Skocz do zawartości
jag43

W jaki sposób najlepiej podłączyc konsole??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam może głupie pytanie, otóż za 2 miesiące dostane Bravie, ale narazie posiadam ten tv:

http://oferciak.pl/rtv_98,telewizory_plazm...181914,158.html

obecnie PS3 mam podłączone przez scarta, i czy istnieje możliwoś podłączenia konsoli innym sposobem, żeby poprawic jakośc obrazu ?? np HDMI--> DVI itp>

Szukałem odpowiedzi na forum, ale niestety nie znalazłem

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg tego co jest napisane ten tv ma dvi, więc kabelek hdmi -> di i podłączasz i masz lepszej jakości obraz.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wróciłem z MM i kupiłem kabel hdmi oraz przjściówke dvi, (niemogłem znaleśc samego kabla HDMI---> DVI) ale po podłączeniu jest jedynie czarny ekran :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybko wracaj do MM i oddaj kabel i przejściówkę - twój TV nie obsługuje HDCP więc cyfrowo go nie podłączysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok thx za odpowiedź mam 5 dni na zwrot to jutro się przejde, czyli rozumiem że innym sposobem niż przez scart się podłączyc nie da?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88

ja na zwyklym mam przez S-video

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tybet64

Mam takie głupie pytanie(niestety jestem zielony).Czy monitor z DVI lub HDMI musi obsługiwać HDCP ( czy wszystkie monitory z DVI lub HDMI to obsługują?) Przeczytałem gdzieś,że DVI nie przesyła dźwięku,to jak go podłączyć z konsoli?Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokoszka

Wiem że musi obsługiwać ale czy wszystkie to robią wątpie.

Dzwięk możesz podłączyc przez kabelek optyczny poprzez PS3 +Kino Domowe lub taki zestawik co ma też takie wejście na taki kabelek ::)

Niechce mi sie patrzec na tył konsolki spoglądnij sobie :P

Erni1.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk stereo możesz wyprowadzić na standardowym kabelku dostarczanym z konsolą na zwykłą wieżę (ja tak mam).

Jeżeli chcesz "lepsiejszy" dzwięk (5.1, 7.1, DTS/THX/ABC/CIA/FBI), pozostaje ci kombinowanie z optycznym lub przez HDMI (co lepsze zestawy nagłaśniające Onkyo obsługują już HDMI 1.2).

Tak, telewizor/monitor przy HDMI/DVI musi mieć HDCP byś w ogóle był w stanie uzyskać na nim jakikolwiek obraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tybet64

Dzięki wielkie,kupiłem Asusa dzisiaj ale i tak nic nie zobaczę bo z serwisu konsola wróciła jeszcze bardziej zepsuta-przedtem tylko wentylator przestał chodzi-teraz  oprócz tego jeszcze pokazuje,że dysk twardy jest nie taki jak trzeba.I znowu do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×