Skocz do zawartości
Ajwer

regalik na 10 gier

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszsytkich:) Studiuję architekturę wnętrz i wzornictwo na poznańskiej ASP. Jako temat zaliczeniowy z wzornictwa mieliśmy sami sobie wybrać projekt do realizacji. Z tego faktu,że jestem posiadaczem PS3 i męczył mnie fakt,że nie mam gdzie kłaść gier: bo na regale wystają, a pod TV się kurzą i ich nie widać...postanowiłem zaprojektować regalik na 10gier. efekt mojej pracy załączam na fotkach:) Całość została wykonana z plexy, wzór miałem inny ale profesor niestety mi zmienił...

Nawet myślałem czy na allegro nie sprzedawać tego bo nikt takich rzeczy nie robi...jednak bym musiał zainwestować w 1000sztuk żeby koszt produkcji bym NORMALNY.

Podoba się?

http://img99.imageshack.us/my.php?image=pkaresizeiv0.jpg

// proszę nie usuwać tego typu tematów /admin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

schludnie i ciekawie - prostota przede wszystkim :) Chętnie bym takie coś u siebie postawił :)

Edytowane przez Sebol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety obecnie nie posiadam funduszy :P i musiałbym kupić z dwa takie regaliki bo na jednym bym się nie zmieścił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

sorka ale za takie coś nigdy bym nie dał 100 zł to chyba jakaś przesada ;)

Edytowane przez KnodrPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko:) jak co to zapraszam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No niestety obecnie nie posiadam funduszy :P i musiałbym kupić z dwa takie regaliki bo na jednym bym się nie zmieścił.

no niestety wykonanie pojedynczych sztuk to koszt 70zł:/ co ja na to poradzę? nie mam kasy żeby zainwestować w 1000sztuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamontuj pod spodem neon i spokojnie sprzedaż za 100zł/szt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem :) Robienie 1000 sztuk byłoby nawet niebezpieczne, bo nie wiadomo czy się spodoba tylu osobom. Nawet gdyby cena za 1000sztuk spadła o połowę (w co raczej wątpię) wkład własny byłby niebagatelny - 35 tysięcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł i wykonanie świetne ale cena nie dla mnie niestety.

Sam planuję właśnie wymajstrować coś na płyty bo mam niestety w nawyku rozrzucać gdzie się da jak nie mam wyznaczonego miejsca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzisz...kto będzie chciał to kupi... nikogo do niczego nie zmuszam.

a co do neonu to nie myślałem nad takim rozwiązaniem, ale jest na to miejsce w projekcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Źle mnie zrozumiałeś albo ja ciebie.

Uwierz że mi że jakbym miał do wydania 100 zł na regalik to wybrałbym twój (wersję z kwadratami) ale że takowych pieniędzy nie posiadam więc planuję wymajstrować coś swojego. A i satysfakcja będzie większa

@edit

nawet jakby zastrzegł to kto ci zabroni zrobić sobie coś takiego dla własnego użytku??

A mógłbyś pokazać jak wyglądał wzór przed poprawkami ze strony profesora?? i czemu panna Lara Croft jeszcze w folii xD??

Edytowane przez Efru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, można zrobić sobie samemu szybko, i tanio. Zastrzegłeś sobie to ? Czy można podpatrzeć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Źle mnie zrozumiałeś albo ja ciebie.

Uwierz że mi że jakbym miał do wydania 100 zł na regalik to wybrałbym twój (wersję z kwadratami) ale że takowych pieniędzy nie posiadam więc planuję wymajstrować coś swojego. A i satysfakcja będzie większa

@edit

nawet jakby zastrzegł to kto ci zabroni zrobić sobie coś takiego dla własnego użytku??

A mógłbyś pokazać jak wzór projekt przed poprawkami ze strony profesora??

Zrobiłem porządki po sesji...więc wypierniczyłem wszytko. był podobny motyw z kwadratami i grafika zachodzącego słońca 'japońskiego'

a panna croft w folii bo w sklepie robiłem foty:) nie miałem 10 gier żeby pokazać ŻE SIĘ MIESZCZĄ.

Praca jest udokumentowana:]

Edytowane przez Ajwer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie - bardzo mi się podoba, ale cena... uhhh, jakby to było 30-40 zł - miałbyś klienta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Generalnie - bardzo mi się podoba, ale cena... uhhh, jakby to było 30-40 zł - miałbyś klienta...

problem w tym,że za samą plexę z wycięciem płacę 70zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
problem w tym,że za samą plexę z wycięciem płacę 70zł

Pozostaje zatem przygotować odlew i tłoczyć, a nie wycinać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żebym miał fundusze to OK. nie ma co gdybać, tylko po takiej cenie mogę sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

70 zł za samą plexe ? Zmień sklep. Przecież tutaj nie ma nawet pół metra kwadratowego ! Nie znam dokładnych wymiarów ale pewnie jest 0,25-0,3 m^2 , dziś kupowałem płyte PCV i plexi było nie droższe niż 35 zł za płytę 100x50, do tego cięcie 1,5 zł za metr bieżący. Pozatym, plexi wg mnie to kiepski materiał na tego typu rzeczy bo szybko się rysuje i matowi. Takie stojaczki robił bym z płyty z polipropylenu.

Edytowane przez lesin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie podoba mi się ten stojak z robsona...taki oklepany wzór wg mnie.

Sklep strasznie zdziera ale co ja na to poradzę:/ sam mam nozyczkami to wyciąć? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzór może i oklepany, ale w przeciwieństwie do twojego ma przegrody na każdą grę z osobna co jest bardzo użyteczne. Dodatkowo ma regularny prosty kształ i wpasuje się w każdą przestrzeń. Brak tych 2 opcji u ciebie dla mnie dyskwalifikuje twój stojak od razu nawet gdyby był w tej samej cenie co ten z robsona. To równie dobrze gry mogą stać tak jak teraz u mnie stoją między dwoma stalowymi podtrzymawykami na książki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak widzę te podziałki na każdą płytę to mnie skręca...jakbym chciał takie coś zrobić to bym zrobił. mój projekt moim zdaniem zyskuje tym,że nie ma podziałek. to moje zdanie, możesz mieć odmienne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie półki są użyteczne bo mogę mieć gry poukładane w swojej kolejności i wyjmując pudełko ze środka nie muszę robić bałaganu z resztą gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×