Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

panowie potrzebuje pomocy-szukam jakiejs gierki gdzie mozna sie poscigac z kolega i w ktorej jadac jakims tam pojazdem zbiera sie po drodze bronie zeby spowolnic przeciwnika. na ps2 byla taka gierka dla dzieci gdzie byly jakies takie bajkowe postaci. oczywiscie nie chodzi mi o ten tytul ale o cos na ps3 zeby byl fun smile.gif

ps. co do tematu to ja aktualnie opanowywowywuje AC 2 i Uncharted 2 (polecam jak ktos nie gral) smile.gif

z samochodówek to bardzo polecam burnout paradise. Rozgrywka wyśmienita. Może nie zbiera sie tam broni, ale rośnie ci power np. za ślizgi, rozbicia innych, jazdę na dopałce itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z samochodówek to bardzo polecam burnout paradise. Rozgrywka wyśmienita. Może nie zbiera sie tam broni, ale rośnie ci power np. za ślizgi, rozbicia innych, jazdę na dopałce itp.

no a ja wlasnie szukam takiej gierki z broniami dla wiekszej frajdy niz zwykle sciganie. jak ktos bedzie wiedzial cos na ten temat niech pisze tytul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsolę mam od niedawna. Na razie płynę w GTAIV i GH:WT, w planach mam zakup GH:Metallica, Uncharted (pierwsza część, wszak dobrze się zapoznać przed 2-ką.. z resztą, druga część za droga póki co) i oczywiście FFXIII w dniu premiery :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a ja wlasnie szukam takiej gierki z broniami dla wiekszej frajdy niz zwykle sciganie. jak ktos bedzie wiedzial cos na ten temat niech pisze tytul

Polecam Full Auto 2: Battlelines (jest chyba w Ultimie za grosze) Tam nie tylko spowolnisz przeciwnika, ale też roz***isz go w drobny mak :woot: A z nadchodzących gier czekaj na Blur i Split Second.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja podrywam w UFC nie dawno przeszedlem killzona 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jutro z rana jadę odebrać Guitar Hero Metallica + gitara kupione na Allegro. Szykuje się niezła zabawa. biggrin.gif

A poza tym nieustannie w GTA IV i Buzz Świat Quizów. biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przysło Enchanted Arms kupione na allegro za 12.50 ,-

Bardzo fajna gra, ciekawe rozwiązania podczas walk i ładne lokacje. Na razie tylko tyle, dopiero się rozkręcam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to pytanie znowu z innej beczki-jakie gry polecacie na 2 pady przy jednej konsoli :) cos co wciagnie a nie tak jak tekken 6 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponownie przechodzę Star Wars: The Force Unlashed - po części dla trofeów, bo zostały wprowadzone po tym jak już ukończyłem :P No i fifa 10 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brutal Legend, dla osób lubiących takie klimaty to cud miód i orzeszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Na zmianę: FIFA 10 i Little Big Planet a do tego od wczoraj na wyższym poziomie trudności Uncharted 2.

Edytowane przez Adamus78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caly czas w battlefielda 1943 i czasami w fight nighta 4 przez neta albo na 2 :) Czekam na bad company 2 :D Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age: Początek

Jest coraz lepiej, daaawno miałem okazję pograć w tego typu produkcję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualnie męczę na 100% uncharted 2 a weekendowo vs tekken 6 i sporadycznie shift w oczekiwaniu na gt5

to pytanie znowu z innej beczki-jakie gry polecacie na 2 pady przy jednej konsoli :) cos co wciagnie a nie tak jak tekken 6 :)

w moim przypadku NHL 2010 się sprawdza Spróbuj dema jak nie podejdzie to trudno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w U2 AT Multiplayer jeżeli ktoś chce pograć niema sprawy mój psn id:artrix135:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram:

Borderlands Island Zombie Dr. Ned - dodatkowy DLC

Hustle Kings

Jutro będę grał MAG :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekken 6 do bólu łapek,tylko online.

Edytowane przez kyron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×