Skocz do zawartości
patyk

Czego brakuje Wam w sofcie konsoli?

Rekomendowane odpowiedzi

obsługa napisów srt/txt bo DLNA byłaby czymś cudownym :D można by wtedy nazwać PS3 prawdziwym DMA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-lepsza przeglądarka internetowa

-możliwość pobierania wszystkiego w tle(patche etc)

-Cross Chat lub skype działający w tle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- wzrost liczby odtwarzanych formatów, w porównaniu do pierwszego XBOXA wyposażonego w XBMC PS3 wypada bledziutko, w tej kwestii Sony dało ciała

- obsługa dysków zewnętrznych w NTFS

- ściąganie w tle

- możliwość wyłączenia trofeów w grach

Edytowane przez Kurczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym czuł się bezpiecznie jak by sejwy były trzymane na serwerach sony. W tedy nie ważne czy grasz u kumpla czy padła konsola wszystko co do tej pory osiągnąłeś jest możliwe do odzyskania (taki backup konta)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbardziej dokucza brak możliwości założenia hasła na konto użytkownika, żeby tato nie odpalał gier z mojego kiedy ma swoje :P

napisy w filmach

poza tym, może to już nie tak bezpośrednio wina softu, brakuje jakiejś bateryjki cmos czy czegoś w tym rodzaju, żeby przy wyłączeniu zasilania nie resetował się zegar i czasami (co dziwne) motyw na moim koncie.

i jeszcze jedno nie związane z software, czyli mocniejsza antenka wi-fi (30% zasięgu na wprost anteny panelowej to straszna lipa)

..no i się trochę grzeje :/

prócz tych mankamentów do czarnulki nie mam zastrzeżeń :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- możliwość wyłączenia trofeów w grach

Wut? Jak nie lubisz trofików to na nie nie patrz czy masz ale nie żądaj takich durnot. Wprowadzili po czym ludzie chcą je zlikwidować. Powiedz co jest motywem twego żądania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O! Wiem , co bardzo bym chciał , aby zostało zmienione w najnowszym sofcie.

Kalibracja pada!

O co mi chodzi? Konkretnie chodzi mi o przycski R2 L2. Jak wiadomo , rozpoznają one siłę nacisku z jaką działamy na nie. Jednak mam duże zastrzeżenia co do ich działania. A mianowicie , grając w GT5P , ciężko jest się nimi posługiwać , są źle dostosowane do operowania gazem i hamulcem. Reagują w obszarze mniejszym niż połowa , co powoduje , że musimy bardzo ostrożnie używać tych przycisków. Co jest najgorsze w tej całej sytuacji , to to , że od mniej więcej 1/3 wciśniętego przycisku zaczyna się dead zone , czyli mamy masę obszaru , na którym mogła by być rozłożona siła nacisku. W obecnej chwili , sytuacja wygląda tak , że obszar reagujący na nacisk , to 1/3 , a 2/3 to deadzone. Gdyby siła nacisku była lepiej rozłożona , to w GT5 grało by się o wiele przyjemniej!(tylko nie proponujcie mi gry na gałkach analogowych , bo to dla mnie tragedia...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Obsługi dysków NTFS, musiałem na dysku USB robić drugą partycję fat, żeby móc przegrywać dane na PS3. Na dysku miałem NTFS, bo inaczej dużych plików bym nie wgrał.

- Obsługi starszych formatów video SVCD i VCD, bezsensu podłączać DVD do TV po to tylko żeby puszczać bajki dziecku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Temat rzeka ale ..

Możliwość pobierania w tle aktualizacji do gier - nie rozumiem dlaczego się nie da

Przeglądarka internetowa - o zgrozo - do poprawy

No narazie tyle ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Pan Tomo napisał powyżej czyli porządna przeglądarka (dogadaliby się z zarządem firefoxa czy coś) no i aktualizacje do gier bezsens czekać aż się pobierze (jak ktoś ma wolny internet to potrafi zdenerwować) zamiast dać pobierz w tle a jak się pobierze po prostu zainstaluj + też wspomniany wcześniej emulator Dreamcasta no i może też odrazu emulator PS2 coby nie musiało stać na półce.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej to chcialbym emulator do ps2 bo wygodniej by bylo jakbym nie musial odlaczac ps3 zeby podlaczyc ps2, no i moze jakies gadzety wymienione juz przez niektorych

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do emulacji gier z PS2

Znając życie Sony tego ulepszenia do czarnulki szybko nie wprowadzi, bo liczy na sprzedaż konsol PS2

Z drugiej jednak strony mogli pomyśleć: Na koncie PSN można dopisać posiadany sprzęt. Wiadomo, że jeśli ktoś ma już konsole PS2 to drugiej nie kupi. Dla tych którzy mają podaną konsolę na PSN powinno być udostępniona emulacja gier z PS2 :) Mnie denerwuje jak muszę odpinać kabel Multi AV od PS3 do PS2 żeby pograć w stare gierki, kiedys gniazdo szlak trafi...

Zawsze to krok w pertraktacjach z Sony...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, umnie to jeszcze jest problem taki ze ja mam inne gniazdka z innym napieciem a konsole z europy i trzeba sobie specjalne urzadzonko sprawic ktore niejest wcale tak latwo dostepne.... mam nadzieje ze sony rozwiaze to jakos w korzystny dla gracza sposob wink.gif ( o emulator chodzi offcourse)

Edytowane przez Don_Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×