Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie GoW Collection I i II, Infamous i Uncharted 2 :) Nie ma to jak Exclusive'y ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasu do czasu nadal jeszcze trochę podłubię w Mirror's Edge, ale niestety gierka niezbyt mnie wciągnęła, mimo że na zdecydowania się wyróżnia szatą graficzną i gameplayem na tle innych produkcji. Głównie zajmuje mnie teraz Tekken 6 przeplatany nieraz 20 minutowymi sesyjkami w Dead Nation.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Deusa i Uncharted 2 i teraz nie wiem w co mam grać :( Mam jeszcze kilka gier do przejście, ale jakoś nie ciągną mnie do siebie :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończę platynować "Chains of Olympus" (imo bardzo prosta platynka) i biorę się za BL'a GOTY i Crysis'a, czekając na GoW'a 1. Taaa, trzeba iść chronologicznie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończę po raz 'enty Batmana Arkham Asylum w oczekiwaniu na Arkham City. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś lub jutro (mam nadzieję) splatynuję GoW DS, potem chyba będę zabijał czas w U 2 multi do nadejścia U 3 - bo do tego czasu nie zdążę chyba splatynować żadnej gry z mojej kolekcji gierek do zaliczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Deus EX Human Revolution (genialna gra) i trochę Fify 12.

Już niedługo Batman AC i Uncharted 3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA MMA, niby fajne, ale kariera dość nudna i banalna (Brawler - parę ciosów na głowę i przeciwnik leży, krótka dobitka i walka wygrana - i tak około 30 walk bez porażki). W multi dali mi popalić, ale może dlatego, że nie wybrałem Fedor'a?

RDR - super gra, ale póki co nie mam czasu na jej dokończenie, a nie lubię grać na "chybcika".

Spider-man SD - myślałem, że to coś w rodzaju Web of Shadows (sandbox), a tutaj dostaję "nawalankę w trasach bez fabuły" - potencjał zmarnowany, a szkoda. Duży minus za beznadziejne sterowanie. Póki co przeszedłem 2 trasy więc jeszcze ostatecznego wyroku nie wydam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem nie dawno Infamous2, god of war 3 i uncharted 2 single teraz glownie GT5 i troszke U2 multi :P w oczekiwaniu na Batmana: AC :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×