Skocz do zawartości
Pigmej

Przycinanie i zawieszanie PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z konsola otoz po wlaczeniu gry (gram w Splinter Cell: Double Agent) jest wszystko dobrze ale po uplywie tak okolo godziny konsola zaczyna glosniej pracowac a nastepnie gra sie lekko przycina, dzisiaj zdarzyło mi sie nawet ze sie zawiesila ;/ Mial ktos jakies podobne przypadki? Jezeli dam konsole do serwisu to ile bede musial na nia czekac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mialem w ostatni weekend dwa zwisy konsoli podczas grania.... zaczyna mnie to przerazac  >:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mialem czegos takiego przedtem... ale wyglada mi na przegrzewanie (kiedys tak w PC-tach mialem). Gry zaczynaja wolniej chodzic, wiatraki nie wyrabiaja i pojawiaja sie coraz czestsze  FREEZY....

moze powinienes reklamowac konsole... a moze wyczekac... zobacz tez jak zachowuja sie inne gry - mysle ze Motorstorm i RFOM sa dosyc wymagajacymi (pod wzgledem mocy obliczeniowej) pozycjami. Dopiero potem wyciagaj wnioski. Ew. moze przywrocenie ustawien fabrycznych na konsoli i od nowa zainstalowanie 1.9 cos zmieni.

pozdro

P.S.

Acha, jesli masz jakies urzadzenia na bluetooth, slyszalem, ze podobno moga one krzaczyc..... zostaw wlaczone jedynie pady i konsole (klawiatury BT oraz zestawy sluchawkowe BT - wylacz na czas testow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R:FOM bylo moja pierwsza gra i wszystko chodzilo ladnie, w Motorstorm nie gralem. Soft mam 1.80

PS:Nie mam innych wlaczonych urzadzen na bluetooth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem problem z głośną pracą i wieszaniem się gier - konsola w reklamacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FireMan a ile juz czekasz na reklamacje konsoli?

Ps: Da sie jakos zgrac savy na PC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Ja w SC:DB też miałem podobny przypadek, tzn kosnola nie pracowała za głośno, ale zdarzyło mi się zacięcie podczas gry, oraz czasami lekko przycinała, na innych grach wszystko ok, ale miąłem to tydzień temu, i tylko raz mi się zdarzyło, więc nieiwem od czego to zależy. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×