Skocz do zawartości
patyk

Czego brakuje Wam w sofcie konsoli?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy było, wkurzające gdy np kopiuje film z pc i nic nie mogę już robić na konsoli. To samo przy instalowaniu gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powinna:

-być matowa jak PS2, kurz to przekleństwo,

-brak typowych wejśc na słuchawki+mic na mini jack,

-wejscie na memorke z PS2,

-całkowita zgodnosc z PSX oraz PS2,

Hehe no nie wiem czy najbliższy update FW to zmieni... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkowita kompatybilność z grami PS2 (nawet ta w mojej 60'tce to porażka, w MGS3: Subsistance ledwo da się grać) to raz.

A dwa to Custom Firmware jak w PSP, Skype i tyle :) Może kiedyś jeszcze kupię PS3 jak wyjdzie Slimka i ją przerobią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

by nie pojawiło się "no suported" przy niektórych filmach divx i xvid :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi brakuje warszawy na mapach PlayStation life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cos do nagrywania filmow z gier , upgrade przegladarki i aby dalo sie ogladac filmy w kazdym formacie xP z napisamo ofc...

Dokładnie.

Przydałoby się coś do nagrywania filmów z gier.

Jeszcze jakby poprawili jakość odtwarzania formatów .AVI byłoby świetnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskiego XBM ( bardzo mnie dziwi czemu SONY tego nie zrobiło )

Lepsza przeglądarka i polskie znaki we wiadomościach.

Instalacja programów, np: gg albo skype.

Robienie screenów w gierkach by sie też przydało

Hmmm... Jeszcze pare pierdółek ale zapomniałem :D

Edytowane przez hunk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
by nie pojawiło się "no suported" przy niektórych filmach divx i xvid :(

Dokładnie!

+napisy txt do filmów

+losowe odtwarzanie zdjęć z dowolnego urządzenia wraz z podkatalogami!

+przeglądarka plików wraz z możliwością ich uruchomiania z tego miejsca (łącznie z plikami txt), bez konieczności skakania po drzewach Photo/Audio/Video.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skype bo gg to wątpię

Jakiś czat

Polskie XMB

Odblokownay RSX dla Linuxa

I coś w tym stylu: Masz kolege co ma ps3 chciałbyś wymienić się grą ale nie pojedziesz bo jest np w Angli więc przydała by się wymiana gier przez neta kolega Daje wypożycz gre na tydzień miesiąć rok itd on nie może grać w grę a tobie zasysa się na dysk

Wiem wiem dużo giga ale pewnie to szybsze niż lot do Angli lub Kurier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozliwosc puszczania muzyki podczas gry + to co wiekszosc napisala

Edytowane przez MoHi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne czego brakuje to Custom Firmware, resztę problemów by wtedy rozwiązali sami gracze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kompatybilności z kamerka usb (mojej nie chwyta)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedyne czego brakuje to Custom Firmware, resztę problemów by wtedy rozwiązali sami gracze.

Potwierdzam

Soft na licenci Open suorce xD

A tak serio Sony by mogło takie coś zrobić że urzytkownicy nadysłają swoje softy pod ps3 a sony zatwierdza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam

Soft na licenci Open suorce xD

A tak serio Sony by mogło takie coś zrobić że urzytkownicy nadysłają swoje softy pod ps3 a sony zatwierdza

Ty chyba bardziej mówisz o homebrew niż o Custom Firmware

Edytowane przez patyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi brakuje wielu rzeczy o których już pisaliście wcześniej (przeglądarka,muzyka podczas gry itp.) ale także (nie wiem może to już jest??)wysyłania plików mp3 znajomym powiedzmy że chcieli byśmy się podzielić fajnym kawałkiem i go po prostu wysyłamy to był by dobry patent ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi brakuje wielu rzeczy o których już pisaliście wcześniej (przeglądarka,muzyka podczas gry itp.) ale także (nie wiem może to już jest??)wysyłania plików mp3 znajomym powiedzmy że chcieli byśmy się podzielić fajnym kawałkiem i go po prostu wysyłamy to był by dobry patent ;]

ponieważ oznaczałoby to P2P z masą nielegalnej muzyki takiej opcji chyba nigdy nie będzie. Pozatym nie ma co robić z PS3 komputera PC, bo przecież nim nie jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ponieważ oznaczałoby to P2P z masą nielegalnej muzyki takiej opcji chyba nigdy nie będzie. Pozatym nie ma co robić z PS3 komputera PC, bo przecież nim nie jest...

