Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie ta gra pochłonęła bez reszty, AC2 nawet nie ma tej siły żeby mnie oderwać od GoW, więc się kurzy :D

Z tym sie zgodze, mnie nie rusza uncharted 2 i poki co sie kurzy, czeka na konic furii Kratosa:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekając na obniżkę cen Tekkena i GoWa aktualnie męczę LBP, z małymi przerwami na Trine i WipeOuta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assasin 2

NFS Shift (ktory jednak okazal sie calkiem fajna gra)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam gre Saw The Video Game (Piła) mogło być lepiej ale jest nieźle. Ogólnie gra to prawie same zagadki. Czym dalej tym trudniej. Akcja gry bardzo przypomina Silent Hill. Biegamy, walczymy na pięści lub z bronią (np. skalpel) oraz rozwiązujemy zagadki. Czas gry do zdobycia platyny ok. 8-10 godzin. Platyne zdobyłem bez problemu, same trofea są bardzo łatwe. Najgłupsze trofeum z jakim się spotkałem to "Znajdź bezpieczne miejsce" polega ono na tym że przez 5 minut stoimy w miejscu i nie ruszamy padem :) Niestety gra nie ukazała się w naszym kraju (znowu coś nas ominęło) i chyba się nie ukaże. Gre można kupić w niektórych sklepach internetowych lub na Allegro. Cena to ok. 200 zł.

Jak to nie ukazała sie jak ostatnio ją widziałem w Media Markcie, ale niestety cena odstrasza 259 zł - dystrybutorem jest CD-PROJEKT.

http://www.cdprojekt.pl/game/2992/SAW_The_Video_Game

Edytowane przez kubeczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie ciupie w Killzone 2 i Resistance 2. Mam jeszcze Metal Gear Solid 4 i Uncharted do skończenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God of War 1, pozniej czeka dwojeczka, Uncharted2, tekken 6 ale chyba po GOW 1 kupie AC2 bo jakos mam wielka ochote na ta gre, wieksza niz na U2 (nie linczujcie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio parę starszych gier pogrywam. Nie mam zbyt długo PS3, więc teraz korzystam ;] Lista już ogranych gier:

- FIFA 09- Bardzo fajna gierka, czasami sobie pogram w Be a Pro.

- CoD 5- Może być zwłaszcza kooperacja w Nazi Zombies ;]

- Far Cry 2- Zupełnie mi się nie podoba. No cóż, była przecena to kupiłem, nawet recenzje niezłe zbierała, ale to nie dla mnie.

- Naruto: UNS- Mój pierwszy exclusive :P W sumie to dla brata młodszego było kupione, ale też trochu pograłem i podoba mi się.

- NFS: Shift- Zdecydowanie najlepszy NFS. Trochę bugów, ale ogólnie gra się fajnie i przyjemnie.

- Saints Row 2- Dostałem od kumpla i powiem, że nawet do pogrania. Na rozluźnienie zawsze można postrzelać do policjantów, albo jakąś minigierkę zrobić... Szkoda, że o GTA nie pomyślał :P

- DMC 4- To na razie tylko jednego bossa mam za sobą, bo...

- Uncharted 2- Zdecydowanie najlepsza gra w jaką grałem, po przejściu singla po raz piąty czasami próbuję w MP, ale też nie do końca, bo...

- Borderlands- Lepsze od Diablo, z dwóch powodów: Jest shooterem, jest na PS3 ;]

No, to by było na tyle moich wszystkich gier. Obecnie rąbię tylko w Borderlands i U:AT, ale pod choinką będzie Assasin's Creed II i Dragon Age.

A, żeby się nikt nie pytał skąd mam tyle gier w tak krótkim czasie: Po prostu byłą seria urodzin, imienin i teraz Święta. A fogle to w większości są to starsze gry, które znajdują się w "promocjach".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DIRT2 jestem w połowie mapy świata, potem HAWX albo Avatar (dupny zresztą) i borderland :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borderlands i Morden Warfare 2 - dwie platyny :pardon:

Aktualnie gram:

Assassin's Creed 2

Killzone 2 online

Gravity Crash

Od czasu do czasu:

Guitar Hero Metallica

Guitar Hero 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym tygodniu skonczylem:

Borderlands

Assassin 2

a teraz gram w:

DLC do Borderlands

NFS Shift

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borderlands, Fifa 10, Tekken VI

A na święta w planach platyna w U2, platyna MW2 i dobra zabawa w Guitar Hero 5 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w Cod'a 4 MW, tylko multi, oprócz tego od czasu do czasu w betę Bad Company 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eyepet. Ciekawa gra ale irytujące zadania aby zaliczyć na złotko (gonimy platynę) W poniedziałek lub wtorek myślę że przyjdzie paczuszka z moim Raging Blast aż się telepppppie na myśl o tym że dostane ją w swoje łapska. Czuje to po palcu u stopy że przesiedzę dużo godzin przed tą grą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozpakowałem EyePet...turned.gif

A trafił mi jeszce w ręce Conan. Można powalczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoD MW2, Tekken 6, PES 2009...Assassin 2 skończony:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×