Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

up

dokladnie niedawno to kupilem i zeczywiscie gra poje#ana oczywiscie pozytywnie, fajnie sie gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo powrót do multi RDR (3x exp przez weekend), wbijam właśnie 3cią legendę.

Po tym evencie wracam kończyć future soldiera oraz portala 2 aby na czysto czekać grzecznie do 17go aby "pospać sobie psami" :P

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się pożyczyć Catherine od kumpla więc wspinam się trochę w przerwach od platynowania Nier'a...ahh te wieże rozkoszy i grozy xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F1 2010 - pierwszy sezon dziś skończyłem i trochę już mi się znudziło. Tera FIFA 12 i może jak będzie mi się chciało to NFS Hot Pursuit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak Demon's Souls nie jest chyba dla mnie a przynajmniej na razie :) Chwilowo COD Black Ops i Warhammer Multi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

homefront za 29,99 z empika a jakze by inaczej ;-)..spodziewalem sie crapa a nie jest tragicznie...fajny klimat nawet

edit: bez kitu zajebisty singiel...pomijajac techniczne niedorobki to gra sie bardzo przyjemnie...zaskoczenie roku ;-)

Edytowane przez pony o)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ballada o geju Tonym. Jeszcze to i 2 Gowy do 17 trza ograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

future soldier ukończone (ale ten tytuł jest zajebisty!) teraz portala2 i w końcu la noire które leży od premiery na półce i w końcu przydałoby się zabrać i dziś sprawione sobie sniper elite v2 (coś mnie w nim zaciekawiło)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam Sniper Elite. Może demko trochę zachęca, jednak graliśmy u kumpla na kompie (codziennie po jednej rundzie) - przy 8 misji usunęliśmy grę. Po prostu taka nudna, że nie da się wytrzymać. Pod koniec nawet te nieludzkie rentgeny (w sumie jedyna zaleta gry) zaczynają nużyć. Cały czas ten sam schemat gry, fabuła taka słaba, że aż żadna.. Niezły crap, nigdy nie wydałbym na to swoich pieniędzy. A do tego to AI, które na normalu idzie koło Ciebie i nie widzi Cię, tylko skrada się dalej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

future soldier ukończone (ale ten tytuł jest zajebisty!) teraz portala2 i w końcu la noire które leży od premiery na półce i w końcu przydałoby się zabrać i dziś sprawione sobie sniper elite v2 (coś mnie w nim zaciekawiło)...

..czekajac na SD tez wlasnie myslalem zeby pyknac w future soldier..co w nim takiego dobrego(oprocz napierd&*^*& pantery w jednej cutscence)? (mam na mysli tylko singla)

Z gory thx za odp

Edytowane przez pony o)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 godzin trzymającego w napięciu singla opowiadającego o mega maderfakerach z nutką strategicznego myślenia :) jest różnorodnie, efektownie, bardzo ładnie (oprawowo) a i stealth camo wyglada kozacko jak nigdy :D... Ogólnie dla mnie najlepsza militarna gra tej generacji (bo inna od codów, kilzonów czy innych bfów)... Po ostatniej misji dałbym takie 8+ może 9- na 10 czyli naprawdę zacny tytuł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx...no to chyba jutro sie ZAOpatrze w ten tytul;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walking Dead...i powiem fuck yeah..pierwsza miejscówka...Dom rodem z książki :) a potem farma Hershela ;D

EDIT: Dwa epizody za mną...i damn...nie mogę się doczekać kolejnego...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciąglę to samo FIFA 12, FN Champion, wbijanie platyny w U3...

Brakuje mi niesamowitej i zaskakującej przygody.. wciągającej na długie długie godziny. z mega trudnym poziomem trudności ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od niedawna MAX 3, OD ZAWSZE FIFA 12, NBA 2K12....

dzisiaj zakupiłem dodatek do red dead redemption (nightmare) i kyne lynch 2 ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście menedżera w Fifie 12, ponadto przechodzę Uncharted 2, wcześniej nie miałem styczności z tym tytułem, bardzo dobry produkt, niewątpliwie "must have" na PS3, także polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Devil May Cry HD Collection - na razie pierwsza część, ale poziom trudności jest iście genialny, coś przy czym można się trochę pomęczyć i zarazem nie wkurza :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał być Risen 2, ale z braku takowego (podziękowania dla naszego kochanego wydawcy) turlam kulkę w Rock of Ages i ogrywam inny stuff z Plusa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie zagrywam się w Deus Ex'a, U3 (robię platynę) i Larę Crof and The Guardian of Light.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×