra tak ma? Bardzo mi zależy na tym żeby ktos z Was mi pomógl. Gwarancja na moją czarnulkę kończy sie 17 marca, wiec jesli to pierwsze oznaki tego że powinienem oddać na gwarancje to wole sie spieszyć. Będę bardzo wdzieczny jak ktoś mi pomoże. Dodam jeszcze, że sprawdzałem takie gry jak:

-Metal Gear Solid 4 - ok

- Oblivion ( przy tej grze zdarzylo sie ze dzwiek się "spóźnił" kiedy "machalem" mieczykiem albo kogoś zagadałem ale ta gra tak raczej ma)

- wipeout HD (demo) - ok

Muzyka i filmy też normalnie mi działają

Proszę o pomoc:-)

Pozdrawiam!

Edytowane przez forester21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli wszystko działa ok a AC nie no to wina POWINNA leżeć po tej stronie.

Może płyta jest jakaś pokiereszowana czy coś w tym stylu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plyta ma taka niewielka skaze ale dziwi najbardziej mnie to ze wczesniej bylo ok. Bo w konsoli jest cos takiego jak karta graficzna a takze dzwiekowa, prawda? jak by cos w konsoli w ta manke sie psulo to i inne rzeczy by raczej nie dzialaly poprawnie? mam racje moze?:-( . bede wdzieczny jesli mnie ktos oswieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rację masz

Na logikę biorąc skoro wszystko działa dobrze a jedna rzecz nie no to chyba wiadomo co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No rację masz

Na logikę biorąc skoro wszystko działa dobrze a jedna rzecz nie no to chyba wiadomo co dalej.

No owszem ale musicie mnie zrozumiec ze sama swiadomosc ze koniec gwarancji juz blisko to moze i na sile doszukuje sie jakiejs usterki na ktora wczesniej nie zwracalem uwagi bo jeszcze w sumie miesiac:-( dodam jeszcze ze jak gralem w demo FEAR 2 to tez dziwna rzecz z dzwiekeim sie dziala/dzieje. jak dlugo nie ruszam sie postacia to po jakims czasie dzwiek jest jakby przytlumiony podczas strzelania. ciezko moze mi opisac ale nawet strzal z shotguna jest taki cichy i bez tego boom:-(. Jak wlacze gre ponownie to juz jest ok. tez tak ktos ma moze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niektórych zestawach kin domowych jest tak że jak jest dłużej bez jakiegoś dźwięku a potem coś się zrobi to sprzęcik dopiero po chili zaskakuje. Może w tym przypadku jest tak samo tylko że odłącza coś (nie wiem co ) a potem nie załącza w pełni.

Masz możliwość pożyczyć od kogoś inną kopię AC i sprawdzić??

Dalej twierdzę że wina nie leży po stronie konsolki tylko płyty/kina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze konsola na bierzaco odczytuje dzwieki z plyty BD i czasem jej to zajmie chwilke zanim trafi w odpowiedni fragment plyty. Wg. mnie to nic nadzwyczajnego i trzeba sie z tym pogodzic. U mnie niestety dzwiek spoznia sie we wstawkach Ratcheta :/ i chyba nawet ostatnio w unchartedzie sie przytrafilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W niektórych zestawach kin domowych jest tak że jak jest dłużej bez jakiegoś dźwięku a potem coś się zrobi to sprzęcik dopiero po chili zaskakuje. Może w tym przypadku jest tak samo tylko że odłącza coś (nie wiem co ) a potem nie załącza w pełni.

Masz możliwość pożyczyć od kogoś inną kopię AC i sprawdzić??

Dalej twierdzę że wina nie leży po stronie konsolki tylko płyty/kina

Kino gra bez zarzutu i moge go od razu wykluczyc (na szczescie) :-) mozliwe ze plyta nie teges cos i mam nadzieje ze to wina plyty a nie konsoli;-/ a jesli juz cos ma sie zepsuc to niech to sie stanie perfidnie i to najlepiej poki mam gwarancje:-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To weź AC do kolegi z PS3 (jęśli takowego masz) i zobacz jak u niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że to może być wina płyty. Wadliwy egzemplarz. Ja już miałem takie sytuacje przy okazji 2 innych tytułów, ale na szczęście mi wymienili w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×