Skocz do zawartości
arti804

Dobry RPG na ps3

Rekomendowane odpowiedzi

witam poszukuje dobrego rpg-a na ps3 wczesniej malo gralem w te tytuly dopiero niedawno mnie ten gatunek wciagnal;] pytanie kieruje do fanow tego gatunku co by mi doradzili!? F3 odpada bo juz gralem i niezabardzo mi sie podoba,dobry byl wiedzmin ale to na pc...co byscie mi polecili ciekawego,ladnego,wciagajacego i fajnego;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

to troche wyglada jak gra na jakiegos gameboya;] nie, to nie;]

na to czekam jak narazie Dragon Age: Origins i Sacred 2

ale troche dlugo dlatego cos wczesniej chcialem zarzucic

Edytowane przez arti804

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
ciekawego,ladnego,wciagajacego i fajnego;]

Oj sorrki, nie zauważyłem tego "ładnego" :P

Reszta się zgadza ;)

Edytowane przez kill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
co byscie mi polecili ciekawego,ladnego,wciagajacego i fajnego;]

The Elder Scrolls Oblivion mi bardzo się spodobał i nieźle mnie wciągnął.

Edytowane przez gosciupsx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
The Elder Scrolls Oblivion mi bardzo się spodobał i nieźle mnie wciągnął.

Podzielam opinię. Jak dla mnie jeden z lepszych, o ile nie najlepszy RPG na PS3. Polecam wersję Game Of The Year Edition gdyż posiada ona dodatki: Shivering Isles oraz Knights of the Nine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z przedmowcami i od siebie dodam jeszcze gre Eternal Sonata (jRPG) ew. Valkyria Chronicles

rpg na ps3 dopiero sie rozkrecaja powoli, wkrotce np bedziemy miec wspianialego rpg White Knight Chronicles.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Możesz poczekać na Alpha Protocol od Obsidian Entertainment - tylko nie wiadomo kiedy ma wyjść - albo na przełomie marca/kwietnia, albo pod koniec tego roku.

Dragon Age: Origins - Zafajdani szefowie EA zdecydowali by wstrzymać premierę PC-tową aby jednocześnie wypuścić grę na wszystkich konsolach. Premeria - koniec 2009.

Obsidian pracuje także nad Aliens RPG, o którym jak narazie nic nie wiadomo, więc jest to melodia przyszłości.

arti804 - Jak narazie jest mało PRG-ów na PS3. Grałeś już w klasykę z PC-ta (Fallout 1 & 2; Saga Baldur's Gate; Planescape: Torment; Arcanum)?

Edytowane przez JibrilPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oblivion jest ok, ale szczerze mowiac glowna linia fabularna troche nudzi :o jesli lubisz takei klimaty to fallout 3 ;) calkiem niezly. ale przede wszystkim BIOSHOCK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesli lubisz takei klimaty to fallout 3 ;) calkiem niezly. ale przede wszystkim BIOSHOCK :)
Żartujesz, prawda? Powiedz, że żartujesz z tym że BioShock=RPG. Z BioShocka taki RPG jak z SupremeRuler 2020 prosta strategia czasu rzeczywistego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

poprzegladam wszystkie wymienione gierki na necie poczytam i moze cos zakupie;] ale szczerze mowiac z tego co czytalem i ogladalem to sacred chyba by mi sie spodobal;] a jest moze jakis MMO rpg na ps3 konkretne...??czy dopiero to jest w planach...? cos jak np na pc mu linage itp....

Edytowane przez arti804

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z tego co jest również polecam obliviona (z dodatkami) oraz Valkyria Chronicles ( bardziej strategia rpg ) jeśli chodzi o mmo to DC Universe Online z herosami jednak daleka droga do ukończenia gry, znacznie bliżej White Knight Chronicles z opcja grania po sieci w party, gra już wyszła nie wiadomo tylko kiedy zostanie wydana po angielsku

http://www.ps3site.pl/forum/Co-wybra-t12826.html

Edytowane przez DaraS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×