Skocz do zawartości
beju1990

CZY NIE MOZNA WYDAWAC MNIEJ NA GRY?

Rekomendowane odpowiedzi

! Witam !

Mam pytanko. Czy kilka osób naraz może korzystać równocześnie z jednego konta na PSN?? Bo tak sobie myślę czy nie można by było założyć w kilka osób wspólnego konta na ps store, złożyć się po te pare złotych i wykupić co lepsze gry?? Np. tekken, burnout i inne ciekawe rzeczy. I bysmy mogli wtedy ściągać różne gry za bardzo niską cene. A mozna nawet odsprzedac pozniej dostep do takiego konta jakiejsc osobie za 20-30 zł zeby miec na nastepne gry:D Da rade cos w tym stylu wykombinowac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stać Cię na taką konsolę, domyślam się że porządny tv do tego.. stać Cię na oryginalne pełne wersja gier w wydaniach płytowych a chcesz zaoszczędzić na grach które kosztują po 30 złociszy? Dlaczego ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu chyba jest takie coś, że ludzi boli płacenie za coś czego fizycznie nie ma (bo normalna gra ma pudełko i płytę), ja tam nie żałuję na PSNowe dodatki itd. ale gry, która jest w wersji pudełkowej i na PSN bym nie kupił, lubię mieć pudełko i poczucie na co kasę wydałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
stać Cię na taką konsolę, domyślam się że porządny tv do tego.. stać Cię na oryginalne pełne wersja gier w wydaniach płytowych a chcesz zaoszczędzić na grach które kosztują po 30 złociszy? Dlaczego ;>

Złotówka, tu, złotówka tam i się uzbiera. Może ma swoje powody. Lepiej byś zrobił odpowiadając na jego pytanie.

Ja już się wyłączam :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania. Jest możliwosc złozenia się z kumplem przykładowo na WipeOut HD i grac jednoczesnie razem na 2 oddzielnych konsolkach przez sieć? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się do pytania. Jest możliwosc złozenia się z kumplem przykładowo na WipeOut HD i grac jednoczesnie razem na 2 oddzielnych konsolkach przez sieć? :D

Jest taka możliwość ale nie we wszystkich grach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest mozliwosc, gra moze byc sciagnieta na 5 roznych konsol, jest to w regulaminie PSn, lecz niektore gry, tj Warhawk moga dzialac tylko na jednym systemie. Jest to jak najbardziej legalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh no na konsolke nazbieralem;p tv na raty (ktore splacam) , teraz co chwile wydatki i nei ma na orginaly kasy juz;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
heh no na konsolke nazbieralem;p tv na raty (ktore splacam) , teraz co chwile wydatki i nei ma na orginaly kasy juz;p

To niestety tylko będziesz musiał się nacieszyć wersjami demo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypadłość polskiego użytkownika - typowa, standardowa. Mam sprzęt, ale za gry nie chce płacić i BASTA. I dlatego nie przepadam za społecznością PeCetową. Tam piractwo to codzienność. Na szczęście w świecie PSN nie ma takiej możliwości i wielkie HOOAH dla Sony za to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Już nie przesadzaj że codzienność

Sam często gram na piecu w crysisy, spore i inne duperele i jakoś nie mam żadnego pirata.

Ale jak już ktoś powiedział. Jak ktoś jest materialistą to boli go że musi zapłacić za coś czego nie może dotknąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@up

Już nie przesadzaj że codzienność

Sam często gram na piecu w crysisy, spore i inne duperele i jakoś nie mam żadnego pirata.

Ale jak już ktoś powiedział. Jak ktoś jest materialistą to boli go że musi zapłacić za coś czego nie może dotknąć

gry pirata moze nie masz :) a co z systemem, mp3, filmami, softem? wszystko legal?

nie chce sie wierzyc ^^ 1 na 1000.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja przyznaję się bez płaczu, że piracę na PSX, PS2, PSP, PC i jakoś nie czuję się z tym gorszy. Po cholerę mam kupować grę za xxx zł, którą odpalę tylko po to, żeby zaraz ją odłożyć na półkę bo mi nie podejdzie. Są produkty typu C&C Generals, które po ściągnięciu pirata kupiłem, żeby pograć online i tyle. W sumie jestem coraz bardziej za tym, żeby złamali PS3, sprzedaż wzrosła by 20 razy a ja mógłbym pograć w jakieś crappy bez wydawania na nie pieniędzy.

Edytowane przez Dante

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Ja przyznaję się bez płaczu, że piracę na PSX, PS2, PSP, PC i jakoś nie czuję się z tym gorszy. Po cholerę mam kupować grę za xxx zł, którą odpalę tylko po to, żeby zaraz ją odłożyć na półkę bo mi nie podejdzie. Są produkty typu C&C Generals, które po ściągnięciu pirata kupiłem, żeby pograć online i tyle. W sumie jestem coraz bardziej za tym, żeby złamali PS3, sprzedaż wzrosła by 20 razy a ja mógłbym pograć w jakieś crappy bez wydawania na nie pieniędzy.

No i zapewne wywołałeś wojnę :tongue: A tak na temat: Ja mam sposób, żeby nie wydawac dużo kasy na gry: z PSS kupuję gry, które mi naprawdę się podobają (widziałem gameplay czy coś). Mi też szkoda kasy na takie duperelki, dlatego zawsze zastanawiam się nad zakupem i nie kupuję jak narwany. Wogóle rzadko zdarza sie, żebym coś kupił z PSS

Edytowane przez michciu237

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
No i zapewne wywołałeś wojnę :tongue: A tak na temat: Ja mam sposób, żeby nie wydawac dużo kasy na gry: z PSS kupuję gry, które mi naprawdę się podobają (widziałem gameplay czy coś). Mi też szkoda kasy na takie duperelki, dlatego zawsze zastanawiam się nad zakupem i nie kupuję jak narwany. Wogóle rzadko zdarza sie, żebym coś kupił z PSS

no wlasnie a ja mam ten problem ze kupuje jak narwany .... i tym trafem w mojej kolekcji znalazly sie takie gry jak Legendary the box czy np Conan albo the club ;( a najgorsze jest to ze zamiast CoD WaW mam na półce Legendary The BOX CZAICIE jaka to jest pomyłka .....

a co do tej całej paplaniny o piractwie i w ogóle to powiem tak TEMAT RZEKA :P a jak nie macie kasy to się wescie za robotę ! a jak się uczycie to zacznijcie handlować narkotykami ! bo pamiętajcie w niektórych zakładach karnych tez można mieć PS3 :P

Edytowane przez Mniuwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×