Dokładnie, zauważyłem, że wiele osób zapomina po co jest konsola, proponują opcje, które są właściwe pecetom. Jak tak bardzo ich chcecie, to zainstalujcie sobie Linucha i tyle, bo nigdy się nie znajdą w XMB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi brakuje powiadamiania dzwiękowego jak znajomy napisze wiadomość. O ile sie nie myle takiej opcji nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu doczekalismy sie polskich czcionek w przegladarce :thumbsup: Jesli chodzi o wiadomosci, to przydaloby sie, zeby w rogu wyswietlalo sie ile mamy nieprzeczytanych, bo jak dochodza to nie kazdy musi byc akurat przed tv. I czat glosowy, bo tem tekstowy to jakas porazka, bez klawiatury nie ma co probowac, jeszcze chwala sie ze niby mozna czatowac podczas gry, ale wejscie do niego trwa 2 dni....... I przydalaby sie mozliwosc robienia screenshotow, nie wiem w czym problem, przytrzymujesz przycisk PS i na samym dole masz opcja Screenshot, prosta sprawa... Tak naprawde PS3 potrzebuje homebrew jak juz ktos wspomnial, wtedy jakby ktos napisal, ze przydaloby sie to czy tamto, mialby to na dniach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi bardzo w PS3 brakuje takiego podstawowego gadżetu jak mini-lodówka, PS3 jest duże, na pewno znalazła by miejsce na to żeby wsadzić puszeczke piwa, ażeby nie zaiwaniać to lodówki po to żeby się napić zimnego piwa, do zestawu mogłaby być też dołączona słomka-usb żeby po to piwo w mini lodówce nie sięgać, no cóż, może w PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sie uśmiałem hehe .Czego to ludzie nie wymyślą w dzisiejszych czasach :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W koncu doczekalismy sie polskich czcionek w przegladarce :thumbsup: Jesli chodzi o wiadomosci, to przydaloby sie, zeby w rogu wyswietlalo sie ile mamy nieprzeczytanych, bo jak dochodza to nie kazdy musi byc akurat przed tv. I czat glosowy, bo tem tekstowy to jakas porazka, bez klawiatury nie ma co probowac, jeszcze chwala sie ze niby mozna czatowac podczas gry, ale wejscie do niego trwa 2 dni....... I przydalaby sie mozliwosc robienia screenshotow, nie wiem w czym problem, przytrzymujesz przycisk PS i na samym dole masz opcja Screenshot, prosta sprawa... Tak naprawde PS3 potrzebuje homebrew jak juz ktos wspomnial, wtedy jakby ktos napisal, ze przydaloby sie to czy tamto, mialby to na dniach...

Ponownie przypominam że homebrew już było na ps3 i tak na prawdę żadna konkretna aplikacja się nie pojawiła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie:

- napisy do filmów,

- ładowanie pada przy wyłączonej konsoli,

- lepszy player do muzyki (w sumie SONY ma duzo wspolnego ze sprzętem audio, wiec jaki problem),

- lepsza przeglądarka (mogliby dogadac sie z Mozilla lub Opera, na zlosc Microsoftowi:)),

- wieksze mozliwosci zmiany theme'sow,

- odtwarzanie wiekszej ilosci formatow video (w sumie i tak czyta *.avi, jak ktos chce piraty ogladać to i tak juz oglada, wiec jaki problem dodac RMVB? *.mkv odpada, wiadomo. Ale jak kogos bawi ogladanie filmu *.rmvb na tele FULL HD to powodzenia. Mnie obraz razi nawet na kineskopowcu),

- no i te statystyki o ktorych ktos wspominal, fajny, ciekawy bajer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×