Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

Trylogia Uncharted i moja kolejna gra, której wspominać miło nie będę (póki co o 1. części mówię) i Devil May Cry 2, jak ludzie mogli zrypać ten klimat i to wszystko, co było świetnie uchwycone w jedynce :dry:. Oby chociaż 3 miło mnie zaskoczyła, I hope so.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co brał ten koleś z filmiku, ale chcę to samo :D

I znów wydatki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.detuned - tanie, trwa około 10 minut ale często będę do tego "mini dzieła na kwasie" wracał, wkładasz swoją muzę i odlatujesz z panem na krześle :) :P

pamiętam jak kiedyś tam babcia przyniosła ziółka do zaparzenia, i cała noc z flow minęła jak biczem strzelił :P to tytuł w tym stylu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadrabianie zaległości: God of War III, Killzone 2. Oprócz tego nadal Tes V: Skyrim i czasem Killzone 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj skończyłem Max Payne 3 - 7/10

wieczorami standardowo już Bad Company 2 - 9/10 (multiplayer)

Unit 13 w pracy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za tego maxa na 7/10 karny ku*as dla ciebie (przecież single jest genialny :biggrin: ) :P a tak na serio, nie podbał ci się tytuł??

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Driver San Francisco już "poszedł do żyda" - najciekawsze multi jakie "musiałem" ograć.

NCIS - bez komentarza - myslałem, że to coś w rodzaju LA Noire, ale co bym nie kliknął i tak Platyna wpada w 6-8 godzin.

Już do mnie jedzie Tiger Woods - zapomniałem ile czasu spędziłem przy tym tytule na wcześniejszych soniakach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TC:Future Soldier :) jak ktoś chętny do grania to zapraszam ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Red Dead Redemption - multiplayer, Tomb Raider Trylogia oraz Battlefield 3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Risen 2 - ogrywam w pracy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

póki co katuje Dirt'a 3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plan na dziś (3 dni wolne od pracy przede mną) - czas na odprężenie dnia pierwszego czyli:

6pack żywca + flow = "live could be simple " :biggrin: ale dawno już w niego nie grałem, czas odświeżyć sobie te miłe wspomnienia.

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ghost recon: future soldier (miooooodnie sie strzela w tej grze)...w przerwach troche biegam po dubaju z Lugo i Adams'em....byle do piatku i SD!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie mówiłem że będziesz zadowolony :D jak ogarniesz singla i będziesz miał jakieś chęci na multi daj znać :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś z kampanią ? mam jakiegoś kolesia z kontenera wyprowadzić ale duchy to debile w tym momencie i zamiast mnie osłaniać to biegną nie wiadomo gdzie... a tak to multi jest wyrąbiste :) dobrze że też wybrałem FS ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie mówiłem że będziesz zadowolony :biggrin: jak ogarniesz singla i będziesz miał jakieś chęci na multi daj znać :biggrin:

..ja to zdecydowanie singlowym graczem jestem...ale jakby co to sie zglosze..chociaz od piatku pewnie przepadniemy w hong kongu ;-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś listonosz dostarczył mi Metal Gear Solid 4 i Borderlands ;D będzie można poszaleć. A tak to ciągle Fifa 12 w sezon pojedynków, gt5 i jak chęci przyjdą to kończenie platyny w Uncharted 3 ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mgs4 ukończone po raz enty :) przerwa i czas na ogranie journey (w końcu, a do tej pory jakoś nie po drodze mi do tego tytułu było :D ).

no i od piatku sleeping dogs :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja twardo na zmianę Rocksmith,Demon Souls i Future Soldier...ale w małych dawkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×