Skocz do zawartości
Neddih

Dragon Ball Evolution

Rekomendowane odpowiedzi

Do kin wkrótce wchodzi film kinowy na podstawie Dragon Balla, a konsola Sony dostanie tytuł na wyłączność.

http://www.gamespot.com/psp/action/dragonb...vie/images.html

Na razie jest parę screenów, które sprawiają, ze rzygać się chce, a całość wybitnie kojarzy się z jakimś starym Mortal Kombat. O.o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF?

Omg biedny DB... jestem wielkim fanem db i modle sie aby zmienili nazwe tego filmu przed premiera ... Widzialem trailer w kinie... ZENADA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wielkim fanem to nie jestem, ale z chęcią obejrzę sobie film DB :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie od początku było wiadomo że to nie będzie dobry film na pewno... n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

screeny wyglądają bardziej jak z tekkena niż jak z dragon balla

spróbujcie nie patrzeć na nazwy postaci nad paskiem HP i nazwać je sami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki syf ku...a az mi sie odechcialo wszystkiego, pewnie kinowka nie bedzie niczym ambitnym :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh wykorzystywanie dobrych tytułów na własne życzenie to żenada, a co dopiero ta gra... To jest totalny syf... Co to jest ? Bulma i Chi-Chi ? -,- to przecież wygląa nie tyle śmiesznie, co żałośnie. Oni chyba myślą że dzieciarnia będzie z piskiem do kin właziłą i psp masowo kupowała T.T Yamcha wygląda jak Hwoarang ;f Master Roshi ? Przecież on wygląda tak, jakby był bogatym tubylcem pewnej wyspy :wacko:  Rzecz jasna, takiej wyspy dla zwiedzających, a nie jego kame house'a :( Czy tam wogóle będzie kameh ? Tiaa, tylko żeby z ki blasta nie zrobili death balla albo supernovy  :rofl:

N-K-elo może sam masz syf i malarię ? DB to niezłe anime, ma dość sporo fanów, a apewno jest lepszze od innych, może nie wszystkich, ale jedno z najlepszych. Francuska wersja i jesteś pwn3d ; d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
N-K-elo może sam masz syf i malarię ? DB to niezłe anime, ma dość sporo fanów, a apewno jest lepszze od innych, może nie wszystkich, ale jedno z najlepszych. Francuska wersja i jesteś pwn3d ; d

Coś mam wrażenie, że nie zrozumiałeś powyższego postu. Interpunkcja ma jednak spore znaczenie.

A co do tematu, to muszę się zgodzić z większością powyższych postów. Gra wygląda paskudnie. już wolałbym chyba żeby projekt został porzucony, niż żeby wydawali coś takiego. Za dużo sentymentu mam do tego anime żeby psuli to w taki barbarzyński sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

SlayeR nie zrozumiałeś nkelo ;) a co do sporej liczbny fanów.. to jest najbardziej znane anime w historii tego świata, marsa, venus, jowisz, słońca....charona.. gdyby nie toriyama to przypuszczam anime wyglądałoby dziś zupełnie inaczej

zgodze się natomiast co do wyglądu roshi :D

Edytowane przez patyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
N-K-elo może sam masz syf i malarię ? DB to niezłe anime, ma dość sporo fanów, a apewno jest lepszze od innych, może nie wszystkich, ale jedno z najlepszych. Francuska wersja i jesteś pwn3d ; d

chodziło mi że film to syf i malaria, bo sam jestem wielkim fanem dragonballa ale tylko w formie anime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
chodziło mi że film to syf i malaria, bo sam jestem wielkim fanem dragonballa ale tylko w formie anime

Ahh pisałem na szybko, mój błąd  :tongue:

Co do akiry, to rzeczywiście rux ^.^ GT nie dorasta do pięt serii Z ; p

Co do samej gry, to naprawde tragedia...

Zapraszam na youtube'a - /watch?v=5eSMK9xyJgg

Beznadziejna podróba Shin Budokai'a, nawet ładowanie ki takie same T.T poza tym jeśli w filmie nie ma znaczka "Z", dlaczego sama karotka (kakarott!!!!!!) jest dorosły T.T Od kiedy to w zwykłęj serii pojawia się Dragon Fist, znany z Budokai 3, Burst Limit itp. ? Bezsensu... Klapa na całęj linii -,- Gdzie te wspaniałe wyrzuty i teleport za gościa, a na końcu kameh ? ;p Gdzie te finshery ;| To ma przyciągnąć uwage nieznających anime ? Jeśli tak, to trafiają w totalnych ekhm... n/c

Dodam jeszcze komentarz pewnego usera na YT:

"the controls/fighting style are very similar to shin budokai...." - right, it's fu***n right;/

I do tego /watch?v=RB872CA0Gdw&feature=related

Hahs fajnie, że piccolo jest realistycznie urealniony  :rofl:

Nawet jest zielony i kolesia wali łapami po 2 m!!

Brak słów... Totalna niedorobiona (a może celowo?!) zrzyna Shin Budokai...

Shin Budokai 3 to ostatnia nadzieja dla psp  :shok:

Edytowane przez SlayeR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestescie bardzo krytyczni dla tego filmu!!!

a ja oglądałem i bajke tez jakby cos oglądałem

i mi sie kinówka podobała i nie musze jej wiązać w 100 % z bajką

niech bajka zostanie bajką a film filmem

a po drugie to kasy zaduzo to nie mieli na ten film wiec efekty są troche oskubane...

a jesli chodzi o gre to rzeczywiscie kompletna porażka

i nie łojcie mnie takie jest moje zdanie

pozdr;

Edytowane przez skwapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×